:) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !? - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 33
  1. #11
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    47
    Poruke
    1,983

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?

    Ja bi samo rekao... I do Pekinga i to kroz Saharu i preko Kilimanjara...
    Samo naprijed... Ako je Katrofonique ispravan ni nebo nije granica!!!!
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  2. #12
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    47
    Poruke
    1,983

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?

    Ajde sad jedan konkretni post reply... Relacija Rijeka - Tršće
    kilometara 80-ak
    prvo uspon na G.Jelenje iznad Rijeke
    pa preko Crnog Luga - ZAAAVOJ NA ZAVOJU do Čabra
    PA TEK ONDA DERNEK!!! Cestom na kojoj se vozi Prvenstvo
    Hrvatske brdske utrke Smrečje - Tršće ---> ZAVOJ
    NA ZAVOJU!!! Uzbrdica da ti pamet stane!!!
    U bunkeru oko 400 kg cementa i vapna, na krovu drvena
    grada - daske, tavaloni, grede!!!
    Za vikend sam obavio 8 (slovima osam) tura bez
    da je pisnula!!!
    To je sto se tice uzbrdica, a sto se tice duljine puta... 300Km je nista. Rijeka - Koprivnica - Balaton... Bez ikakvog ustrucavanja...
    Ako onaj cigo iz Preety Diane moze: 'Naaaakrcam Dajana sa obitelj i 500 Km laaaadno'...
    Ne brini se za udaljenost... I ja sam imao slicnih nedoumica dok sam ju tek poceo voziti.
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  3. #13

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?

    Moj kolega je 1976godine(inace za mladje clanove vreme "diktature" J.B.Tita)sa ficom starom sest meseci putovao do Londona(glavni grad engleske)ustvari jos jedno 150km severnije mesto Licfild(devojka je bila u pitanju koja je letovala na Hvaru)put je trajao mesec dana,godisnji odmor kostao je jednu platu i regres.Tako ti sa svojim rendzom kreni i ne boj se uvek mozes da se vratis i peske,za pregrevanje obrati paznju samo da pravovremeno predjes u nizi stepen prenosa i ne boj se sretan put.

  4. #14

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?



    auuuuuuuu ljudi pa ja cu izgleda stvarno skupiti muda i zapucati za "rajvosa"

    ne znam...pitam jer nikad nisam vozio na te duge staze...pogotovo na ovakvom putu

    uhhhhhhhhh ..nedaj Boze kad bih se tati javio , " ...e cale, ostadoh u kvaru u okolini Pluzina, pa dodji po mene da se shlepamo "
    ....TO BI BIO MOMENTALNI POZDRAV SA ZIVOTOM

    ...evo nadjoh po netu ...neki lik je bash lijepo zabiljezio taj put(fotografijama naravno) ,tako da ne bih nashao bolji nacin kako da vam predstavim "problem" mada je u zimskom periodu fotkano...

    uostalom, mozda se nekome dopadne pa krene

    http://images.google.com/imgres?imgu...%3Den%26sa%3DN


    ....i ko krene da gleda, neka ne obraca paznju na ovog sto je pravio ovaj zapis jer mnogo sere


  5. #15
    Renault 4 Alpine Avatar od  San-Sale
    Član od
    06.04.2008.
    Aktivnost
    04.05.2014
    Lokacija
    Beograd/Srbija
    Godine
    38
    Poruke
    2,016
    Slike
    10

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?

    Ne daj bože nešto da se pokvari ti nemoj da zoveš ćaleta. Hvala bogu ima nas što bi rekli od Vardara pa do Triglava! Zato GPS i mobilni u ruke i nema šanse da ti ćale bude potreban na putovanju.

    P.S. Ja nisam na tom delu puta, ali ako ti nešto bude trebalo u BGD, javni se slobodno!Poz!

  6. #16
    Renault 4 Alpine
    Član od
    16.09.2007.
    Aktivnost
    20.06.2012
    Lokacija
    Bačka Palanka
    Godine
    42
    Poruke
    2,389

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEV

    Lepo su ti rekli,proveri ulje i antifriz i gas!Za svaki slučaj ponesi toga sa sobom,zlu ne trebalo.
    Mada ovde je pitanje:da li bi ti izdržao,a ne auto?

  7. #17
    Renault 4 Alpine Avatar od  Mocni Rendzer
    Član od
    09.05.2007.
    Aktivnost
    04.01.2016
    Lokacija
    Bajina Bašta
    Godine
    53
    Poruke
    982

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?

    Kako je moj otac radio na izgradnji hidroelektrane na Pivi, pa uz to napravio i mene u istom periodu (tako da su mi osećanja naciomalne pripadnosti u savremenoj geopolitičkoj situaciji zbog toga podeljena) dobro mi je poznata relacija o kojoj pričaš. Zaista ne vidim razlog da se na pomenuti put ne pođe sa R4. Suština je da se na takvoj i tolikoj relaciji svaki auto može pokvariti, taman da je na istu krenuo iz salona. Potrebno je samo da ti proceniš da li je on sposoban za to planinarenje, a kako ja cenim iz tvog opisa - jeste. I još nešto - mene je ljubav terala na mnogo veće rizike u koje sam uletao bez mlogo razmišljanja. I uvek se isplatilo... na neki način...


    Zumbuli su zumbuli, a ruža je ruža,
    pa da na kraj sveta iznikne.

  8. #18

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?

    Ma vozi brate slobodno, ako ti je sve ok sa autom, pa meni je stao nov sa 100km na satu, pisao sam na forumu, nema to nikakve veze, a posle gde sam sve isao i nikad problema.
    Plin je za kuvanje, dizel za lozenje, a benzin za voznju.

  9. #19
    Baby Renault 4
    Član od
    26.12.2008.
    Lokacija
    Zenica, BiH
    Godine
    47
    Poruke
    13

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEV

    vozi slobodno ja sam sa svojim R5 MK1 koji je dosta slican R4 prelazio tu kilometrazu bez problema,za svaki slucaj mozes na nekim vecim usponima malo stati da das auticu predah,ja na svom imam kazaljku temperature i vozim bez problema ,niti sam dovodio poseban prekidac za ventilator i slicno sve na svom mjestu ako je mashinka ok ,provjeri ulje u motoru,kocnicama ,vodu za hladjenje i gas.

  10. #20

    Re: :) Ljudi ...jel mislite da je pametno poci rendzerom iz Podgorice za SARAJEVO !?

    Citat Mocni Rendzer kaže:
    Kako je moj otac radio na izgradnji hidroelektrane na Pivi, pa uz to napravio i mene u istom periodu (tako da su mi osećanja naciomalne pripadnosti u savremenoj geopolitičkoj situaciji zbog toga podeljena) dobro mi je poznata relacija o kojoj pričaš. Zaista ne vidim razlog da se na pomenuti put ne pođe sa R4. Suština je da se na takvoj i tolikoj relaciji svaki auto može pokvariti, taman da je na istu krenuo iz salona. Potrebno je samo da ti proceniš da li je on sposoban za to planinarenje, a kako ja cenim iz tvog opisa - jeste. I još nešto - mene je ljubav terala na mnogo veće rizike u koje sam uletao bez mlogo razmišljanja. I uvek se isplatilo... na neki način...

    iskreno brate iskreno nema shto nego eto , priznajem da me je malo strah jer jbg , ne bih bash volio da se nadjem sam usred predivnih pejsaza sjevera crne gore i shumovite bosne i hercegovine

    moracu uraditi par nekih testova i zateci sto gdje treba pa cu javiti kako je proslo


    ehehhehehhehe inace strasno me sablaznjava to sto se cuju neke stvarni na rendzi tj, kako ja to zovem "PRIRODNA BUKA"......lupkanje daske , skripuckanje sjedishta ,vrata, dizalice u gepeku , pa cak i one plastike sa menjaca :D pa eto .............
    i to igra neku "PODSVJESNU" ulogu .........(MADA DANAS ,KADA SAM PRETEKAO jednog GTI-a na 100 I NISAM OBRACAO PAZNJU NA TO"..........

    Neko ce reci da sere* puno ali nemoj te zamjeriti ja sve volim kada je tip-top ..............

    ali morate priznati i da je put .........inspirativan

Slične teme

  1. koliko ste km presli sa rendzerom?
    Autor Gavrilo u forumu Generalna diskusija
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 15.10.2018, 09:26
  2. Pozdrav iz Podgorice!
    Autor 688D7/12 u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 21.11.2016, 02:40
  3. Pozdrav iz Podgorice!!
    Autor djole97 u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 11.03.2014, 08:10
  4. sta mislite koliko ks ima renault4
    Autor slavce05 u forumu Ostali problemi
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 25.12.2012, 11:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •