Silikon
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5

Tema: Silikon

  1. #1
    Renault 4 Alpine
    Član od
    01.09.2007.
    Aktivnost
    21.10.2018
    Lokacija
    Vranje
    Godine
    41
    Poruke
    555

    Silikon

    Eureka
    Da pocnem iz pocetka.Sve je pocelo pre tri meseca,vozim ja kad odjednom osetih miris benzina,a vozim na plin ,nista nastavim ja misleci da haluciniram jer sam se zazeleo mirisa benzina,kad ono sve jace i jace mirise.Stanem ja lepo otvorim haubu,njuskam karburator kao pas torbe na kubanski areodrom ono nista,pomalo zamirise na plin i ulje a ja u cudu,rekoh sebi ,,Istoce mora da su u Malboro poceli da stavljaju travu"upalim auto i krenem, kad onaj lepi miris opet.Stanem opet i mislim se ama sta sam ja ono jeo jutros da nisu mozda pecurke,da nisam mozda umesto nanice popio crni caj i hodajuci ka gepeku osetim benzin kako zaudara,a ha mora da je rezervna flasa u gepeku popustila i razlila mi benzin ,brzo otvorim kad unutra sve po ps-u.Savednem se i ima sta da vidim benzim mi kape iz rezervoara E posle tri meseca sine meni ideja uzmem lepo silikonski kit skinem onu zastitu od rezervoara pronadjem gde curi namazem i cekam da se osusi.Danas sam sipao benzin sve je u redu nema curenja,ali da bih bio siguran opet skinem zastitu sa rezervoara,pogledam silikon se stego a rezervoar suv ko barut ama nema ni jedne kapi da procuri.
      Vrh

  2. #2
    Renault 4 Alpine
    Član od
    16.09.2007.
    Aktivnost
    21.06.2012
    Lokacija
    Bačka Palanka
    Godine
    42
    Poruke
    2,389

    Re: Silikon

    Dobro je da ne stavljaju travu u Malboro,šta bi tek onda osetio
    Vidiš,svi mi smo krpili rezervoar a ti ga silikonirao,nadam se da će držati.Jesi ga bar očistio pre nego ga vratio?
      Vrh

  3. #3
    Renault 4 Alpine
    Član od
    01.09.2007.
    Aktivnost
    21.10.2018
    Lokacija
    Vranje
    Godine
    41
    Poruke
    555

    Re: Silikon

    Jesam normalno,cak sam ga i zasmirglao.Danas samcuo da je jedan lik nam kecu uradio isto i drzi mu vec tri godine.
      Vrh

  4. #4
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Odg: Silikon

    uf extra ... hvla za savet....meni busna ona cev pa kad sipam do cepa prospe jedno litar do 2....hocu to da popravim....iako vozim na plin da sve bude po ps-u

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''
      Vrh

  5. #5
    Renault 4 Alpine
    Član od
    01.09.2007.
    Aktivnost
    21.10.2018
    Lokacija
    Vranje
    Godine
    41
    Poruke
    555

    Re: Silikon

    Malo zasmirglaj i onda staci silikon,slobodno mozes da naneses deblji sloj
      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •