Red king
Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 84

Tema: Red king

  1. #1
    bogdan
    Guest

    Red king

    Nemam bas mnogo Vremena za ulepsavanje auta ali trudim se da sto vise uradim. ovih dana planiram da ugradim opremu koju sam nabavio do sada koju nisam stigao ugraditi, kao sto je centralna ,alarm , el.prskalice, uzeo sam materijal za tapacirunge, e sada ostaje samo da nadjem vremena za montazu. Auto mi je uvek natovaren nekom robom (posto drzim neku tezgu na pijacama) pa i kada mi se radi nesto oko enterijera onda moram sve da istovarim. Auto sam odrzavam od najmanjeg pa do najvecih kvarova iako to nije moja struka.

    E pa ja jedva pokrenu ovaj sajt da radi normalno, nisam moga nista da pisem juce i danas, radi na internet exploreru a na mozili nece. Ostao sam vam duzan par odgovora, GTL-a vozim vec skoro 1god. i razlika je ogromna, ide kao avion spram TL-a ali TLima mnogokvalitetniju limariju a pogotovo patos.Nesto mora da bude bolje nesto losije. Trenutno svu opremu sam pripremio da ugradim(ono sto sam naveo na pocetku) pa cu to detaljnije da opisem sada kada ugradim. Centralnu cam uzeo od citroena BX. taj auto sam prodao a pre toga sam je skinuo. Za tapacirunge sam uzeo eko kozu ali jelensku. ELektricnu pumpicu sam uzeo od wagena(10e). Alarm je saqsvim obican(40e) marka je tu nebitna jer su sve za te pare laznjaci. Trenutno trazim jedan top za auspuh, ali od debelog prohroma(necu one hromirane imitacije jer hrdjaju). [img][/img]

  2. #2
    bogdan
    Guest

    Re: Red king

    evo i mene opet , zeza me internet. Ostao sam vam duzan neke slicice

  3. #3

    Re: Red king

    ohoho....zatamljena stakla...(Pasha javi se )

    Odlicno, lep autic...i boja je fenomenalna...
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  4. #4
    bogdan
    Guest

    Re: Red king

    Evo jos jedna ali ovo je bez sminke.Posebna prica ce da bude unutrasnjost. Narucio sam od drugara novu foliju za stakla na fazonu kameleona (menja se u crveno,zuto i tirkizno plavo zavisno od ugla) to bi trebalo da mi stigne za 15 dana(15e rolna) pa onda nontaza i ima da bude zlo. Do tada cu da mu prefarbam i branike i da ga malo utegnem (novi amortizeri a kugle i spone su vec stavljene)

  5. #5

    Re: Red king

    Ovaj klub def moze da se nazove "Druzina crvenih R4ki...i ostalih"....

    Elem, stakla mu ok stoje, ove folije sto sada imas,to je bas bas zatamljeno, ili se meni samo cini???????
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  6. #6
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: Red king

    Pitali smo se gde je nestao ovaj coek
    Citat NebojsaR4 kaže:
    ohoho....zatamljena stakla...(Pasha javi se )
    Hmmmmm....
    ......we are the first to program your future......

  7. #7
    bogdan
    Guest

    Re: Red king

    Ma nnije zatamljeno nesto puno( negde oko 40%) ali nije to nista za ovo sto treba da stigne bice spolja zatamljeno skoro 100% jer su kao ogledalo a iznutra kao da gledas kroz malo tamnije naocare. A to sto se nisam javljao je zbog Wireless interneta jer majstor sato sam ga zvao je ustanovio dami neradi kartica a kada je on otisao ja sam zeo sve da prekontrolisem i ustanovio sam da je u prewkidu bio samo kabal, i eto ti nasih majstora

  8. #8
    bogdan
    Guest

    Re: Red king

    Evo i slike motora, malo je prljav ali bitno da ide.

  9. #9
    bogdan
    Guest

    Re: Red king

    MA zeza me ovo sa rezolucijom slike jer je dozvoljeno da ima samo 250kb pa moram da promenim rezoluciju. Planiram da na motoru isecem onaj sredisnji deo od filtera , da se lepo vidi i filter. mislim da ce to da mu da bas onako malo opasniji izgled motora ijos da se ubaci pokoja hromirana cevcica ima da dobije extra izgled

  10. #10

    Re: Red king

    Citat bogdan kaže:
    MA zeza me ovo sa rezolucijom slike jer je dozvoljeno da ima samo 250kb pa moram da promenim rezoluciju. Planiram da na motoru isecem onaj sredisnji deo od filtera , da se lepo vidi i filter. mislim da ce to da mu da bas onako malo opasniji izgled motora ijos da se ubaci pokoja hromirana cevcica ima da dobije extra izgled
    Ubaci slike na http://imageshack.us/ pa stavi vecu rezoluciju slike tamo, a ovde ili link ili thumbnail.
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •