Limarija-lakiranje - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 60
  1. #21
    laki
    Guest

    Re: Limarija-lakiranje

    Moj savet ne diraj to steta je

  2. #22
    gaucho
    Guest

    Re: Limarija-lakiranje

    Potrebna mi je razumna ponuda za detaljno i kvalitetno sredjivanje limarije i sasije za moju četvorku GTL iz 1991. Već sam pisao o njoj, to mi je treća po redu, vozim ih bez prestanka već 30 godina, a sa onom prethodnom sam bio i u Sahari...

    Zelim da je potpuno renoviram i, pošto su mehanika i elektrika besperekorne, da je vozim još dugo, pa ko pre istrune, ona ili ja. U tu svrhu sam izdvojio i određenu kintu, ali ne bih želeo da me neko opet zavrne i uzme mi lovu da bi mi izgitovao i prefarbao trulež. Izvinjavam se, ali imam jako loše iskustvo s "majstorima". Zato se i obraćam zaljubljenicima u katricu, oni će razumeti zašto želim da je sredim. Evo šta sam zamislio:

    - sređivanje ili zamena praktično kompletne limarije
    - sređivanje ili zamena šasije (zamena teško, znam, ali kvalitetno sređivanje bi moglo,a?)
    - zamena branika (možda ih neko napravi od cevi, to sam uradio na prethodnoj i nisam se pokajao)
    - bar dve nove felne, ili polovne ali da nisu po sto puta lupane i ispravljane
    - Desna plastika stop svetla
    - okrugla bela plastika unutrašnjeg svetla.
    - farbanje (sad je metalik siva, ali bih rado promenio u običnu farbu, možda kombinaciju crna i trula višnja).

    Dakle, ako neko poznaje ozbiljnog majstora, neka me poveže s njim ili neka mu predoči moj "projektni zadatak" i posalje mi ponudu. Nisam lovator (profa francuskog...), ali umem da cenim dobar rad i da za dobar posao platim pošteno - ako imam dovoljno para. Zato, navalite s ponudama.

    Pozdrav,
    Vlada-Gaucho

  3. #23
    gaucho
    Guest

    Re: Limarija-lakiranje

    Upravo sam dobio od Golaša (www.dolas.co.yu) informaciju o cenama novih elemenata limarije. Ispadne da praktično cela školjka (naravno, u delovima) može da se pazari za oko 300 ajvara. Nije malo, ali ako to znači novi život sledećih još 17 godina, isplati se.

    Dakle, treba mi cena za a) skidanje stare i montiranje nove školjke, b)Zavarivanje i zaštita šasije c) farbanje i zaštita nove školjke.

    Pozdrav,
    Vlada-Gaucho

  4. #24
    laki
    Guest

    Re: Limarija-lakiranje

    Poslao sam ti PP

  5. #25
    jezeraš
    Guest

    Re: Limarija-lakiranje

    Citat gaucho kaže:
    Upravo sam dobio od Golaša (www.dolas.co.yu) informaciju o cenama novih elemenata limarije. Ispadne da praktično cela školjka (naravno, u delovima) može da se pazari za oko 300 ajvara. Nije malo, ali ako to znači novi život sledećih još 17 godina, isplati se.

    Dakle, treba mi cena za a) skidanje stare i montiranje nove školjke, b)Zavarivanje i zaštita šasije c) farbanje i zaštita nove školjke.

    Pozdrav,
    Vlada-Gaucho
    to isti pitanje sam i ja postavio ovde na forumu, za skidanje školjke i sređivanje školjke i šasije, ali nisam dobio konkretan odgovor.

  6. #26
    Renault 4 Alpine
    Član od
    15.04.2007.
    Aktivnost
    28.09.2016
    Lokacija
    Zvezdara, Beograd
    Godine
    47
    Poruke
    2,389

    Re: Limarija-lakiranje

    A šta sve ulazi u tih 300 jura? Prednja, zadnja krila, vrata, pod ?
    Kapetan na belu lađu a takođe Gospodar vremena i vd. direktor svemira

  7. #27
    laki
    Guest

    Re: Limarija-lakiranje

    Citat jezeraš kaže:
    Citat gaucho kaže:
    Upravo sam dobio od Golaša (www.dolas.co.yu) informaciju o cenama novih elemenata limarije. Ispadne da praktično cela školjka (naravno, u delovima) može da se pazari za oko 300 ajvara. Nije malo, ali ako to znači novi život sledećih još 17 godina, isplati se.

    Dakle, treba mi cena za a) skidanje stare i montiranje nove školjke, b)Zavarivanje i zaštita šasije c) farbanje i zaštita nove školjke.

    Pozdrav,
    Vlada-Gaucho
    to isti pitanje sam i ja postavio ovde na forumu, za skidanje školjke i sređivanje školjke i šasije, ali nisam dobio konkretan odgovor.
    Konkretan odgovor mora da se vidi

  8. #28

    Re: Limarija-lakiranje

    pozdrav,,zanima me koji je odnos metal gita i ucvrscivaca,,??
    broz

  9. #29
    Renault 4 Alpine
    Član od
    09.01.2008.
    Aktivnost
    08.04.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    39
    Poruke
    831

    Re: Limarija-lakiranje

    kao i kod svakog drugog gita. jedna tubica katalizatora treba da ti bude za konzervu gita. sto vise katalizatora to brze stegne.

  10. #30
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: Limarija-lakiranje

    Citat gaucho kaže:
    Upravo sam dobio od Golaša (www.dolas.co.yu) informaciju o cenama novih elemenata limarije. Ispadne da praktično cela školjka (naravno, u delovima) može da se pazari za oko 300 ajvara. Nije malo, ali ako to znači novi život sledećih još 17 godina, isplati se.

    Dakle, treba mi cena za a) skidanje stare i montiranje nove školjke, b)Zavarivanje i zaštita šasije c) farbanje i zaštita nove školjke.

    Pozdrav,
    Vlada-Gaucho
    Ako ti nije problem da napises koji dijelovi skoljke mogu da se nabave. Hvala
    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D

Slične teme

  1. GTL svi delovi mehanika limarija elektrika....
    Autor Mirmir u forumu Prodajem
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.08.2013, 09:51
  2. Limarija
    Autor Boys u forumu Šasija / Karoserija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.08.2013, 13:57
  3. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 01.07.2012, 19:36
  4. Nova limarija za R4??
    Autor Zagy u forumu Šasija / Karoserija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 14.03.2008, 17:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •