GPS - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 22

Tema: GPS

  1. #11
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: GPS

    Paaa GPS pokazuje trenutnu brzinu i te neke vaznije parametre,moze da se izbaci brzinomer i da se tu ubaci,lampice ostaju na svom mestu ja mislim da je to najjaca ideja a?
    ......we are the first to program your future......

  2. #12

    Re: GPS

    da dobra je ideja...,ali takva navigacija i kosta:)...a mare trazi za telefon
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  3. #13
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: GPS

    Takva je najjeftinija zato sto ima najmanji ekran a ima da se pazari za 16990 negde sam video
    ......we are the first to program your future......

  4. #14

    Re: GPS

    a jer meri predjenu kilometrazu, tj od koliko pise" na satu" !?!?!?

    ja generalno mislim da treba sacekati s navigacijama i dalje...jeste da su pojeftinile ali cene padaju i dalje...(ko za HD TV) tako da ce biti vrlo brzo povoljniji..., a i same mape ce se usavrsavati...

    ipak mi je varjanta preko mobitela naj za sada.
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  5. #15
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: GPS

    Tomtom ispada iz igre jer nema karti za njega za ovo podrucje, saznao sam u ComTrade-u da iGo software koji moze na symbian telefone ima gotove detaljne mape exYu. problem je sto su oko 17000din, sto znaci da ih neko ima, a ako ih ima mora da ih ima i na netu

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  6. #16

    Re: GPS

    brate Marko, samo mi daj jedan razlog zast toliko komplikujes?
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  7. #17
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: GPS

    Zato sto uzivam, inace Garmin je zakon, imaju program za mob, najdetaljniju mapu Srbije (oko 10000din je)

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  8. #18

    Re: GPS

    ja sam resio u najskorije vreme da uzmem navigaciju. Sada bio na nekom putu do Nemacke, svaka kola su imala, sto standardnu , sto ovu externu navigaciju..izgubio sam se milion puta, one mape s interneta ne valjaju ni za..., tako da to ce da legne def...das lepo 200 e i dobijes sve mape i mapu srbije, i sve zivo...i zavrsis pricu..

    a pitam te zasto komplikujes, kada ces uz paket GPS receivera dobiti i mape, i ne samo srbije vec svih zivih zemalja...!??!?!?!?
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  9. #19
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: GPS

    Nebojsa, mozda nekad bilo, sada nema, nemaaa. Sad deru za sve... 70e je samo gps receiver + jos za mapu Srbije, a ove ostale kostaju brutalno po 30000

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  10. #20

    Re: GPS

    pa dobro.opet ti jeftinije nego da se zezas s tim svim...

    MADA, koliko sam ja provalio.., ja u skorije vreme tesko da cu uzimati nov fon...i zato mi je bolje da se skupim i da uzmem vu navigaciju za 200e....nit se zaj sa telefonom, ima klasican tpuch screen i software koji je lak za koriscenje, cak to sto kaze i pasha ima i mp3 ugradjen, ne moras da nosis punjace i kupujes drzace za sto god...jer sve dobijes u paketu tako da cu ipak ici na tu varjantu...na kraju krajeva mozes da ga prebacujes iz jednog u drugi auto ne zavisno dali taj neko ima mobilni ili programe...kao npr kada ga ja koristim, i kada ga keva i cale koriste za neke od putovanja...

    Ja sam sada u nemckoj Garmine originalne vidjao i za 130e u prodavnici...ali samo sa mapama okolnih zemalja...sto meni ne vredi nista...i onda treba mapu moje zemlje da kupujem itd itd...ovako bolje sve u paket...pa rolaj....
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •