Koji akumulator
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 62
  1. #1
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Koji akumulator

    Imate,i od koliko ampera...
    Koji predlazete da se kupi, i da je najjeftiniji i najbolji u odnosu kwalitet/cena
    Koji ne preporucujete i sa kojim ste imali losa iskustwa

    meni je crko,pa trebam da uzmem now....Inace elektricar mi je rekao da ne uzimam black horse ( na kom ima oznaka +30% ) jer se ocajno pokazao....

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  2. #2
    Renault 4 TL
    Član od
    03.05.2007.
    Lokacija
    Subotica
    Godine
    39
    Poruke
    155

    Re: Koji akumulator

    Moj black horse (45 ampera) odlicno radio 5 godina.Sad sam zamenio, isto sam kupio Black horse 45 Ah, pa vide cemo koliko ce trajati.

    Pozdrav

  3. #3

    Re: Koji akumulator

    Jbm li ga,ja u mom rendzi imam neki narandzasti akumulator,ne pise marka na njemu i manji za 1/3 u odnosu na black horse,izgleda je sa njim uvezen jos davnih dana iz slovenije,al radi ko mina...

  4. #4
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Re: Koji akumulator

    moj ima vartu,star je preko godinu i po,i za sada je odlican.letos sam sat vremena ako ne i vise verglao non-stop,gnjavio ga,al nije se umorio bio.a cena nepoznata...

  5. #5
    Renault 4 Alpine
    Član od
    02.12.2007.
    Aktivnost
    19.05.2015
    Lokacija
    Mladenovac
    Godine
    46
    Poruke
    794

    Re: Koji akumulator

    Uzmi VESNA-u....ako ne,onda BLACK HORSE-a
    R4- LEGENDE DES RUE PARISIENE

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Koji akumulator

    Elektricar koji drzi ISKRIN servis na Crvenom Krstu mi rece da Black Horse vise ne valjaju nicemu (da su nekada bili dobri), da uzmem plavu (isklucivo plavu) Vartu ili Topla (video sam Topla standardne tj nase velicine sa citavih 85Ah, deluje mi zanimljivo ali mislim da je preko 5000)
    Ja trenutno Black Hose prilicno mator (5god) i ume sad posto paljenje nije bas vrhunski nastelovano da se muci malo ali izdrzi

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  7. #7

    Re: Koji akumulator

    Ja imam Black Horse 45Ah 400A star skoro 5 god, ali je poceo da zeza, uzecu uskoro Bosch ili Vartu.
    Plin je za kuvanje, dizel za lozenje, a benzin za voznju.

  8. #8

    Re: Koji akumulator

    BOSCH Silver. Nemora da se doliva gorivo..... Traje, ali moze da se izvergla ako ti neradi dve svecice. :-) Ali kad zamenis svecice i napunis kumulator. Pri punjenju se NEMOGU skinuti cepovi posto ih nema, pali ko da si prikljucio na Djerdao :-)

  9. #9
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Re: Koji akumulator

    Citat Whitesnake kaže:
    Elektricar koji drzi ISKRIN servis na Crvenom Krstu mi rece da Black Horse vise ne valjaju nicemu (da su nekada bili dobri), da uzmem plavu (isklucivo plavu) Vartu ili Topla (video sam Topla standardne tj nase velicine sa citavih 85Ah, deluje mi zanimljivo ali mislim da je preko 5000)
    Ja trenutno Black Hose prilicno mator (5god) i ume sad posto paljenje nije bas vrhunski nastelovano da se muci malo ali izdrzi

    i meni jedan elektricar rece da sad black horse nicemu ne valja....a da su poseban krsh oni na kojima pise 30% plus....
    napravio sam finu kombinaciju...nije me nista kostalo....hehehe .... caletu sam zaplenio sa kadeta bosch silver.....a njemu dao neki iz golfa keca dizela koji su debili u firmi hteli da bace jer je kolega ostao bez goriva i verglao ko blesav....ja ga sad samo napunio i radi ko zmice.....hehehe zato cu za taj kesh da uzmem 2 gume...i da sredim paljenje i karb :D

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Koji akumulator

    Čuo sam savete da nije loše, naročito zimi, staviti akumulator koji je 5-10 ampera jači od fabrički propisanih 45. Navodno lakše zavergla.Zna li neko iz prakse da li je to dobro/bezbedno i ima li rezona da lakše pali sa jačim akumulatorom?
    Tajni savetnik KV kru

Slične teme

  1. Punjač za akumulator
    Autor San-Sale u forumu Café
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 28.09.2011, 11:54
  2. Black Horse akumulator
    Autor San-Sale u forumu Auto elektrika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 16.12.2008, 21:29
  3. Akumulator
    Autor Nikola_5044 u forumu Auto elektrika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 13.11.2008, 22:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •