Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 42
  1. #1
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    kupim rendzu...i padne kisa i zamrljaju mi se stakla a brisac ko za djavola ne brise kakoo treba i ja odem zamenim ga...i lepo on brise...al nemam tecnost...kupim ja litar..sipam...i molim boga da radi ( mislici da ima ablender ko na drugim autima ) i probam ja par puta..nece...pu bem ti maler kad uvek kupim auto kom ne radi prskalica i jos ja kazem caletu...uzmi ako hoces iz rendze tecnost ima ceo litar..meni ne radi motoric izgleda i cale ne uzme...to tako ostane....kad ja se nadjem jedan dan sa gavrilom ( hvala ti prosvetitelju ) i pricamo tako nesto...i on strcne....i ja se setim i pozalim se kako ne radi motoric..a on me pogleda belo pa mi objasni sta i kako .....jbt koji blam....kako sam se samo glupo osecao...i bio crven ko moj rendza....al zato od tad prskam samo tako....na sve strane...i kad treba i kad ne treba :D

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  Mocni Rendzer
    Član od
    09.05.2007.
    Aktivnost
    04.01.2016
    Lokacija
    Bajina Bašta
    Godine
    53
    Poruke
    982

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Брука!

    Али шта рећи на то кад ја уместо брисача укључим жмигавац. А опет у Клиу редовно палим брисаче испред раскрснице!


    Zumbuli su zumbuli, a ruža je ruža,
    pa da na kraj sveta iznikne.

  3. #3

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Letos bilo,trebali da idemo ja i cale do babine familije u Kosjeric,pa svratili do pumpe da sipamo corbu (magicnu tecnost uz pomoc koje rendza pokazuje svoje afinitete i kvalitete u odnosu na druga kola ),nije mi tada bila soferka najcistija i ispred nas u redu na pumpi bilo jos tri auta i iza jos jedan;i kako je bilo leto dodju ribe pa traze da peru stakla,ja izaso da kupim sok u prodavnici preko puta,cale tankovo,"pun" i posto su ribe bile extra ja ih iz prodavnice gledao kako peru soferku ovom ispred mene,zavrsi ona sa ovim ispred, preskoci rendzu i krene da pere ovom iza mene ja zavrasavam sa kupovinom dolazim do auta,sedam,ona me nesto gledala,cale jos uvek tankovo,otiso kad je nataknovao platio i seli mi da krenemo i cale poceo da komentarise,kaze ovim devojkama izgleda glupo da operu soferku na renou zato sto im matori voze kojekakve mercedese,ja bi ih castio normalno;Ja onda kazem caletu-aj vrati se da joj ja kazem nesto pos!,posto sam popizdeo,vrati se cale ja otvaram prozor
    i kazem ja bi te castio da si oprala ovu soferku,a posto nisi htela ili ti je bilo ponizenje da operes soferku na rendzi,ebacu te u istom,kad tad!

  4. #4

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Bravo,bas joj lepo odbrusi!

  5. #5
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D

  6. #6

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    ma jeeeeste
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  7. #7
    Renault 4 Alpine
    Član od
    02.12.2007.
    Aktivnost
    19.05.2015
    Lokacija
    Mladenovac
    Godine
    46
    Poruke
    794

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    koja ne zeli u rendzi nek se j..e..b. u gzzz...ali...kad tad ce biti e..bana!
    R4- LEGENDE DES RUE PARISIENE

  8. #8

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    da brate, al nije ovo prica za Reno Forum, i ne ako mozda nije brisala soferku, ne znaci da treba da se devojka ispljuje, vec devojci treba pomoc posto ocigledno ima neke komplekse...

    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  9. #9
    Renault 4 Alpine Avatar od  Mocni Rendzer
    Član od
    09.05.2007.
    Aktivnost
    04.01.2016
    Lokacija
    Bajina Bašta
    Godine
    53
    Poruke
    982

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Možda je već pokupila neki kompleks u nekom Rendži!


    Zumbuli su zumbuli, a ruža je ruža,
    pa da na kraj sveta iznikne.

  10. #10

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Na zadnjem sedistu moga auta...

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •