Naj BLAM-ovi sa rendzom!!! - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 42
  1. #31
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Lokacija
    Beograd-Belgrade
    Poruke
    1,901

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Mr.4

  2. #32
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Pre neki dan me zaustavila policija,i cekam par minuta da dodje i do mene,jer ih je još 4 zaustavio,ja gasim makinu,izlazim da mi vide uniformu ,naravno odmah me pušta,pričamo,staje pored auta,ja da upalim,neće,automat na alnaseru zeza.policajac meni:oćeš da ti zovemo kolege da dodju po tebe? al iz 4. puta pali i odlazim...eto ga....

  3. #33
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Gawro moras priznati da ti ga je pandur dobro metn'o :p :d

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  4. #34
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Nki dan otvarao ja haubu da vidim nivo ulja i na brzaka krenuo u grad. Na jenom semaforu se upali crveno, a tu blizu i autobuska stanica puna ljudi, i naravno ja da pokazem Srbima sta je r4 zakocim ko blesav, kad ono hauba oooop otvori se malo vise od pola pa se vrati i fino zalupi. Oni sto su bili do trotoara prepadose se na mrtvo ime, a ja i dalje cekam semafor

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  5. #35
    Renault 4 Alpine
    Član od
    05.08.2007.
    Lokacija
    Singidunum
    Godine
    34
    Poruke
    1,209

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!


  6. #36
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    47
    Poruke
    1,983

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Pa sad...

    Uglavnom, mjesto radnje trajekt Jablanac Misnjak (kopno - otok Rab, Hrvatska...) Vrijeme radnje: osmi mjesec; temperatura kao u paklu... Turista milion, autiju svakakvih, neki vrijede kao kuca trokatnica.
    Cekamo ukrcaj na trajekt, ljudi komentiraju tipa: Vidi...Vidi... Rijecke tablice... Pa sta moze taj auto da ide toliko daleko?!?! Mislim u sebi PRISTANISTE NIJE NI 120 KM OD RIJEKE MAMLAZI JEDNI a ja sa autom i po 500km u komadu
    Sto je najgore od svega, Katra mi je bila kraj 90-e godine, nije bio ni 10 godina star...

    GRRRRRR...
    I uglavnom, ukrcamo se mi i ja nesto cackao oko naocala da ih ocistim i skuzim da su me zatvorili doslovce u par sekundi... Auto s lijeva, s desna... Guzva... Krcaju trajekt da ne stane niti covjek izmedu...

    I ja ostao u autu... temperatura kao u peci... Milion, mozda i vise... Sunce przi direktno u auto... S tim da je stajao i na pristanistu kojih sat i pol na suncu... Ako tada nisam dozivio srcani udar necu, ja mislim, nikada!!! S mene su se slijevali potoci znoja, a nema sanse izaci van!!! NE-MA!!!!

    Pogledam uokolo i vidim turiste, mahom Njemci i Austrijanci kako me gledaju kao kakvog siroceka!!! Kao: jadnicak u Renolceku... Em im je sam auto bio atrakcija kao da su vidjeli riksu, a ne auto, em me svi sazaljevaju kako se cvarim ko pecenka u njemu...

    I za finale, neki debeli Svaba, preplanulog tena, koze crvene kao kuhani rak, sav pjegast, sa oniom kukuruznom kosom pocesljanom na stranu, okruglim cvikerima sa dioptrijom kao Hubble teleskop, kratkim hlacicama, tregerima, carapama navucenim do samog koljena i nezaobilazne sandale... Izvuce Nikona vrijednog sigurno kao polovica voznog parka ovoga foruma... i slika... Skljoc... Skljoc... Pa komentar... Habn fafn glugn blabn jaaa jaaa.. Skljoc... Skljoc... Kao da sam u zooloskom vrtu... Htio sam kroz sajbu da iskocim i zadavim ga kao pile!!!
    TOP 5 Najgorih 20 minuta moga automobilistickog staza...

    Ali najgore mi je sto su se rugali mome Rendaroveru s kojim sam nepunih tjedan prije prosao po takvom terenu po Velebitu gdje se ljudima lome noge i nemaju viziju da se ikakvim vozilom moze tuda proci...

    Ali zato ima vise nego puno onih drugih situacija kad su ljudi zinuli u cudu sto sve Rendzomobil moze... Ali o tome na nekoj drugoj temi...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  7. #37
    Renault 4 Alpine
    Član od
    20.09.2007.
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    35
    Poruke
    668

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Za svabu naj naj naj jace

  8. #38

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Kako sam ja renđu vozio i prije auto škole, iz navike sam mu par puta srušio onu mirisnu posudu za ventilaciju dok sam tražio mjenjač a još češče sam s desne strane pokušavao palit žmigavce. Malo je OT ali me instruktor čudno gledao.
    HEHE, jedini sam s ovih prostora sa zlatno-žutom renđom

  9. #39
    gibanitza
    Guest

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Dozvolite pridošlici mali off..

    Čitam ovo i shvatam da se sa R4 možeš smejati kao i sa ovom mojom mukicom, VW Bubom...Ali barem vam se neće desiti da carinici traže da vide šta nosite u gepeku i kada otvore da se začude šta će motor tu

  10. #40
    Renault 4 TL
    Član od
    04.09.2007.
    Lokacija
    Pazova
    Godine
    39
    Poruke
    181

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Citat frik-ri kaže:
    I za finale, neki debeli Svaba, preplanulog tena, koze crvene kao kuhani rak, sav pjegast, sa oniom kukuruznom kosom pocesljanom na stranu, okruglim cvikerima sa dioptrijom kao Hubble teleskop, kratkim hlacicama, tregerima, carapama navucenim do samog koljena i nezaobilazne sandale... Izvuce Nikona vrijednog sigurno kao polovica voznog parka ovoga foruma... i slika... Skljoc... Skljoc... Pa komentar... Habn fafn glugn blabn jaaa jaaa.. Skljoc... Skljoc... Kao da sam u zooloskom vrtu... Htio sam kroz sajbu da iskocim i zadavim ga kao pile!!!
    Brate,koji si ti lik...sto ne pises neku kolumnu ili blog,onako zajebantsku (kao Dudarim)...a jaooj....valjam se od smeha...VRH!

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •