Naj BLAM-ovi sa rendzom!!! - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 42
  1. #11
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2007.
    Lokacija
    Singidunum
    Godine
    34
    Poruke
    1,209

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Eh, zacvrče mi nešto oće li da mi obriše šoferku ili neće. Toliko pumpi i toliko devojaka koje brišu stakla
    Za autobusom i za ženama ne valja trčati

  2. #12
    exception
    Guest

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Citat DJOLEJoca kaže:
    Za autobusom i za ženama ne valja trčati
    Right! Kao što bolest i žene nikada ne treba proveravati. Uvek ti saopšte nešto što ne valja

  3. #13
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Sad kad ste kod stakala, dal je blam ili ne, meni odgovara... Oni cigancici sto brisu ili prose redovno m peskoce, ali redovno, sve startuju al mene preskoce

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  4. #14
    Administrator Avatar od  Renault 4
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    10.03.2024
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    41
    Poruke
    1,021
    Slike
    133

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Ne znam da li je ovo blam (ja se nisam izblamirao, mada su me ljudi posmatrali kao idiota), ali je u svakom slučaju blesava pričica.

    Elem, prošle godine vozim jednu stariju ženu u socijalno da vidi nešto oko penzije, osiguranja ili tako nečeg. Pošto je bila gužva, ja je ostavim ispred ulaza i stanem u blato pored izasfaltiranog parkinga. E sad, pored tog parkinga ide trotoar. Znači ja stojim u blatu sa prednjim točkovima i čekam da žena završi. Kada sam je video da izlazi, palim mašinu, ubacujem u rikverc i krećem. Ali ne lezi vraže, auto neće da krene nego šlajfuje. Reko nećeš ga majci, stisnem gas pustim kvačilo, kreće rendža da vrišti i da se polako izvlači iz blata, dok u istom momentu čujem kako neko zapravo vrišti. Gledam nazad, nikog nisam udario, auto se i dalje bori sa blatom i kada sam se konačno izvukao imam šta da vidim - ispred mene na tom trotoaru stoji žena blatnjava bukvalno od glave do pete. Ja kada sam video krećem mahnito da vrištim od smeha jer je prizor zaista bio lud. Ona me psuje i plače u isto vreme, a ja ne mogu sebi da dođem. Izlazim napolje, suze mi u očima od smeha, reko "Izvinite, nisam namerno. Imam maramice, obične i one mirišljave. Da li želite da se obrišete?" A kako sam joj prišao, oću da umrem od smeha. Žena ima naočare, a na naočarima tragove od blata. Dao joj ja paklu maramica, a okolo se već skupila ekipa 70+ godina i krenuli sa komentarima "E u moje vreme..."

    Eto.

  5. #15
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D

  6. #16
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2007.
    Lokacija
    Singidunum
    Godine
    34
    Poruke
    1,209

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Interesantna stvar za barikade

  7. #17
    exception
    Guest

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Voole, care ! Ja ne znam kako bih izdržao... Dobro si i uspeo da joj priđeš. Ja verovatno ne bih mogao od smeha

  8. #18
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Lokacija
    Beograd-Belgrade
    Poruke
    1,901

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    Ja uvek imam blam kad nekog vozim: Sednem ja u GTL-a komsijskog ili nekog drugog i obavezno mora da ima neka uzbrdica i semafor, krenem ja lepo napred levom rukom da povucem rucnu i jos se lepo nagnem vidno napred, a saputnici da umru od smeha, kazu sta bre trazis tamo napred, a ja kazem pa trazim rucnu , kad ono nije tamo nego pored desno. Opet sednem ti ja u moga TL-a, kad krenem desno da trazim rucnu, opet svi pitaju sta trazis Jovice, jaoj problemiiiii - cirkus samnom
    Mr.4

  9. #19
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    moram malo off...nije blam al cesto mi se desi kad vozim kangoo-a da na semaforu ili skretanju levo kad nemam pregled kabine pocnem gore pored volana da nabadam rukom za menjac...dok mi se npr nikad nije desilo da u rendzeru trazim menjac dole....cak od prvog dana sam se navikao da je gore...kao da ga ceo zivot tako vozim...

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  10. #20

    Re: Naj BLAM-ovi sa rendzom!!!

    I ja sam se odmah navikao,al sam umro od smeha kad sam dao kolegi da vozi,i tako vozi on,stali na semafor i otvara se zeleno,kad on ceprka izmedju sedista,ja reko Shogi a sta to trazis?!
    On u fazonu kakav je debil,pa menjac nije tu...

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •