Muzika u kolima
Strana 1 od 62 123451151 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 612
  1. #1
    Administrator Avatar od  Renault 4
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    10.03.2024
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    41
    Poruke
    1,021
    Slike
    133

    Muzika u kolima

    Šta imate od ozvučenja? Šta biste voleli da imate?

    Ja nazad dva SAL-a od 60W, napred dva Pionira od 30W, MP3 Sony i hoću da mu uglavim neki woofer. Kada smo bili na okupljanju, hteo sam Vuletu da maznem, ali nikako da se odvoji od auta.

  2. #2
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Odg: Muzika u kolima

    imam fini kasetofon americke proizvodnje nekih 70ih proslog veka.Kad sam ga skidao,uh muke li.Ima jedno 4kg sigurno.A komsija mi ga zaglavio da ne ispada ona famozna kaseta sa zicom.Pa sad pici mp3 diskmen.i dva blaupunkt zvucnika nepoznate(ne velike)jacine.Kad bude para bice i dobre muzike.Da mogu da odvrnem Beastie Boyse pa da se okrecu ljudi! Ovako samo neutralisem ostale zvukove.Ali i to je dobro.Cuje se da nesto cvrci.

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Odg: Muzika u kolima

    Moje pojacalo 2x22w realnih, sa ulazom od 4w,a sa mp3 playerom istera nekih 1-2w realnih + mp3 + 2x Ei nis od 4oma (treba da ih nadjem ostalo imam)
    a trenutno zvucnici od kompa, (iscupan trafo i produzene zice) al je krsh uuu nije za rock, samo da skupim za zvucnike, ili ako ima neko neki stari ei nis stub ili ako neko zna gde moze da se nabavi, dzabe su a kvalitet zvucnika je odlican za auto (ipak je on totalno neakustican i nema tu prave muzike da cujes kako premesta prste preko zice gitare)...
    jao a probao sam ovo pajcalce kod prijatelja znaci nakacio sam ga posle kasetofona iiii
    zvucnici koji su pre pocinjali malo da grcaju kad se kasetofon odvali do kraja nisu izdrzali ni cetvrtinu pojacanja sad, samo je bilo krrrr 2 operaciona pojacavaca su cudo, dobro ima i neki filtercic od kondenzatora, al za kola superiska jos sto me kosta 300din (plocicu pravim preko veze)

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  4. #4
    Baby Renault 4
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    21.07.2015
    Lokacija
    Ogulin - Croatia
    Godine
    33
    Poruke
    92

    Odg: Muzika u kolima

    ovako: Radio kazetofon JVC 4x40w,naprijed 2 zvučnika(1 od bmw-a 20w,1 sony od 60w)
    otraga 2 tj. 1 kod zadnjih siceva i jedan u bunkeru(unknown tvrtke) i dobro se čuje ali to nije sve... Još je spojen mp3 sa radiom isto preko one kazete sa žicom

  5. #5
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Odg: Muzika u kolima

    Isto kao Maretovo(on pravio)2x22W,Sony woofer,dva tvitera sa buvljaka i jedan televizorski zvucnik u tabli + muzika sa telefona Nokia 5300 XPressMusic

    Verujte mi da kida.....
    ......we are the first to program your future......

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Odg: Muzika u kolima

    Jos da si podesio omazu

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  7. #7

    Odg: Muzika u kolima

    (iako mi to nije primarno)Ja kapiram da uzmem neki najjeftiniji mp3...tipa BLUESKY ili WAVE...ili sta vec ,samo neka svira,posto ce ionaoko da ga dignu...
    Bas skoro zam uzeo neke zvicnike Pioneer, bili na akciji...
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  8. #8
    Administrator Avatar od  Renault 4
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    10.03.2024
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    41
    Poruke
    1,021
    Slike
    133

    Odg: Muzika u kolima

    Ja uzeo te Pionire u Solunu u nekom supermarketu kada sam se vraćao sa letovanja. Bili nešto tipa 20 evrića. Dvoumio sam se između njih i burenceta Amstela od 5 litara.

  9. #9

    Odg: Muzika u kolima

    Epa to je to...verovatno se supermarket zvao Carefour I ja sam te iste uzeo tamo, otisao sam posle da vidim za ortaka ali ih nije bilo....odatle cu isto da uzmem neki shit radio...
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  10. #10

    Odg: Muzika u kolima



    Jas imam neki valjda "SHARP". Platio ga 100 dindzi na "INTERCONT" pijaci na buvdzi.
    Svira k'o bog...

Slične teme

  1. jak miris benzina u kolima, nigde ne curi
    Autor cipelić u forumu Ostali problemi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 08.08.2012, 13:41

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •