My R4 Cars - Strana 76
Strana 76 od 83 PrvaPrva ... 2666727374757677787980 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 751 do 760 od ukupno 827

Tema: My R4 Cars

  1. #751
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: My R4 Cars

    Ne znam... ja licno ne. Tesko da ces postici identican efekat a negdje kuci imam slike pokusaja da se u kucnoj radinosti napravi R4 kabrio, izgleda groteskno.

    P.S. Osim toga mislim i da mi je krivo sto nije bio spustenog krova kada sam slinio po njemu
    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D

  2. #752
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    47
    Poruke
    1,983

    Re: My R4 Cars

    No dobro... OK... Netko voli, bre, cevi i vetar u kosi, netko vise voli da se cvari na trajektu kad ostane zaglavljen u Katri na +40 dok ga Švabe slikaju... Svatko ima svoje guste, neeegoooo... da pitam...
    Ovaj Hulio Iglesias, ili kako se to vec zove... Je to tako tvornicki bas BAS kakav je na slikama ili...? Pitam jeeeer... To je TL, sudeci po sarkama na vratima i sto je sa bez bocnih lajsni i sto mu ausprc izlazi ispred kotaca, ali... Ima GTL-kine čelu-felneTM kako ih je onaj 'oroz nazvao i GTL-kine branike. Je to radeno na verziji popularnog mix-max ''GTL-Dobosara'' ili sta?
    Priznajem - slab sam sa tim... Tim... Spešl edišn Katrama. Mislim... Znam sta je original Pleeeejn Ejjjr i sta je taj Hulios Iglesias, znam sa dva kilometra prepoznati kucni uradak, ali ne znam bas sve detalje... Tako mi i treba kad se rugam Kvkruvderatoru kad postavlja slike specijalnih modela...
    The bastards hung meeee in the spring on twenty-fiiiiiiveeee... But I'm still aliiiveeee...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  3. #753
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: My R4 Cars

    Meni se nekako ovaj model svidja bas cudno,ovo je samo ideja za neku buducnost hehehe
    ......we are the first to program your future......

  4. #754
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: My R4 Cars

    frik mislim da je ostalo samo na prototipu

    Eh da, slike iz tog nekog Thenaya






    I vjerovatno naj detalj cijelog auta, ono sto razdvaja zito od zita



    Posto su bili coach builders ilitiga pravili kocije pa otud i znak
    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D

  5. #755
    Renault 4 Alpine
    Član od
    18.04.2009.
    Aktivnost
    13.05.2012
    Lokacija
    Sombor
    Godine
    33
    Poruke
    1,201

    Re: My R4 Cars

    Setio sam se
    oteraj svoju makinu u Kraljevo.
    Tamo imamo specijalizovano radionicu za skidanje krova na Katrama, na ovim prostorima je jedina, koliko ja znam.
    Doduse sudeci po majstorima, cinimi se da ce te sam rad kostati vise nego originalna Huliezova prerada , ali zasto da ne, kad vec ne mozes da dodjes u posed originala, paraoriginal made in Kraljevo moze da posluzi

    Pogledaj samo kakvom radnom sposobnoscu i organizovanoscu se odlikuje ta majsotska radionica

    uuupps pogresna slika,
    cek, cek, evo je prava


    radna uigranost i timski duh

    dovode do cak i njima samim nedostiznih rezultata


    a sofisticirani alat i napredne tehnologije koje koriste, licno su obezbedjene od
    strane Renaulta

    kako bi svaka Katra izgledala vrhunski i precizno odradjena


    E da, nemoj da zaboravis piva da im poneses, to im je kao pogonska jedinica, nesto slicno kao benzin kod Katre, ali kako ima vise vrsta benzina, a Katra voli ono sa vise oktana, tako i oni vole ono posebno pivo, pa im ponesi koju gajbu da im se nadje, znas na koje mislim
    Druge automobile cenim i poštujem, a jedino RENAULT volim!!!
    Les autres voitures apprécier et à respecter, et la seule RENAULT préférence!!!

    Concentration, réflexion, action!

  6. #756
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: My R4 Cars

    Hahaha...Vi niste normalni...

  7. #757
    Renault 4 Alpine
    Član od
    18.04.2009.
    Aktivnost
    13.05.2012
    Lokacija
    Sombor
    Godine
    33
    Poruke
    1,201

    Re: My R4 Cars


    pa dobro bre Nebe, znamo se, nije uredu da mi persiras! Od kad smo to mi na "Vi"
    Slobodno bre pisi na "ti"
    Druge automobile cenim i poštujem, a jedino RENAULT volim!!!
    Les autres voitures apprécier et à respecter, et la seule RENAULT préférence!!!

    Concentration, réflexion, action!

  8. #758
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    47
    Poruke
    1,983

    Re: My R4 Cars

    Aaaauuuuu ccccccrrrnooom kuuutuuuu.... S[size=10pt]looo[/size][size=12pt]oooo[/size][size=18pt]oooo[/size][size=20pt]booohaaaaaammeee[/size][size=18pt]eeeeeeeeeeeed[/size] [size=24pt]Aaaaaaaaaaa[/size][size=18pt]aaaa[/size]a[size=14pt]liiii[/size][size=12pt]iiiiiiiii[/size][size=8pt]iiiiiii[/size]iiiiiii....

    Tezak ko dah astmaticara nakon sto se pjeske popeo na sedamnaesti kat... Graden kao vlat trave, velik k'o karies na sjekutiću poljskog misa, aaaaaaliii srceeeee veliko kooo inflacija skraja osamdesetih... Okaljen u hladnoj vodi izvora Mostonge... Kao i svi velikani, dolazi iz skromne obitelji... Nije u mladosti obilovao novcem te mu nisu mogli kupiti vijaču, ali je volja bila jaca... K'o Spartanac je zavezao dve zmije za rep i drzuci ih za glave preskakao ''vijaču''... Njegovo spomenuto veliko srce i nije moglo drugacije, jer im nije htio nauditi... On ih je uvijek pustao na slobodu, svoju imenjakinju, ali ako bi iz vezao za repove, glavom bi ih treskao po podu te nakon bjesomucnog treninga - ne bi licile na nista...
    Ulazi u ring uz svoju poznatu izreku... My naaaame is Slobahammed Ali... I fly like a butterfly, but sting like a bee...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  9. #759
    Renault 4 Alpine
    Član od
    11.01.2011.
    Aktivnost
    17.06.2015
    Lokacija
    Шабац
    Godine
    52
    Poruke
    533

    Re: My R4 Cars

    E još da ga sastave da bude kakav je bio ,a ne ovako ko svinjokolj
    HASTA LA VICTORIA SIEMPRE

  10. #760
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: My R4 Cars

    Alo bre, malo poštovanja za naše umetničke sklonosti...

Slične teme

  1. Worst cars ever made
    Autor Renault 4 u forumu Café
    Odgovora: 137
    Poslednja poruka: 06.01.2015, 22:31
  2. Toy Cars
    Autor LaQuatrelle u forumu Chit Chat
    Odgovora: 203
    Poslednja poruka: 28.12.2014, 10:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •