Preporučite servis - Strana 3
Strana 3 od 17 PrvaPrva 123456713 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 169
  1. #21
    bogdan
    Guest

    Odg: Preporučite servis

    Nema na cemu ali ima tu kod tih podesavanja po katalogu problem jer je to auto poprilisno star i on je dobio lufta gde god je mogao pa i u razvodnoj kapi. Pa je najbolje stelovanje kada se to radi fino polako na zvuk pa probas pa onda opet nastelujes dok nedobijes savrsenstvo (zvuci smesno da stelujes na uvo ali to ti je najbolje resenje)

  2. #22
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Odg: Preporučite servis

    pokusavao sam s povecanem dotoka plina,al i onda nekako prdi iz auspuha.ali manje.a ne bih da cackam oko toga.vazda kad nesto cackam upropastim nesto.

  3. #23
    bogdan
    Guest

    Odg: Preporučite servis

    Ma najbolje da nediras dotok plina i vazduha jer ti je to ispravno onda kada namestis platine neces znati da li je dobro ili nije jer si poremetio plin. A ako ti mislis da je do plina onda prebacis na benzin pa probas, ako je isto problem i na benzinu onda trazis kvar na platinama( to je sigurno) Ako su platinska dugmad dobra onda samo treba zazor da se namesti i nista vise.

  4. #24
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Odg: Preporučite servis

    e sad kako se taj zazor menja?mislim da je na benzin bilo ok.al platina danas stavljena nova.

  5. #25
    bogdan
    Guest

    Odg: Preporučite servis

    Skines poklopac da bi video platinsku dugmad i onda ubacis u cetvrtu brzinu i auto pomeras dok platina nepocne da se razmice. to je veoma mali hod mozda 1,5 do 2.5 mm U trenutku kada platina pocne da se vraca nazad ti onda pocnes vracati auto. moras san da ocenis kada je platina na polozaju kada se vraca kada gurnes auto napred ili nazad. Tada auto nesme da se mrdaizbacis iz brzine i uzmes obican sarafciger i odvrnes onaj sraf sto zateze klizac koji dodiruje platina( sraf ima predvidjeno i za kljucic broj 6 i nalazi se na 2 sata od osovine razvodne kape ali to ti je za razvodnu kapu sa narandzastim poklopcem ) Taj sraf popustis samo malo i onda pomeras napred ili nazad da dobijes zazor imedju dugmeta platine i dugmeta na tom klizacu oko 1 do 1.5mm ali trebao bi da radi na oba.To zategnes i to ti je to. Upalis auto i ako je dobro nesme da trza na leru a posle ga probaj na vecem broju obrtaja u voznji. ako nece da ti upali auto posle toga onda si napravio prevelik ili premal zazor, onda sve iz pocetka

  6. #26
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Odg: Preporučite servis

    au bre.al kapa mi je crna.al to isto je majstor radio.u cetvrtu pa guraj.a on je tu nesto cackao.ako ne stignem sutra do ns-a zbog toga vala cu to da pokusam.na vece trivijalnosti sam pravio gluposti,pa me malo strah.kad sem menjao svecice,onu skroz desnu nisam dobro zategao,pa kad sam proveravao,imam sta da vidim.Svecica samo sto nije ispala.hvala na savetu

  7. #27
    bogdan
    Guest

    Odg: Preporučite servis

    MA isto ti je sve samo neznam tacan polozaj tog srafa za stelovanje i nemas sta da zeznes samo dobro stegni sraf kada nastelujes, ali nemoj kao da zatezes tocak.

  8. #28
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Odg: Preporučite servis

    ako nemam sta da sje*em,ondak cu sutra to i pokusati u ns!bice veci trip ako ipak sje*em.a planiram u ponedeljak rendzu da vodim na more!!

  9. #29
    bogdan
    Guest

    Odg: Preporučite servis

    Sa srecom.

  10. #30
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Odg: Preporučite servis

    hvala.mada verujem,tj,ubedjen sam da nece biti nikakvih problema.(25000km za 8 meseci predjenih bez ostavljanja na putu,valjda(sigurno) nece za jos 2000km).milina.

Slične teme

  1. Renault 5 Campus servis
    Autor danste u forumu Ostala Reno vozila
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 17:43
  2. Servis - Cena
    Autor samotrenutak u forumu Arhiva
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 04.01.2010, 23:30
  3. Koje gorivo preporučujete
    Autor oseloth u forumu Generalna diskusija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.12.2008, 15:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •