Preporučite servis - Strana 13
Strana 13 od 17 PrvaPrva ... 391011121314151617 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 130 od ukupno 169
  1. #121
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Preporučite servis

    Prvo se predstavi, onda pretraži forum.
    Tajni savetnik KV kru

  2. #122
    Renault 4 GTL Avatar od  Deki
    Član od
    19.11.2009.
    Aktivnost
    31.05.2020
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    50
    Poruke
    373

    Re: Preporučite servis

    Milose znam odlicnog limara stari majstor,specijalista za R-4.Upravo sebi radi jednu cetvorku,inace ga preporucujem svima. Majstor Vlaja telefon 062 513-991. Covek zivi kod saobracajne skole u Zemunu,kontaktiraj ga pa napravi neki dogovor sa njim.

  3. #123

    Re: Preporučite servis

    zadr avo svima,ja imam reno 4 kojeg sam skoro radio imam drugara koji je jako dobar majstor za reno 4 nema servis ali decko radi kuci i jako je pedantan i nije uopste skup evo vam br 061 808 3969 zove se bojan a recite da vas je uputio janko i to je to.cao

  4. #124
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Preporučite servis

    Jel to onaj Bojan kod Svrljiga? Ili je onaj na Kelebiji? Znam da je taj baš dobar.
    Tajni savetnik KV kru

  5. #125

    Re: Preporučite servis

    bojan je iz "deran" iz curuga
    a curug je mesto gde sam cesto curug je udaljen od novog sada 30 km znaci prezadovoljan sam sa njim nisam nikoga tako pedantnog video

  6. #126
    Baby Renault 4
    Član od
    01.03.2010.
    Aktivnost
    21.02.2014
    Lokacija
    Subotica - Kelebija
    Poruke
    17

    Re: Preporučite servis

    Pozdrav rajo sam

    SHALA

    Naime ja zivim na Kelebiji , ali nepoznajem nijednog maistora po imenu Bojan . Za sad znam trojicu Zoran, Imre , i Zolika , ova zadnja dva nisu za preporuku .
    Ali i dalje trazim jednog dobrog doktora za Reno quatro , bar sto se tice ovde za Kelebiju ili Subotice .

  7. #127
    SUPER ALTERNATOR Avatar od  IDIBREACAJE
    Član od
    07.05.2008.
    Aktivnost
    27.03.2014
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    1,209

    Re: Preporučite servis

    Ako Vam sa nešto desi u ŠUMADIJI tu je KV CREW.... Nemamo servis ali smo NE PREJEBIVI....
    Mi puo dare carta igienica !!!!

    Kv Crew Rules everywhere!!!!!

    Jedini koji ima tajnog savetnika i NEDA MU PLATU

  8. #128

    Re: Preporučite servis

    situacija je sledeca...Pre mesec dana sam bio kod majstora milana u cacku i covek mi je uradio kompletan motor, krajeve spona, letvu volana,korpu i lamelu.E sad,,, presao sam vec 2000 km i nisam u mogucnosti da odem u Cacak da covek zategne glavu motora i da presteluje ventile.Zna li ko od renoista iz bg kakav je onaj servis za renoe na starom sajmistu, mislim da se zove misko.Trebao bih da radim i zadnjhe lezajeve pa sam mislio da sve to uradim odjednom.Zvao sam majstora mikija iz munzeta ali covek mi rece da ne staluje ventile.Ako neko zna kakvi su ti na starom sajmistu neka javlja

  9. #129
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Re: Preporučite servis

    Citat nemanja kaže:
    situacija je sledeca...Pre mesec dana sam bio kod majstora milana u cacku i covek mi je uradio kompletan motor, krajeve spona, letvu volana,korpu i lamelu.E sad,,, presao sam vec 2000 km i nisam u mogucnosti da odem u Cacak da covek zategne glavu motora i da presteluje ventile.Zna li ko od renoista iz bg kakav je onaj servis za renoe na starom sajmistu, mislim da se zove misko.Trebao bih da radim i zadnjhe lezajeve pa sam mislio da sve to uradim odjednom.Zvao sam majstora mikija iz munzeta ali covek mi rece da ne staluje ventile.Ako neko zna kakvi su ti na starom sajmistu neka javlja
    Prvo se predstavis lepo ko covek, pa kazes koji auto vozis, kakav, koliko presao , i to sve, okacis neke slicice, i onda ti svi mi pomognemo...ovako ne ide...nema smisla, a i ne znamo sa kim komuniciramo :D

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  10. #130
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Preporučite servis

    E ne vredi, čo vek se em predstavio em mu je sam Italijan odgovorio i opet mu nije dosta. Manje vina, manje vina...
    Tajni savetnik KV kru

Slične teme

  1. Renault 5 Campus servis
    Autor danste u forumu Ostala Reno vozila
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 17:43
  2. Servis - Cena
    Autor samotrenutak u forumu Arhiva
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 04.01.2010, 23:30
  3. Koje gorivo preporučujete
    Autor oseloth u forumu Generalna diskusija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.12.2008, 15:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •