Renault 4 Cup
Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 75
  1. #1
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Renault 4 Cup

    Ovo ruzno vrijeme i par zanimljivih emisija na tv-u me potaklo na razmisljanje o organizaciji nekakvog takmicenja u kojem bi R4 bio zvijezda. Uostalom skromne sportske gene vec ima Recimo da se organizuje nekoliko trka tokom ljeta, bilo to kruzne trke ili brdske, ili mjesavina i jednih i drugih. Naravno niko od nas nije bogatas (sorry ako sam nekog uvrijedio ), pa bi se gledalo da sve ostane standardno na autu.

    Recimo velika paznja da se posveti sigurnosti, standardni kavezi za sve, oprema i ostale stvari vezane za sigurnost. Da auti ostanu standardni za sve takmicare, ukoliko je potrebna modifikacija nekih dijelova da to bude kod svih, uglavnom da sve ostane na nekom normalnom nivou sto se tice cijene samih auta.

    Mislim da bi se puno toga moglo napraviti i sa sponzorima, recimo reklamiramo gume, ulje, rezervne dijelove a oni nama daju iste po puno povoljnijim uvjetima ili bez naknade. Mislim da bi pobudili dovoljno interesa da nas se prikaze u medijima sto opet ide na ruku sponzorima.

    Ovo je tek povrsno analiziranje stvari jednog kisnog dana ali bi svakako volio da cujem sta drugi misle i na sta su spremni?
    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Renault 4 Cup

    Odlicna ideja, ali smo malo zastali oko toga, dok prvo ne vidimo kao to ide sa sponzorima, makar dok uradimo zastavu i slicno... Mislim da bi ljudima bilo interesantno da gledaju cetvorke kako se naginju i prevrcu

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  3. #3
    Renault 4 Alpine
    Član od
    15.04.2007.
    Aktivnost
    28.09.2016
    Lokacija
    Zvezdara, Beograd
    Godine
    47
    Poruke
    2,389

    Re: Renault 4 Cup

    Veoma zanimljiva ideja. Fora i jeste da svi automobili budu identični, pa da do izražaja dođu vozačke sposobnosti.
    Mada ovo bi značilo nabavku posebnih četvorki.
    E sad, krug ili brdo, mislim da je veoma teško izvodljivo a o ceni da i ne pričamo. Jer ipak mora zvanično da se zatvori jedan deo puta. Čini mi se da bi neke livade po Krnjači bile prikladne za početak ili da nađemo neki veliki parking koji se ne koristi. Sve ostalo prevazilazi naše platežne i organizacione sposobnosti.
    Ajde prvo da organizujemo jedno karting okupljanje za početak.
    Kapetan na belu lađu a takođe Gospodar vremena i vd. direktor svemira

  4. #4

    Re: Renault 4 Cup

    Ma to je ok ideja, samo ja bi ponovio i onu moju o Auto Krosu, jer ako cemo pravi kup da pravimo, ima mnogo stvari koje ne mozemo odraditi...

    bas kao sto je orlando rekao, ne mozemo zatvoriti put, trebaju para ko blata, iako je 4ka u pitanju ali trebaju para ko blata...i nema gde da se vozi!

    po meni najbolje bi bilo da se napravi autocross, posto i ima staza u sbiji, ne treba auto da ti bude pripremljen maximalno, nije ni bitno to sve, bezbednije je od kruga i brda (jeste da ima prevrtanja ali to su male brzine)...i neka svako uzme neku olupinu od 50-100evra i neka izadje na stazu i provede se ko zmaj, cheap trill...

    Na kraju krajeva, jedva se svako automoto takmicenje kod nas odrzava u zivotu..., a auto cross je najpristupacniji i u expanziji,postoje vec staze za to, prpremljene, jeftine...
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  5. #5
    Renault 4 Alpine
    Član od
    16.09.2007.
    Aktivnost
    20.06.2012
    Lokacija
    Bačka Palanka
    Godine
    42
    Poruke
    2,389

    Re: Renault 4 Cup

    I ja bih voleo to ali pare
    Ne verujem da bi svako našao sponzora Mada svi bi se verujem svojski iz petnih žila potrudili da ih nađu

  6. #6

    Re: Renault 4 Cup

    ma neka svako kuri nekog krsa pa ko se snadje snadje...niti sponzori niti gume niti bilo sta...
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  7. #7

    Re: Renault 4 Cup

    odlicna ideja,ali kesh

  8. #8
    Renault 4 Alpine
    Član od
    15.04.2007.
    Aktivnost
    28.09.2016
    Lokacija
    Zvezdara, Beograd
    Godine
    47
    Poruke
    2,389

    Re: Renault 4 Cup

    Na Diskaveriju sam gledao takve zajebancije. Ljudi se trkaju sa nekim krševima tokom zime pošto nemaju šta da rade. Njima je to pristupačno. Mogu da odvoje par stotina dolara za takve zajebancije, ali kod nas je i 200 jevreja poprilično velika para.Jedino da vidimo da pokupujemo neke raspale četvorke za male pare pa da se zezamo. Sve ostalo je mnogo skupa rabota, mada mi je baš privlačno.

    Mada možda izvodljivija varijanta je da se okupimo i u stilu Camel Trophy-a da idemo po nekim težim terenima, gde bi fora bila da se ispomažemo i da što više ljudi da stične na cilj.
    Kapetan na belu lađu a takođe Gospodar vremena i vd. direktor svemira

  9. #9

    Re: Renault 4 Cup

    nesto u fazonu R4-snalazenje u prirodi,dobra ideja a moze da se uklopi sa okupljanjem

  10. #10

    Re: Renault 4 Cup

    Citat rele kaže:
    nesto u fazonu R4-snalazenje u prirodi,dobra ideja a moze da se uklopi sa okupljanjem
    da , ali ja ne bi voleo da se snalazim u prirodi s mojim autom...sto znaci da ce opet morati da legne neka druga 4ka...a bolje je da je brze nego da se zaglavljujemo u neku zabit:)...
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •