Red Quattro - Strana 3
Strana 3 od 19 PrvaPrva 123456713 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 188

Tema: Red Quattro

  1. #21
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Odg: Red Quattro

    Jeste skupo garant, pa treba da napravi kalup i jos od neke malo bolje plastike koja nece da se istopi, jbg al mislim da tako mora biti...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  2. #22

    Odg: Red Quattro

    Pa dai se isplati praviti ih...opet kada vidis na e bayu da ih prodaju za 20-30 e komplet...ne znam, nemam predstave koliko ce to izaci...

    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  3. #23
    Renault 4 Alpine
    Član od
    15.04.2007.
    Aktivnost
    28.09.2016
    Lokacija
    Zvezdara, Beograd
    Godine
    47
    Poruke
    2,389

    Odg: Red Quattro

    Mene je metalni poklopac preko šrafova na alu felni izašao 10e, vulkanizerska radnja posle Auto Mikija u Zemunu. Probaj kod njih.
    Kapetan na belu lađu a takođe Gospodar vremena i vd. direktor svemira

  4. #24
    Administrator Avatar od  Renault 4
    Član od
    11.04.2007.
    Aktivnost
    01.04.2024
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    41
    Poruke
    1,021
    Slike
    133

    Odg: Red Quattro

    E, a nije problem što sam ja iz zemlje Srbadije prilikom kupovine na e-bayu?

    Ako su čepovi 20-30 evrića, to je podnošljivo. Mislim, ne vrede toliko, ali kad je bal neka bude i maskenbal.

  5. #25

    Odg: Red Quattro

    pa aj, ja cu da nadjem, ima moj drug(Fotograf) racun , i stizale su nam stvari normalno u GR, ako vidim , javljam pa sredjujemo to.

    Mislim da nema veze ako si iz Srbije, samo shipping ce sigurno izaci boga oca...
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  6. #26
    Administrator Avatar od  Renault 4
    Član od
    11.04.2007.
    Aktivnost
    01.04.2024
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    41
    Poruke
    1,021
    Slike
    133

    Odg: Red Quattro

    Aj batice sređuj nešto, ti si nam jedini iz EU.

    Neka raumna cena je podnošljiva.

  7. #27

    Odg: Red Quattro

    Citat Renault 4 kaže:


    Neka raumna cena je podnošljiva.
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  8. #28
    Administrator Avatar od  Renault 4
    Član od
    11.04.2007.
    Aktivnost
    01.04.2024
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    41
    Poruke
    1,021
    Slike
    133

    Odg: Red Quattro

    Jao što sam besan!!!

    Idem kući i iz sporedne ulice mi izleti kretenka za volanom i odvali me. Dobro je pa sam je video i zakočio pa je stradalo "samo" levo krilo i felna. Da nisam reagovao tačno bi me odvalila u vrata.

    Znači, da sam imao kameru u tom momentu i da joj snimim izraz lica i reakciju pa da se ljudi smeju. Sve što je uradila da bi sprečila nesreću je da je pustila volan i prekrila lice rukama! Čovečeeee!!!

    Pa devojko glupa, ko ti dade dozvolu.

    Ja izlazim napolje, brojim u sebi do 10, ali ne vredi - na 7 sam pukao. Rek'o izvini što si žensko, ali mamu ti jebem glupavu, pa zar ne vidiš OVOLIKI znak STOP! I svašta sam joj još rekao. Vozi novu fiestu, tata joj poklonio 100% (posle će se ispostaviti da jeste), sva doterana, nalickana... A glava prazna. A to što sam ja student rintao ko budala za nove felne i gume - nema veze.

    Pita me šta ćemo sad - ja pogledam auto - krilo odvaljeno, felna izgrebana, točak se nakrivio, probam da otvorim haubu, ona kači... Reko 200 evra. Znam da ne vredi toliko, ali boli me uvo. Osiguran sam i u najgorem slučaju ću biti na nuli. Kaže ona sada će da zove tatu. Došao tata posle sat vremena sa drugarom, obojica nadrkani i nastupili sa stavom da sam ja drzak i bezobrazan jer cela moja krntija ne vredi 200 evra, da sam ja kriv jer sam išao brzo, a ne njegova ćerka koja je prošla kroz STOP... Kao vidi tragove kočenja ti si pičio ko blesav (a ja tek ubacio u drugu). A to što njegova ljubimica kretenka uopšte nema tragove kočenja, jer se zaustavila tako što se zakucala u mene, to nema veze...

    I ja popizdim, okrenem 92, došli ljudi, izvršili uviđaj i dali nam da napišemo izjavu. Dok smo pisali izjavu, njen tata je nešto drobio pandurima, na šta je moja devojka reagovala i napušila ga u fazonu "Čuti matori nisi ni bio tu", na šta je pandur reagovao i upisao joj podatke kao svedoka za sud. Mislim strašno.

    Sutra moram u osiguranje da vidim šta i kako ide procedura, jer mi auto TREBA za petak.

    E, jel zna neko kako ide to sa osiguranjem?

  9. #29
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Odg: Red Quattro

    Za osiguranje namam pojma odma da ti kazem... Al sam se ja sad iznervirao, pa brate onakve felne, aj tocak tu je verovatno gorna viljuska posrnula, aj krilo al takva situacija auuuu, u mrzim takve aj nek neko kaze nesto pametno al covek da popi*di

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  10. #30
    Administrator Avatar od  Renault 4
    Član od
    11.04.2007.
    Aktivnost
    01.04.2024
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    41
    Poruke
    1,021
    Slike
    133

    Odg: Red Quattro

    Znaš kako - koštaće ih svo to planinarenje mnogo više od 200 evra + će mala ostati bez dozvole.

    Ali sami su hteli tako...

    Odokativno, kontam da je šteta između 50 i 100 evra. As I said, 200 evra je sa PDV-om i duševnim bolom nanetim kada sam video izgrebanu i iskrivljenu felnu.

Slične teme

  1. Dačin quattro :D
    Autor daxon119 u forumu Garaža
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.10.2015, 23:11
  2. Moj Quattro
    Autor Sonne u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 08.08.2008, 17:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •