Obaveštenja - Strana 6
Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 23456
Prikaz rezultata 51 do 60 od ukupno 60

Tema: Obaveštenja

  1. #51
    Administrator Avatar od  Renault 4
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    10.03.2024
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    41
    Poruke
    1,021
    Slike
    133

    Re: Obaveštenja

    Par dana postoji problem sa serverom, na žalost nikako ne mogu da pomognem, administratori su obavešteni, rade na problemu, očekujem da uskoro bude ok.

  2. #52
    Administrator Avatar od  Renault 4
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    10.03.2024
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    41
    Poruke
    1,021
    Slike
    133

    Re: Obaveštenja

    Otklonjeni su problemi sa serverom. Izvin'te zbog neprijatnosti.

  3. #53
    Administrator Avatar od  Renault 4
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    10.03.2024
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    41
    Poruke
    1,021
    Slike
    133

    Re: Obaveštenja

    Dodao sam jednu zanimljivu stvarčicu, od sada samo kopirate link do nekog video klipa i možete ga gledati na forumu.

    Evo kako to izgleda.

    Renault 4 Club Serbia, 9. okupljanje

  4. #54
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: Obaveštenja

    Pozdrav i ovde zvanicno hehehehe,kao sto znate dizali smo se iz pepela i nadam se da cemo se i sada izvuci,problem koji se desava je dalekooooo cak u SAD Desavace se i narednih dana nazalost mora tako,neke stvari ce se promeniti na bolje i olaksati nasu komunikaciju,nadam se da cemo imati vasu punu podrsku bar u vidu strpljenja heheheh



    ......we are the first to program your future......

  5. #55
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137
    Poštovani članovi foruma Renault 4 Serbia, sa neskrivenim ponosom vas obaveštavamo da je klub ljubitelja Renault-a 4 Srbija registrovan pred zvaničnim organima i da opet postojimo kao pravno lice.

    Sretno nam bilo.





    "Nezvanično udruženje nikad nema prednost pred zvaničnim udruženjem, bez obzira na "starost" ijednog od njih!"

  6. #56
    Administrator Avatar od  Renault 4
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    10.03.2024
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    41
    Poruke
    1,021
    Slike
    133
    I dalje su u toku radovi na Video galeriji i Prodavnici, blagovremeno ćete biti obavešteni kada budu gotovi.

    Žao mi je što je sajt malo duže bio offline, ali Marfi je po ko zna koji put stupio na scenu.

  7. #57
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983
    Hej hej... Smijem li pitati samo onako... Je...PIIIP!!!...ga, znatizeljan sam k'o mače... :D :D Na sta se tocno odnose promjene u ''Pijaci''. Zivo me interesira... ;) :D Hoce li biti nesto ''na baziopcija i uvjeta koristenja'' tipa minimalni broj postova, ''tko vidi'' - odnosno da je Pijaca samo za registrirane clanove, a ne za sve goste i slicno?Ajde, daj, daj... MijaaaauuuuuuooooOOoOuUUUu.... :D :D :D Puca me znatizelja ''samo tako'' :D
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  8. #58
    Administrator Avatar od  Renault 4
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    10.03.2024
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    41
    Poruke
    1,021
    Slike
    133
    Drugari, Video je osposobljen, tako da... krenite da ga punite

    Vrlo je jednostavno, odete na npr. Youtube ili neki sličan sajt (listu podržanih sajtova možete videti u Video sekciji), nađete klip koji vam se sviđa, prekopirate link, vratite se na Video, kliknete na upload i sa desne strane pročitate uputstvo. Ukratko, prekopirate link do video klipa u polje predviđeno za to, kliknete na 'Preuzmi', sačekate sekund-dva, kada se sve informacije o video klipu učitaju, eventualno prepravite naslov ili opis, odaberete kategoriju i jezik i kliknete na pošalji.

    Citat frik-ri kaže: Pogledaj poruku
    Hej hej... Smijem li pitati samo onako... Je...PIIIP!!!...ga, znatizeljan sam k'o mače... :D :D Na sta se tocno odnose promjene u ''Pijaci''. Zivo me interesira... ;) :D Hoce li biti nesto ''na baziopcija i uvjeta koristenja'' tipa minimalni broj postova, ''tko vidi'' - odnosno da je Pijaca samo za registrirane clanove, a ne za sve goste i slicno?Ajde, daj, daj... MijaaaauuuuuuooooOOoOuUUUu.... :D :D :D Puca me znatizelja ''samo tako'' :D
    Najvažnije promene (za sada) su da više ne mogu da pišu članovi koji se prethodno nisu predstavili.

  9. #59
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983
    Doooo-brooo... A što mi pokazuje ovu poruku:

    frik-ri, nemate dovolu da biste pristupili ovoj stranici iz sledećih razloga:

    1. Vaš nalog ima ograničene privilegije. Da li pokušavate da promenite nečiju poruku, pristupite administratorskim opcijama ili nekom drugom privilegovanom delu sajta?
    2. Ako pokušavate da napišete poruku, moguće je da Vam je administrator ukinuo nalog ili čekate aktivaciju naloga.



    kad kliknem na Prodavnicu (tajni)... A ja bas volim Bajagu...

    Na to sam mislio...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  10. #60
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137
    Ja sam ti na skajpu objasnio da je prodavnica zaključana za određene korisnike. Mogu da je vide gušteri foruma i mi sa admin/moderatorskim privilegijama. Na kraju krajeva, održavanje sajta, softver, završni poreski račun i ostale marifetluke moramo da platimo na neki način. A, veruj, niko od nas nje sin Bila Gejtsa, ili Marka Šećerka....

Slične teme

  1. Obaveštenje
    Autor Neb_Mes_Ur_Mau u forumu Klub
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.11.2013, 12:57
  2. Obaveštenje vezano za kačenje slike
    Autor Djole u forumu Pravila i obaveštenja u vezi korišćenja foruma
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 02.10.2010, 00:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •