Unutrasnje sredjivanje - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 39
  1. #21
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    Re: Unutrasnje sredjivanje

    Ne znam videcemo a i sto kaze nebes kupicu rau-bau!

  2. #22
    Boba-No1
    Guest

    Odg: Unutrasnje sredjivanje

    Danas sam nabavio naslone za glavu, samo malo kilavo stoje jer fabrička su sedišta bez naslona bila ali ipak su ispod rupe za naslon.

  3. #23
    Renault 4 Alpine
    Član od
    20.09.2007.
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    35
    Poruke
    668

    Re: Unutrasnje sredjivanje

    MILOSEEE? Pa daj okaci koju fotku da ljudi vide kakav ti je enterijer? Kad sedim u tvom autu kao da sam seo u neki nov auto,sve cisto,oblozeno,mekano,tiho....

  4. #24
    Renault 4 TL
    Član od
    04.05.2008.
    Lokacija
    Sremska Mitrovica (Lacarak)
    Godine
    38
    Poruke
    175

    Re: Unutrasnje sredjivanje

    Jel ima nek oda je radio neki tapacirung ili etison iznutra? Ja sam hteo na pod neki etison ili tapacirung a i napred nesto da smanjim buku motora. Verovatno cu nesto crveno crno, a i sedista isto tako. Mozda neki pliš.. Jel neko radio nešto na taj fazon? Mislim na lepljenje etisona i tih materijala za tapaciranje, kojim lepkom se to radi i koji je najbolji materijal za to..
    0642562844

  5. #25
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Unutrasnje sredjivanje

    Branislave puno je o tome napisano po forumu, a za plis jos ne znam, al pogledaj malo na SEARCH

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  6. #26
    Renault 4 Alpine
    Član od
    09.01.2008.
    Aktivnost
    08.04.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    39
    Poruke
    831

    Re: Unutrasnje sredjivanje

    e ovako, sto se tice enterijera, na ceo patos i lim do motora sam zalepio kondor u dva sloja. ko ne zna sta je kondor, to je u stvari "bitumen" ali je debeo 3 ili 4 mm (u mom slucaju 4mm), i na lim do motora sam zalepio sundjer. u sva vrata sam ubacio sundjer tako da je sad u autu mnogo tise.uradio sam nov itison. cim budem imao malo vise vremena slikacu i pusticu slike, ali mozete pogledati i neke slike u temi "jos jedan crveni".

    e da, sto se tice lepljenja, kondor se lepi na grejanje, odnosno treba ga dobro zagrejati brenerom a sve ostalo sto je imalo potrebe da se lepi sam lepio sintelanom.

  7. #27
    Renault 4 TL
    Član od
    04.05.2008.
    Lokacija
    Sremska Mitrovica (Lacarak)
    Godine
    38
    Poruke
    175

    Re: Unutrasnje sredjivanje

    Citat milosbeli kaže:
    e ovako, sto se tice enterijera, na ceo patos i lim do motora sam zalepio kondor u dva sloja. ko ne zna sta je kondor, to je u stvari "bitumen" ali je debeo 3 ili 4 mm (u mom slucaju 4mm), i na lim do motora sam zalepio sundjer. u sva vrata sam ubacio sundjer tako da je sad u autu mnogo tise.uradio sam nov itison. cim budem imao malo vise vremena slikacu i pusticu slike, ali mozete pogledati i neke slike u temi "jos jedan crveni".

    e da, sto se tice lepljenja, kondor se lepi na grejanje, odnosno treba ga dobro zagrejati brenerom a sve ostalo sto je imalo potrebe da se lepi sam lepio sintelanom.
    Znam za kondor bavim se pomalo zidarijom. A cime si zalepio taj sundjer i etison? Jel ima neki lepak da se kupi specijalno za tapaciranje da nebi ostetio materijal sa bilo cime?
    0642562844

  8. #28
    Renault 4 Alpine
    Član od
    09.01.2008.
    Aktivnost
    08.04.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    39
    Poruke
    831

    Re: Unutrasnje sredjivanje

    sundjer na kondor najlakse se lepi tako sto brenerom zagrejes kondor, itison kao sto rekoh sintelanom ili nekim slicnim lepkom. nema tu sta mnogo da se lepi, samo se lepi itison na pragovima sve ostalo nema potrebe, osim ako bas nemas zelju da se zezas.

  9. #29
    Renault 4 TL
    Član od
    04.05.2008.
    Lokacija
    Sremska Mitrovica (Lacarak)
    Godine
    38
    Poruke
    175

    Re: Unutrasnje sredjivanje

    OK, uglavnom me je zanimalo koji lepak da kupim. Cuo sam za dobar materijal koji apsobruje buku al preci cu sa tim u temu ''zvucna izlolacija''
    0642562844

  10. #30

    Re: Unutrasnje sredjivanje

    Citat Darmarko kaže:
    Да ли неко зна које седиште(лепше) неког другог аутомобила може да се угради у рено 4 без преправке?
    OD R-19

Slične teme

  1. Prolećno sredjivanje
    Autor Ragnotti u forumu Garaža
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 12.03.2013, 11:17
  2. Renault 18 sredjivanje
    Autor renzor u forumu Ostala Reno vozila
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 20.10.2011, 05:15
  3. Koji auto git za sredjivanje auta
    Autor novii u forumu Šasija / Karoserija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.07.2008, 22:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •