elektronsko paljenje - Strana 3
Strana 3 od 16 PrvaPrva 123456713 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 158
  1. #21

    Re: elektronsko paljenje

    Citat fure kaže:
    Bog!!

    Ja sam ovdje novi član, već dugi niz godina sam ponosni vlasnik svoje kočije, moj renault je gtl 80 godište.


    Ja sam inače elektrotehničar-amater, stoga sam jednostavno morao napisat nešto o ovom temi. Ovo „elektronsko paljenje“ gdje se kao prekidač koriste platine, zapravo i nije elektronsko paljenje, bolji izraz bi bio tranzistorsko paljenje. Međutim to uopće ne umanjuje vrijednost ove spravice.


    Sam sklop je jeko jednostavan i jako zanimljiv, funkciju platina zamjenjuje jedan tranzistor koji je dijzaniran baš za ovu funkciju. Rad ovog tranzistora je reguliran pomoću par elektroničkih komponenti, a platine su samo davač impulsa. Iz sklopa je jako jednostavno izbaciti i same platine, i umjesto njih stavit jednu malu zavojnicu, tako da uopće nema mehaničkih komponenti, međutim praksom se utvrdilo da kao signal generator mnogo bolje ovu ulogu odrađuju platine.


    U klasičnom paljenju kroz platine prolazi relativno velika struja i do 8 Ampera, a povratni napon iz bubine može narast i preko 200 V (ovo je razlog iskre na platinama a samim tim i njihovog trošenja). Zbog navedenog se pojavljuje jedna šokantna pojava za sve vozače koji voze svog ljubimca na klasično paljenje idealno namješteno paljenje (tvornički) zakaže od 10 pa čak do 20% posto ciklusa, tj. 10-20 paljenja od 100 paljenja u cilindru se uopće ne zapali smjesa jer svjećica ne baci iskru. Sa postavljenim tranzistorskim paljenjem kroz patine prolazi struja manja od 0,1Ampera i napon od 12 V tako da su one gotovo uopće neopterećene i traju 10 puta duže. Sa ovim se postiže da se zapaljenje smjese odradi u 99,99% slučajeva. Sad je lako zaključit da sklop povećava snagu motora za 10-ak % i za isto toliko smanjuje potrošnju, također i vijek svjećica se produljuje.


    Renault 4 i tranzistorsko paljenje!!! Auto radi mirnije i tiše, na ler gasu se motor skoro pa i nećuje, potrošnja u mom slučaju se kreće od 5,5 -6 litara benzina. Motor je elastičniji, na manjim okretajima ima veći moment, gdje sam prije vozio u trećoj brzini sad vozim u četvrtoj, bolje ubrzava, nema trokiranja, saug mu gotovo pa i nije potreban, motor pali na prvu nema verglanja odma kresne, fenomenalno pali u zimskim uslovima. I joj još jako punu prednosti....:-)

    Inače sklop sam doma izrađujem i cijena izrade je negdje oko 12-13 Eura, do sad sam ovo paljenje ugradio na dva renaulta4, na 2 MZ-a etz, i na prijateljevog golfa 1. i na svim motorima su poboljšane performanse. Toplo svima preporučujem ugradnju ovakvog načina paljenja. Sklop je jednostavan za izradu svakomu tko ima ikakvog znanja iz elektrotehnike. Ak nekoga zanimaju ikakve dodatne informacije o radu sklopu il načinu na koji ga izradit il bilo što nek slobodno pita. Mene zanima kakva su iskustva drugih ljudi koji su ugradili ovu spravicu u svog ljubimca?
    Vjerujte mi ova stvarčica preporodi vašeg ljubimca i od njega napravi poletnog pastuha



    Postavi neku sliku sa ugradjenim elektopaljenjem na rendzi!!!
    Sve što sastaviš raspadne se pre ili kasnije...

  2. #22
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: elektronsko paljenje

    Hocemo slike, hocemo slike, hocemo S L I K E.........

  3. #23
    fure
    Guest

    Re: elektronsko paljenje

    Ehejahej

    Nažalost trenutno nemam digitalni aparat pa tako ne mogu ubacit slike al nešto ću provat smislit. Zapravo se nema tu što nit vidjet, sklop je cijeli stao na PCB dimenzija od 4*4 cm. A zbog mogućeg problema s vlagom sklop sam ubacio u prepolovljenu plastičnu bocu od sunsilkovog šampona javascript:void(0);
    oki javascript:void(0);
    oki javascript:void(0);
    oki i sve skupa stopio u plastiku.


    Cybertel ima istine u ovom što ti govoriš, al jedini mehanički problem sa platinama u ovom slučaju je trošenje klizaća platina koji je u kontaktu sa bregastom osovinom u razvodniku ( to je na platinama onaj mali komadić plastike) al dok se on istroši voilaaa.... puno vina i benzina će proći kroz mene i rešoleksa... ovaj problem što si ga naveo sa tromosti platina da se ne uspiju navrijeme zatvorit, možda ima nekog utjecaja na motorima koji vrte 8 000 okretaja; al na našim pilama gotovo pa i nepostoi. Jednom naštimaš platine i zaboravi da postoje.....


    Želio bi još jednom napomenut da je zatajivanje paljenja uzrokovano zbog velike jakosti struje koja prolazi kroz platine i ogromnog povratnog napona, (iskra na platinama) a tek manje zbog tromosti platina, koja se dešava tek pri jako velikim okretajima.


    Sad ne bih volio da me krivo razumijete pa da ja kažem kako je ovaj sklop bolji od elektronike i bezkontaktnog paljenja sa pregršt mikro kontrolora. Ja samo želim reći kako sklop fantastično radi, kad se motor dobro našteluje radi rame uz rame sa prije navedenim bezkontaktnim elektronskim paljenjem. Dakle toplo savjetujem svima koji se još vozite na klasično paljenje da ugradite ovu stvarčicu, za jako malo para će te dobiti jako puno.

    Kroz par dana ću nastojat poslat slike kako to kod mene izgleda, i shemu samog sklopa, tak da će svak moći sam sebi u kućnoj radinosti napravit isti.

    Pozdrav

  4. #24
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: elektronsko paljenje

    dobro zboris, samo jos da vidim slike otvorenog PCB-a....

  5. #25

    Re: elektronsko paljenje

    I mene zanima, ja ču sad počet projekt s tranzistorskim paljenjem, tj spajanjem pločice na oginal bobinu i platine, tj nikakvo vađenje iz twinga i slično.
    HEHE, jedini sam s ovih prostora sa zlatno-žutom renđom

  6. #26

    Re: elektronsko paljenje

    Imao sam ja to 15 godina, nije ni prineti pravom elektronskom paljenju.
    Plin je za kuvanje, dizel za lozenje, a benzin za voznju.

  7. #27
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Lokacija
    Beograd-Belgrade
    Poruke
    1,901

    Re: elektronsko paljenje

    Citat TL Fahrer kaže:
    I mene zanima, ja ču sad počet projekt s tranzistorskim paljenjem, tj spajanjem pločice na oginal bobinu i platine, tj nikakvo vađenje iz twinga i slično.
    E hajde zivota ti uradi nesto pa nam kazi, da malo probudimo zveri iz ovih nasih ulenjenih masina, i da rade stabilnije - razumes
    Mr.4

  8. #28
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: elektronsko paljenje

    Imas li pcb 1:1 i spisak komponenti, i semu

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  9. #29

    Re: elektronsko paljenje


    Ovo je sve neodredjeno ko u Novom Sadu moze da odradi ovo paljenje ili u Beogradu koja cena i sve ostalo ovaj momak iz Hrvatske se nejavlja na mail a napaisao je cifru od 10 do 13 eura . Molim z\a resenja kod mene je paljenje ocajno ja nameravam da promenim sve u kompletu . Molim za pomoc javite se na mail stojnic2003@yahoo.com.au
    ajd dajte predlog i castrim pivom svaki dobar predlog

  10. #30
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: elektronsko paljenje

    skini sa twinga za 50 eura pravo el. paljenje...

Slične teme

  1. Elektronsko paljenje
    Autor Gavrilo u forumu Auto elektrika
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 19.12.2015, 21:53
  2. Tranzistorsko paljenje
    Autor paice u forumu Prodajem
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 23:31
  3. Tr. paljenje
    Autor cokanj u forumu Prodajem
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 15.04.2009, 18:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •