Pozdrav
Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2

Tema: Pozdrav

  1. #1

    Pozdrav

    Pozdrav svima, ja sam Ivan iz Paracina. Bivsi sam vlasnik Renault-a 4 GTL iz 1990. godine koji je nov kupljen u Nisu. Kod nas je bio od 1990. do 2004. kada smo kupili novu Ladu 112 1.5Li.

    Za Reno 4 me vezu samo lepe uspomene jer smo njime vise puta iali na sam jug Peloponeza, uz obilazak svih arheoloskih lokaliteta u Grckoj. Malo je danas cudno i pomisliti kako je to ici na put dug oko 1200km "u cugu" sa 34ks i gumama 135/13 uz prozore koji se otvaraju "na pola", sa krstarecom brzinom od 80-90 km/h, ali to je bila avantura...

    Danas sam vlasnik Megana I Grandtour 1.9dCi koji je vasionski brod u odnosu na R4, ali R4 zauvek ostaje u srcu...

    Mozda nekada i kupim nekog R4 za svoju dusu ali za sada cu pratiti ovaj forum i citati vase dozivljaje. Za sada toliko...

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  raki72
    Član od
    26.05.2013.
    Aktivnost
    02.09.2023
    Lokacija
    beograd, zvezdara
    Godine
    51
    Poruke
    616
    Slike
    76
    Dobro nam dosao!Jedan od nadimaka za r4 i mali div i s punim pravom to ime nosi.Sto se tice Grcke ja sam 2014 isao do Grcke i nazada bez problema.Nas drug Nikola sa svojim R4 je i proteklih godina redovno isao do Grcke.

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •