Рено 4, који сам раније представио и окачио пар слика, нажалост иде на продају. Разлог је мањак времена, да га чачкам, и да стално се зезам око њега. Због година, и обавеза студента који ради, нисам у могућности да остварим своју идеју. Рено 4 је из 91 године, црвене боје, регистрован до почетка маја. Мотор је прешао 130 000 километара, и солидно ради. У предходних годину дана су му одрађени предњи трап, под у фуллу, носач за резервну гуму репариран, испод хаубе је све одрађено, утегнуто сервисирано. Нова бобина, кључ брава, ремонтован карбуратор и алтернатор, нов акумулатор, купљен пре 3 недеље у свилар ауту у земуну, није радио ни 3 сата. Задња врата сређена, небо одрађено. Грејање и хлађење ради, 2 нове зимске гуме купљене пред сезону, и цео комплет летњих гума, мало старијих али у солидном стању. Уз реноа такође имам и нешто резервних делова, што браника и светала, тако и компонента за испод хаубе. Једино шта није одрађено, то су кедери који су смешно улагање, и фарбање. Фарбање није хитно, али једноставно немање времена је узело своје. Сликаћу га лепо споља и изнутра, па ко је заинтересован могу му послати слике. Жал остаје што тренутно физички немам времена да урадим све што сам планирао, али можда некада. Ауто није за чупање и делове, тако да ако неко стварно жели утегнут и добар рено, нека се јави. Кажем једино што је на око, је то што боја није свуда усклађена, али технички и моторички је јако добар.