Pošto sam skoro shvatio da auto imam dosta dugo i da služi super mojim potrebama, rešio sam da ga malo osvežim. Odradio sam pred zimu ključne intervencije na podu, ali posle grada koji je zadesio Pančevo prošlo leto, i skoro deset godina kod mene (na forumu sam od 2008 !?! i ćutim) vide se godine na mom voljenom rendžeru.

Moja ideja je da sredim felne - imam dve u rezervi, pa bih radio u paru - ali su saveti da se uglavnom ne ispati ?
Pa čekaj dao sam 1000e (davno beše, 55000 garažiran - ko čaša je bio) za auto pre deset godina i od tada uložio 300e za pređenih još 55000 - ma mislim da se ispati koliko god da košta :D peskiranje ? pa farbanje ? ko to radi a ne dere ?

Branike i nosače branika bih ofarbao u crno ? Šta mislite o tome ? auto je inače ona boja slonovače... drap braon grao siva :)

Voleo bih da ga ofarbam u naradžasto - ali pored troškova majstora kapiram da ovo podrazumeva i neku promenu prilikom registracije vozila ? zna li neko nešto o tome ?

Ako imate neke ideje za brze, jednostavne, a lepe "budžotine" za R4 otvoren sam za predloge

Hvala unapred