Kocnice TL
Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2

Tema: Kocnice TL

  1. #1
    Renault 4 TL Avatar od  Rendjo
    Član od
    08.10.2015.
    Aktivnost
    04.02.2022
    Lokacija
    Sarajevo
    Godine
    39
    Poruke
    139

    Kocnice TL

    Vozdra raja,

    Htio bih da pitam sto se tice zadnjih pakni TL-GTL, nisu iste?

    Jucer mi se nesto proculo na zadnjem tocku, kad imadoh sta vidjeti, raspala se pakna. Vec sam ih ranije nosio na nitovanje, debljina skoro nikako istrosena jednostavno se raspala. Trazio nove, nema ... Dobih savjet za mjesto gdje bih mogao naci nove, nadjoh, nove, upakovane u celofan, 4 komada, 12€, s natpisom reno 4.

    Prevelike su, primijetih da imaju onaj urez kao na prednjim, posto prednje nisam nikada mijenjao, tamam. Za prednje su premale ... Nove jesu, za TL nisu. Nekako mi se nenituje opet nakon ovog iskustva. Mogu li ove biti za GTL, tacno su srednje velicine u odnosu na zadnje i prednje s TL-a? GTL rucna je na zadnjim?

    Privremeno rjesenje, pakna za ventilirajuci dobos sastavljena od komada stare lamele :D






    Da napomenem samo sto se tice mijenjanja semeringa na mjenjacu, ako iko nekad naumi raditi. Ispade da sam ih samo uzalud promijenio, i dalje curka pomalo. Ustvari nisam do kraja dovrsio posao, gledajuci s vana izgledalo je kao da pusta semering, medjutim na aluminijumskim krugovima, kako ih ja zovem, s vanjske strane se nalaze dodatne okrugle gumice koje nisam mijenjao, misleci da su u pitanju samo semerinzi ... Ipak nije bilo bas uzalud, naucio lekciju, ne diraj dok goni ...

  2. #2
    nisu koliko znam te pakne iste tl ima manje

Slične teme

  1. Lose kocnice, kako resiti problem?
    Autor nid u forumu Vešanje, upravljački i kočioni sistemi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 30.12.2008, 15:39
  2. Kocnice?
    Autor milosbeli u forumu Vešanje, upravljački i kočioni sistemi
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 07.05.2008, 20:57

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •