Cudan zvuk??? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 16 od ukupno 16
  1. #11
    Baby Renault 4
    Član od
    03.02.2016.
    Aktivnost
    25.02.2016
    Lokacija
    Uljma-Vrsac
    Godine
    34
    Poruke
    25
    Imas na AliExpress ili EBay... Porucis i stigne... Ne placas porez na iznose do 5000din...

  2. #12
    Renault 4 Alpine Avatar od  raki72
    Član od
    26.05.2013.
    Aktivnost
    02.09.2023
    Lokacija
    beograd, zvezdara
    Godine
    51
    Poruke
    616
    Slike
    76
    Mislis ovo si video
    P6190055.jpg
    samo mesto je relativno pouzdano,kad mi je bio zapusen hladnjak pokazivalo je da dize temperaturu,kad mi se nije palio ventilator pokazivao je povecanu temperaturu,sad najbolja solucija je negde na glavi ili bloku ili bas na njegovom mestu gde je povezana lampica koja pokazuje pregrevanje.Vidjao sam najvise da stavljaju onaj merac od traktora koji kosta 700-800 din.Gde sta kako stvarno ne znam

  3. #13
    Baby Renault 4
    Član od
    03.02.2016.
    Aktivnost
    25.02.2016
    Lokacija
    Uljma-Vrsac
    Godine
    34
    Poruke
    25
    Ma na bloku mora da se zabusi,da se ureze navoj i tu... A ja problem sa ventilatorom sredio... Skinuo kontakte sa davaca,mali naprskao onog Wurth Multi-a i gotovo.. Usput sam ispraznio i isprao ceo sistem za vodu,nmg da vam opisem izgled te tecnosti... Kamenca kao iz bojlera... Sad sam mu sipao samo vodu posto planiram jos jednom da ponovim sve za par dana... Drugar mi kaze da je vrvtno zbog mesanja antifriza ali ko ce ga znati... A zvuk koji melje kada se upale svetla se utisao... Sad videcemo sta kaze dalje... Javim se ako se dovatim meraca za temperaturu... U medjuvremenu,dajte ideje... Pozz

  4. #14
    Baby Renault 4 Avatar od  daxon119
    Član od
    03.11.2011.
    Aktivnost
    11.11.2016
    Lokacija
    Sremski Karlovci
    Godine
    31
    Poruke
    36
    To je to :D
    Mozda bih mogao onda i ja taj sistem da ubacim.
    Gledam sad ima preko tog aliexrpressa ima da se kupi ta kombinacija , jel ima to kod nas da se kupi i koliko bi to izaslo ?

  5. #15
    Baby Renault 4
    Član od
    03.02.2016.
    Aktivnost
    25.02.2016
    Lokacija
    Uljma-Vrsac
    Godine
    34
    Poruke
    25
    Ma poruci samo odatle i ne sekiraj se. Gledaj samo da ljudi salju besplatno(free shiping) i koliko tu pise,toliko ce da te kosta(nema poreza za iznos do 5000din). Trebace ti samo jedna kreditna kartica,moze neko i da ti dozvoli da iskoristis njegovu,i to je to... Cekas mozda 3-4nedelje da stigne,ali ako si mogai do sad da cekas,moci ces jos to malo... A ako si bas zapeo,jurina kupujemprodajem, tamo se ljudi bave time tako sto naruce na veliko i dobiju povoljniju cenu i onda prodaje preko sajta na komad... Malo se potrudi i mozda odvojis i neki dinar vise,procackaj sajt i naci ces nekog naseg da ti to posalje "danas za sutra"...

  6. #16
    Baby Renault 4
    Član od
    03.02.2016.
    Aktivnost
    25.02.2016
    Lokacija
    Uljma-Vrsac
    Godine
    34
    Poruke
    25
    Zar ne bi bilo drugo po redu(znaci posle busenja bloka i urezivanja navoja) mesto za postavljanje nekog termostata bilo tu negde kod termo prekidaca?? Nesto sam kapirak da ako je za automobil to dobro mesto koje meri kada da ohladi tecnost,po logici stvari trebalo bi da bude dobro i za merenje temperature tecnosti... Naravno da je blok bolji,ali busenje,urezivanje navoja... Hmmm... Ja bih se bojao da opiljci od busenja ne upadnu tamo gde im nije mesto,sto bi znacilo da bih morao da otvaram motor da bi izveo pravu stvar...
    Jos necije misljenje o tome?

Slične teme

  1. Zvuk iz motora
    Autor Boys u forumu Motor / Menjač / Izduv
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 13.08.2011, 21:40
  2. Kako iskljuci zvuk sigurnosnog pojasa???
    Autor serious017 u forumu Ostala Reno vozila
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 29.04.2009, 15:06
  3. Cudan zvuk?
    Autor maliomladinac u forumu Arhiva
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.05.2008, 07:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •