Drugari moram da vam se zahvalim svima sto ste bili u tolikom broju uprkos vremenu. Na zalost kad smo dogovarali skup, to je bila najlepsa subota u aprilu. Svakako kisa nije uticala na raspolozenje, i veoma mi je drago zbog toga.

Drago mi je sto je doslo toliko novih ljudi sa kojima smo imali priliku da se upoznamo i da se druzimo, i nadam se da ce oni biti redovni na nekim sledecim okupljanjima, i da ce veci broj ostati da se jos bolje upoznamo i zezamo.

Posebno mi je drago sto je okupljanje uspelo jer je ovo bilo moje prvo organizatorsko okupljanje, i posle duuuuuuuuuugo duuuuugo duugo godina okupljanje na koje sam dosao svojom cetvorkom :D

Nadam se da cemo se druziti i van okupljanja, i van foruma, sto se mene tice uvek sam za neko picence, pivce, i blejku sa svima koji su za to.

Krivo mi je sto nije bilo nekih ljudi koji su uvek do sad bili tu, ali na zalost neki od njih su bili spreceni kao Deda Marko i Doca, a bilo je i nekih debilcina koji su pomesali datume... znaju oni koji su :)

Sve u svemu jako sam bio srecan tog dana, i jos uvek sam... vristao sam od srece u kolima kad smo isli ka aerodromu... eto samo da se zna :D