Poštovane kolege, prijatelji i članovi.
Kao što već znate, Kv Crew je pokrenuo jednu sasvim drugačiju diskusiju od one da mi tražimo sponzore za bilo šta i počeli smo u ime UG Renault 4 Srbija da sponzorišemo sve što je suprotno farmi i velikom burazu, kao i da aktivno učestvujemo u humanitarnim i dobrotvornim akcijama. Isto tako, festival Osmatranja postaje tradicionalan pa će se ove godine isti održati 20. i 21. septembra u Kraljevu. Na istom će učestvovati i kamerni orkestar iz Beograda koji broji 28 članova. Mi, kao klub se opet pojavljujemo u ulozi, sada već tradicionalnog i stalnog sponzora i ovaj put uvodimo/širimo sponzorstvo na sledeću stvar: potrebno je obezbediti 15 cokula koje će iz Beograda prevesti članove orkestra do Kraljeva i nazad. Za instrumente smo obezbedili poseban prevoz tako da će u svakoj cokuli da putuju dodatna dva člana samo sa ličnim prtljagom, i naravno vama.

Dakle, vi bi ste ( i mi zajedno sa vama) pokupili članove orkestra u subotu u Beogradu, dovezli ih do Kraljeva, ostavili ih u Hotelu, došli na zezanje i druženje, pri tom bi raspakovali šatore na obali reke, redno sve što ide klopa i piće (LAV pivo kao sponzor), druženje, zezanje, takmičarski deo. Pred veče bi pokupili članove orkestra i uputili se ka Domu Vojske Srbije gde se održava koncert. Na platou ispred Doma vojske Srbije parkiramo aute, sledi medijski deo, slikanje i snimanje, a ko želi može da ide na koncert klasične muzike. Posle koncerta vraćamo se u obezbeđen kamp i provodimo noć. Ujutro, u nedelju, se pakujemo, preuzimamo članove orkestra i vraćamo ih za Beograd.

Gorivo, odn. plin su plaćeni od Beograda do Kraljeva i nazad za 15 vozila uključujuči i 4 cokule iz Kraljeva. Na žalost, nismo u mogućnosti da obezbedimo gorivo za sve, ali možemo da ravnopravno podelimo troškove na sve učesnike i da napravimo malo bolju i veću priču, naravno ako ste saglasni i voljni da pokrenemo ovaj klub kako treba.

Medijsku pratnju će nam obezbediti regionalna televizija i radio RTV Kraljevo, kao i regionalni radio 996FM. Trenutno smo u pregovorima sa još nekim medijskim kućama koje bi trebalo/mogle da proprate ovaj naš i vaš projekat od početka do kraja.
Hvala na pažnji. Sugestije su dobro došle uvek.