evo i moje masine - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 38
    ovo rebrasto crevo sto ide iz filtera do grane aspuha da vuce topao vazduh jel to dobro tako,jer kod drugih renoa vidim da je poklopac filtera okrenut unazad i nemaju to rebrasto crevo,e neznam sta je bolje pa bih zamolio za savet jer mi mozda zato non stop trza na plin sto non stop vuce vruc vazduh a kolko sam citao na nekim postovima kao kada je na plin ne sme da vuce vruc vazduh nego samo hladan pa da i ja okrenem poklopac filtera vazduha unazad,sta da radim?help.

ili da zapusim to preko zime da ne vuce uopste vazduh,kao sto imaju stari stojadini na filteru da se zatvore preko zime?

Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Godine
    43
    Slike
    384
    Nemoj zatvarati crevo nece ti ici auto a o paljenju ujutru tek to neces moci da ga upalis,samo ti skini to crevo i ostavi tako kako ti stoji poklopac filtera.A ako ti trza na plinu imas jednu slavinicu koja ti stoji negde izmedju rasprasivaca i karburatora na crevu,kada ti je topao motor daj mu pola gasa koliko moze i okreci tu slavinicu dok ne dobijes pun gas tj namesti je onako kako ti najbolje zvuci motor tj ima najbolje obrtaje kad mu dodajes gas.....nadam se da je pomoglo ako nije javi pa da idemo dalje u problem.
    ......we are the first to program your future......

Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Godine
    43
    Slike
    384
    Sad sam video na slici kod tebe ta slavinica o kojoj sam ti pricao,to je ova plava kod tebe odmah posle rasprsivaca
    ......we are the first to program your future......

ok,hvala na savetu i pisacu sta sam uradio.

danas sam bio u vrsac kod majstora da mi resi problem oko gasa,manjao je filter taj,nesto je jos namestao valjda neke zice ili buksne proverio kod karburatora valjda tu diznu,stelovao smesu e sada manje trza a opet trza,reko mi je da ostavim auto da mi stavi njegov isparivac da vozim tako par dana da bi video dal trza a sa tim njegovim isparivacem,e kaze da moguce i struja nesto kao jebava jer kaze sto se tice gasa je sve u redu,ne znam sta vise da radim a probacu da kupim opet mada sam to menjao platinsko razvodnu kapu svecice kablove kondenzator,e sada zasto mi je on reko da probam par dana sa njegovim isparivacem,to stelovanje i menjanje filtera sam platio 20evra i kao ima neka garancija 15.000km(a ne znam na sta moze biti ta garancija),auto mi sada lepse vuce i ubrzava dosta brze nego pre oseti se promena al nije to to,ja bih vas zamolio za savet u vezi ovog sto sam pisao,unapred zahvalan na sve odgovore.

Renault 4 GTL Avatar od  iluzija
    Član od
    26.12.2008.
    Aktivnost
    07.02.2021
    Slike
    3
    Pa ono malo što ti pije,ne može da vuče.Moj troši kao đems.a ide ko formula.E sad je tvoje šta češ praviti od kola.

Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Godine
    50
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137
    Moguće da je problem do isparivača. Neka stavi sigurno ispravan isparivač čisto da bi eliminisao. A to što ti bolje vuče, pa, recimo ovako: ventil plina na Paklenom je fino zavrnut, vozimo se penzionerski i malo trošimo. Nikakve formule 1 i strmoglavo izazivanje drugih po krivinama, samo defanzivno i majka. A i panduri me ne diraju.

juce sam menjao ventilator od hladnjaka,neki put je to skripelo pa sada kada sam to skinuo ima malo lufta pa ako nekome treba i moze da to namesti evo ja to imam.

pozdrav svima,danas sam cistio svecice na renđu nisu masne a i nisu u nekom dobrom stanju pa bih pitao za vase misljenje koje svecice da kupim jer koristim plin ili gas,e gledao sam i razvodnik koje je marke i pise na njega: BREVETE PA IMA NEKI BROJ 525 PA IMA ISPOD JEOS NESTO I PISE R244D61 e sada koju razvodnu kapu da kupim za njega i koje platinsko dugme jer hocu to da menjam unapred hvala na odgovoru.

Slične teme

1. Plave masine :)
    Autor stefan r4 u forumu Garaža
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 09.04.2013, 13:09
  2. Evo i moje masine of VA
    Autor mikiimica u forumu Garaža
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 31.03.2013, 18:27
  3. Evo i moje masine ....RED DEVIL R4 Special
    Autor Markony u forumu Garaža
    Odgovora: 42