Utisci sa memorijalnog okupljanja "Čika Raša" 21-22.04.2012.
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Exclamation Utisci sa memorijalnog okupljanja "Čika Raša" 21-22.04.2012.

    Ajmo ljudi, nije valjda da su vam se utisci ohladili.
    Bilo je super, vreme odlično, trava u kampu sveže pokošena, roštiljska vatra je bila upaljena duboko u noć, ma sve pet, sve super...

    Haj lajt skupa je SentaBamako tim Srbija! Zahvaljujuči Attili imali smo priliku da popričamo sa tim divovima od ljudi, Gabor i Csaba su nas zabavljali sa dogodovštinama duboko u noć, prijatni, vedri, spremni, spremni da ponove po treći put ovu veliku avanturu.




    Upoznali smo neke nove ljude, videli neke nove limuzine, pričali dogodovštine sa prošlih skupova...
    Ove godine je izostala klupska pljačka u vidu nameta na članarinu, samim tim je izostala i nagradna igra, ali pokloni nisu.
    San Sale je svim učesnicima poklonio po mirišljavac sa znakom klub



    Jedna stara dama nas je počasvovala svojim prisustvom...



    Meni i Doci je žao što ovaj put nismo mogli da dođemo sa našim zverkama, no iskreno se nadamo da ćemo sledeće godine biti u punom, pa čak i u proširenom sastavu...

    Do nekog sledećeg skupa vam želimo što bezbolnija putovanja...

    Ostale slike pogledajte u galeriji....
      Vrh

  2. #2
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292
    Evo i ja da se javim :) Sto se mene tiče bilo je vrhunski, mozda malo u početku tj. u kampu atmosfera ko na paratosu nedo bog, ja doso ono svi sede kao piju kafu nema niđe muzike, strasno,sva sreca pa se situacija ubrzo preokrenula.Nažalost malo slabiji odziv nego ranijih godina ali razumem da je dosta ljudi bilo sprečeno, nema veze ekipa biće skupova tek. Žao mi je izostanaka ekipe iz ostatka Srbije, Cro, Slo i onih ludih mađara što krkaju paprikaš dok voze.Posebna zahvalnica čika SanSaletu za one fensi jelkice tj oblice :) Izvinjavam se ako sam nekog izostavio stvarno nije bilo namerno, jos se oporavljam od skupa, a i od proslave praznika nerada. Sve u svemu dobra opet upoznah nove kul ljude,lepo se provedoh i tako to. A da umalo zaboravih, ekipa SentaBamako na mestu skroz, samo im ne valja što oće pivo u 7 ujutru :D Budite mi svi pozdravljeni i dobri pa se kuckamo i vozimo.
      Vrh

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469
    E ljudi Sava radi u Fijatu...:DDD
    Meni je bilo super...dok ima piva...jos ako ima neka mmmmmm onda je samo nebo granica!
    Hvala organizatorima,campu Dunav i Banu Bumbaru!:DDD
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO
      Vrh

  4. #4
    SUPER ALTERNATOR Avatar od  IDIBREACAJE
    Član od
    07.05.2008.
    Aktivnost
    27.03.2014
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    1,209
    Meni nije bilo super bas je bilo bezveze pogotovu kad su dosli pripadnic FIJAT KORPORACIJE .......
    Mi puo dare carta igienica !!!!

    Kv Crew Rules everywhere!!!!!

    Jedini koji ima tajnog savetnika i NEDA MU PLATU
      Vrh

  5. #5
    Renault 4 GTL Avatar od  Deki
    Član od
    19.11.2009.
    Aktivnost
    31.05.2020
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    50
    Poruke
    373
    Pozdrav svima dragi moji prijatelji da se upisem i ja i prenesem svoje utiske. Jos jedno sjajno aprilsko druzenje i otvaranje nove sezone skupova najdrazeg nam automobila na svetu svih vremena. Naravno sve to u organizaciji najbolje ekipe koju ova planeta pamti. Vreme iako drugacije najavljivano, bilo kao poruceno za druzenje pod otvorenim nebom. Drustvo kao i uvek raspolozeno i zeljno skupa nakon one dosadne zime. Sve na visokom nivou kao sto uostalom i prilici jednoj ovakvoj organizaciji kao sto je RENO 4 KLUB SRBIJA !!! Zahvalnost najpre organizatorima skupa tj rukovodstvu kluba,zatim svim ucesnicima, a na posebno mesto moram da postavim Saletov gest sa poklonima za sve okupljene. Originalno i lepo nema sta, bravo za svaku pohvalu. Vuletu takodje sve pohvale sa moje strane za ovaj redizajnirani izgled sajta. Sad je pravi Renoovski pun pogodak. Poseban osvrt na ove godine jedinu internacionalnu posadu tj severnu brigadu pod vodjstvom Atile, doduse malo okrnjenu, ali svakako veoma drago vidjenu ekipu. Ove godine su bili specijalni gosti momci iz Sent Bamaco tima koji su svojim prisustvom uvelicali ovaj skup. Hvala im na tome !!! Meni licno sve je bilo extra,ali moram da primetim da je ipak nedostajalo prisustvo ekipa iz SLO,CRO,Bosne . Jako mi je zao sto i oni nisu bili tu sa nama bas su nedostajali. Nadam se iskreno da ce se uskoro prevazici postojece stanje i da ce sledeci skup ponovo biti bas internacionalan !!! Koristim i ovu priliku da ih sve puno pozdravim sirom bivse nam Juge i pozelim sve najbolje. I da se uskoro sretnemo na nekom okupljanju. Isto tako su mi nedostajali neki clanovi iz starije garde ali sta je tu je vreme i okolnosti cini svoje. Ostao je cika Dule cokanj kao predstavnik paklenih trecepozivaca, koji su davali poseban smek ostatku mladje ekipe. Sve u svemu jos jedno fenomenalno druzenje puno pozitivne energije dobrih vibracija i naravno dobrih automobila. Ostajte mi zivo i zdravo do nekog sledeceg vidjenja i cuvajte svoje mezimce kako bi se jos dugo ovako lepo sastajali i druzili. ZIVELI !!!
    Poruku je izmenio Deki, 13.05.2012 u 11:34
      Vrh

Slične teme

  1. "Memorijalno okupljanje Čika Raša", 18. i 19. april 2015
    Autor Pasha u forumu Okupljanja, putovanja, izleti...
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 09.04.2016, 18:09
  2. "Memorijalno okupljanje Čika Raša", 26. i 27. aprila 2014
    Autor Pasha u forumu Okupljanja, putovanja, izleti...
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 05.05.2014, 23:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •