Tajne i cake da 4-ka bude ko bombona. - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 33 od ukupno 33
  1. #31
    Uzmes zive gume i stavis oko one sipke od police koja se tamo kaci... Znas na sta mislim. Skripanje prestaje :-)

  2. #32
    Baby Renault 4 Avatar od  daxon119
    Član od
    03.11.2011.
    Aktivnost
    11.11.2016
    Lokacija
    Sremski Karlovci
    Godine
    31
    Poruke
    36
    Gde ja da uzmem te zive gume? Nadam se da nije ono sto vulkanizeri tope sirovu sa benzinom :D i jel mogu sa tim kasnije malo mackati po podu sad pre snega i soli?

  3. #33
    Renault 4 TL Avatar od  Rendjo
    Član od
    08.10.2015.
    Aktivnost
    04.02.2022
    Lokacija
    Sarajevo
    Godine
    39
    Poruke
    139
    Vjerujem da ste vec to skontali, ali eto za one buduce korisnike. Sigurno znate za gomilu snijega ispred lijevog oka koja ostane zato sto brisaci stoje kako stoje. Jednostavno ih rucno pomjerite tako da kada su u mirovnom stanju vozacev brisac dodje otprilike na sredini sofersajbe, ne smeta mnogo pri voznji. Uglavnom drasticna razlika u odnosu na gomilu snijega, koje vise nema u tolikoj mjeri da vas ponuka da otvorite prozor i pocnete upotrebljavati ruke :D

    Sto se tice raspuhivanja stakala, naravno najbolje je neka veca prepravka. Ono sto se moze uraditi nabrzaka, a sto je koliko toliko efikasnije u raspuhivanju sofersajbe, je da se, makar vozacev, poklopac otvora za raspuhivanje okrene obrnuto, tj da puse u staklo ne u lice. Tako da dobijete vecu cistu povrsinu. Ne moze se bas idealno umetnuti kad se okrene, osim kome nije zao slomiti pipke. :)

    Naumpade mi jos, ko okrene poklopce, kada je vrijeme maglenja stakala, pri izlasku iz vozila, okrenite raspuhivanje na noge, tako da vas pred nosom ne doceka mrlja kondensa na staklu ;)

    Pozdrav raja!

Slične teme

  1. to bi mogao da bude predstavljanje
    Autor vinervin u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 27.08.2009, 22:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •