Nisam ja "stoperka" sa mosta kod Beške pa da me kupite usput.![]()
Nisam ja "stoperka" sa mosta kod Beške pa da me kupite usput.![]()
Ti nas ustopira kod pumpe onomad u NS![]()
![]()
![]()
![]()
Mr.4
Bar nisam boje čokolade.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ajde dogovoricete se vi vec... Nemo se![]()
![]()
![]()
samo
![]()
Mr.4
Ček, ček, ček... kako to "vi"? Šta je sa tobom?![]()
Ne citas sinak....Mi dolazimo drugog dana
![]()
Mr.4
Sada sam išao u nazad i našao sam.
Ma zabrinuo se ja, neće biti ko da me gađa frizbijem.![]()
Ne bih da budem destruktivan mada sam ja vech u "nekim" godinama pa je valjda razumljivo, ali stvar se izgleda malo komplikuje.Upravo sam razgovarao sa recepcijom kampa u B.C. Oni ochekuju oko 5000 bajkera i to vech u petak. Chovek mi je mal'te ne toplo preporuchio da ne dolazimo jer kazhe da bi i on najvishe voleo da bajkeri i ne dolaze u B.C. nikada. Lako mozhemo da naslutimo zashto tako misli. Ne znam shta raditi. Da li sada na vrat na nos menjati pravac ili kako? Tu smo pa da odluchimo. Vremena do subote ima dovoljno a josh nismo krenuli, jel'tako? Pokushachu josh telefonom da se raspitam u vezi svega.
![]()
Razgovarao sam sa bajkerom koji je kao glavni organizator njihovog okupljanja i sa nekim Sashom iz Turistichke Organizacije B.C. Oni su mi kazali da bajkeri imaju potpuno odvojen prostor gde je svirka i gde oni budu a da postoje dva kampa, na Vrachevgajskom i na Velikom jezeru i da je to udaljeno prilichno od bajkerskih dogadjanja mada kazhu da su oni u sushtini po celom gradu.
Ja sad odoh da radim pa chu kasnije opet josh malo da se raspitam. Nadajmo se najboljem a tako che i biti...
Na kraju kada dodjemo tamo niko nas neche vratiti nazad a mesto za nekoliko shatora valjda che da se nadje, 'ebiga...![]()
Ja sam to vec rekao negde, al ajde najmladji pa nece niko da slusa
A bajkera nema sanse da bude 5000 do sada ih je dolazilo max 1500 a ove godine ce manje...
E sad bih zamolio ako ima jos jedno mesto kod nekoga hoce jedan moj drugar jos da ide, pa ako moze za druga muzicara... Koji nosi gitaru...![]()
МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ