Rezervna na zadnjim vratima
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 13
  1. #1
    Baby Renault 4
    Član od
    12.10.2011.
    Aktivnost
    24.02.2013
    Godine
    48
    Poruke
    46

    Rezervna na zadnjim vratima

    Rezervna guma na zadnjim vratima...Uradio neko?

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Rezervna na zadnjim vratima

    Ovde ne, vani, pogotovo u Frnacuskoj svi koji su išli na reli u Afriku...

  3. #3
    Baby Renault 4
    Član od
    12.10.2011.
    Aktivnost
    24.02.2013
    Godine
    48
    Poruke
    46

    Re: Rezervna na zadnjim vratima

    E ne isao ja sad u FR pa nek ide sve u ...

  4. #4
    Baby Renault 4
    Član od
    04.11.2011.
    Aktivnost
    08.09.2014
    Lokacija
    Zmajevac near Osijek CRO
    Godine
    56
    Poruke
    85

    Re: Rezervna na zadnjim vratima

    Kotač je vani jer nema mjesta dole Na mjesto fezervoara ide diferncijal zadnji 4x4 Na mjesto rezervnog kotača spremnik a rez kotač van na ruku koja se otvara ustranu
    E kada bi našao dijelove za sinpar možda bi i .............
    ostajte živi!

  5. #5
    Baby Renault 4
    Član od
    12.10.2011.
    Aktivnost
    24.02.2013
    Godine
    48
    Poruke
    46

    Re: Rezervna na zadnjim vratima

    Znaci ipak ruka je idealna.Ne treba mi diferencijal niti bilo kakve nadogradnje,to je cisto onako nesto malo drugacije...

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Rezervna na zadnjim vratima

    Tajni savetnik KV kru

  7. #7
    Baby Renault 4
    Član od
    04.11.2011.
    Aktivnost
    08.09.2014
    Lokacija
    Zmajevac near Osijek CRO
    Godine
    56
    Poruke
    85

    Re: Rezervna na zadnjim vratima

    pa ne baš ovdje je kotač fix na petim vratima tako da pate ona dva mala panta
    ostajte živi!

  8. #8
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    Re: Rezervna na zadnjim vratima

    Ovako je najbolje resenje po meni, u drugom slucaju sarke ce da trpe veliko opterecenje, brzo bi se raspalo

  9. #9
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Rezervna na zadnjim vratima

    Citat sawoodean kaže:
    Ovako je najbolje resenje po meni, u drugom slucaju sarke ce da trpe veliko opterecenje, brzo bi se raspalo

    Auuuuuu... Kaaaaakaaavvv post... Sve vreeeebe iz prikrajka, kao one fore sa kečerima kad jedan mlati drugog, a treći samo ceka ispod uzeta da uskoci ...
    Nema ga nema, konstruira covjek grajfer, proracunava svornjake, zatike, profilira grede da se reducira masa... Pa ako on tako kaze - onda neka bi tako... Osmog dana, Sawa nakon sto je pogledao Gospodinovo djelo, rece:''Ne valja... Ruka bi se brzo raspala...'' ... I bi tako...
    Ajmo ovako, da i ja kazem ono sto sam i ja o tome mozgao... Ne znam zasto bi ti stavljao rezervnu gumu vani, ja bi ju stavio iz jednog, meni davno sanjanog sna... Jedna od malobrojnih stvari na Katri koju bi modificirao, jer je to uistinu ingenizno smisljen auto, je... Prosirenje rezervara... Za vecu autonomiju... Znaci - ja bi mu krknuo ili neku skalameriju od moga vari-zavari-sklepaj dodatnog tanka, koji bi bio, narafski od inoxa raden onako kako to dragi nam Bog zapovijeda... Ili spojiti dva rezervara po sistemu ''spojenih posuda''.
    E sad, kako za tu moju egzibiciju dolje bas i nema mjesta razmisljao sam cak preurediti onu ''tanku socijalnu'' rezervnu gumu koja bi ostala dolje gdje joj je i mjesto.
    Nadalje, solucija je - izmjstanje rezervne gume ili na prednju ili na zadnu haubu... Moja razmisljanja su slijedeca... Ja to onako, dok vozim pa pricam sa moja dva frenda koji me uvijek saslusaju, pa cak i ako se ne slazu samnom... Bri i Sač...
    Ako se stavi na prednju haubu:
    1.) Em sto smeta za vidljivost,
    2.) Em bi te panduri stopali svakih pet minuta (ovako, kad prodes i vide ju na zadnjoj sajbi - paaaa-paaa )... Manimo sad spiku ''Ma mooozeeee seee tooo... Tko te pita...'' Kod nas u Hrvatskoj su pocele malo rigoroznije spike na tehnickom.Mislim, ne da su sad ''poceli'' tlaciti, nego jednostavno, poceli su primjenjivati pravila. jedno od tih pravila se odnosi na ''nema čačkanja po vozilu i stavljanja nakaradnih gluparija bez atesta''. Znaci, sva vozila se slikaju na tehnickom i evidentiraju. U slucaju neke ''drz-nedaj'' situacije, recimo da te policajac zaustavi i vidi da je nesto naknadno radeno na autu, a nije bas po PS-u - ides na vanredni i ako se utvrdi da je auto tehnicki neispravan (a to mogu biti razne prerade kao recimo spustanje vozila, pogotovo tehnikom zena Brucee Leea - Brusilica po federima) dobijes finu kaznicu...
    3.) Em sto smeta za otvaranje haube (ja koliki sam baksus baaaas, ali BAS bi mi tada ili planuo motor, ili bi zakuhao, ili bi se sto cuda desilo...)
    4.) Em me prpa da se pri nekom naglijem kocenju ne otvori hauba i ode sve u 3 PM kad bi recimo pri nekoj smipa brzini legao na kocnicu i ona dodatna masa na haubi jednostavno po sistemu ''udaljenost od tezista - krak - masa - inercija - moment - (...) '' opandrkne haubu u polozaj ''otvoreno''... Ovome problemu se moze doskociti ugradnjom kopci, ali se desava ovo sto sam gore rekao - dok ti učkur odrijesis, a tebi siiiilaaaaa - usere se ti u gace moj prika... Nadalje, kao sto sam rekao - ugradnja kopci opet podlijeze komplikacijama na tehnickom (cisti primjer Bozina Ascona sa Oldschoolhr foruma)
    ...............
    Bas radi toga sam nekako za varijantu na zadnja vrata, onako, bas da bude đipovski... Vidila žaba da se konji potkivaju pa i ona digla nogu...
    Iza bi bilo nekako najlogicnije i najprakticnije, a pogotovo sto je zadnja hauba kudikamo kruca jer je povrsinom manja, ima dupli lim, pregrade, ojacanja... Za razliku od prednje haube koja ka da je radena po sistemu ''Na pocetku... Rasparajte svoju limenku piiiivaaa...'' za koju mi ovdje u Primorju moramo paziti kako parkiramo auto, u kojem smjeru, prije nego ju otvorimo - da ju bura ne otkine... ''Šiiimeeee... Šiiimeee... Okrićeee na buru, eee... Okreni ju prema školi, neka su joj liiiva vrataaa do Franetove smokve, eee, a... I proviriii ujeeee i voduuuu, eee... A... Š'aaa čeeš... Ide mi zena maloga u dotura vodit...''
    Nadalje, postavljanje na vrata umjesto na ruku je kudikamo bolje jeeeeer je opterecenja na ''pante'' petih vratiju, odnosno šarke, baglame ili šaner puno ''povojnije'' od opterecenja sarke ruke, pante, baglame ili boga mi i šanere iz jednog prakticnog razloga... Sarka petih vratiju nije opterecena aksijalno, nego perpendikularno... Drugim rijecima, opterecena je ''okomito'' na svornjak (osovinicu samoga spoja) a ne ''u smjeru'' svornjaka... Da bude jednostavnije - ako uzmemo vrata, nebitno jesu li vozacaka ili suvozacka ili zadnja lijeva ili zadnja desna - mozemo ih opteretiti ne znam kakvom slilom koja ce djelovati u smjeru ''otvaranja i zatvaranja'' vrata... I nece im biti nista... Ali ako se pak šanerski naslanamo na vrata, sto ne da mrzim, nego kad mi se netko podboci na vrata onda vrata vrlo brzo dobiju luft... Jeeeer... Sve je to igra ''kraka i sile'' kao i reakcije sila na osloncu.
    Znaci, ako bi stavljao ruku, to bi trebalo biti ipak tako dimenzionirano da se to u voznji ne rasklima... Pa onda voditi racuna na sistem ''lock''-anja... kako napraviti da se ruka ''zakoci'' odnosno da legna na svoje leziste, ono - nesto kao ''klak'' ili sa druge strane napraviti dosjed... A bojim se da obje spomenute varijante estetski ne bi bile nimalo lijepe...
    Znaci - na vrata, ali uz sitnu modifikaciju... Ugradnju onoga ''amortizera'' sto imaju ''normalni'' i ''moderni'' auti... Znaci, otkljucas/otvoris bravicu... lagano odignes vrata i ona samo naprave ttttsssssccccccc... I lagano lift it up...
    Nije da nisam o tome razmisljao...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Rezervna na zadnjim vratima

    A da li je neko razmišljao u ovom pravcu: naime u Nemačkoj sam video razno razne nosače svega i svačega koji se montiraju na vučnu kuku, pa šato da se ne napravi ili modifikuje nosač za gumu-



    Ili, recimo, nešto ovako-



    A ima još jedna varijanta, a to je da se napravi nosač koji bi se kačio na šrafove koji drže zadnji branik i koji bi se zajedno sa r- gumom otvarao na dole, kao na opel fronteri....







Slične teme

  1. Niklovane rucke na vratima
    Autor Dzoni09 u forumu Kupujem
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.07.2014, 12:30
  2. hromirane rucice na vratima!
    Autor milosbeli u forumu Kupujem
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 09.02.2010, 12:47
  3. Problem sa vratima na renou
    Autor Ilija u forumu Šasija / Karoserija
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 19.05.2008, 18:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •