Rezervna na zadnjim vratima - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 13 od ukupno 13
  1. #11
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Rezervna na zadnjim vratima

    Ha... Cuj... Moze... Samo opet ponavljam - bi li prosao tehnicki sa tom homme made skalamerijom na autu. Je, ima puno tih nosaca za kupiti koji se montiraju na kuku... Od nosaca za bicikl do recimo dodatnih sanduka za prtljagu...
    O tome kako to izgleda ne bi trosio rijeci ali kako toga za Renolkicu nema - a pogotovo za rezervnu gumu, opet se dolazi na ono:''A sta na tehnickom...?'' a ako se to stavi ''naknadano'' pa te neki prerevnosni nadobudni policajac istlaci jer mu je dosadno ili jednostavno ima neki svoj ''default scheme mode'' za tumacenje i primjenu prometnih propisa, koji ima one ''okobrane'' kao sto imaju konji, samo sto su napravljeni od dvije sveske ''Zbirka prometnih propisa, novo dopunjeno izdanje novog nadopunjenog najnovijeg nadopunjenog izdanja''... Pa te strese na tehnicki, tamo se vidi da je to - naknadno ugradeno i... Prc! Kazna za tehnicki neispravno vozilo, skidanje tablica i nema voznje dok se to ne skine...
    Daaaa, daaaa... Ovo je neka Orvelovska spika, ali... Ponavljam - sve je vise i vise kontrola u Hrvatskoj koje love plin na crno, nepropisno zatamnjena stakla, buvljak betlehem farove i one famozne plave diode na šprickama za brisace...
    Kao sto rekoh - pitanje je samo kako bi ta skalamerija uopce izgledala na autu kojemu se ionako iovako ljudi rugaju da je ''Nikakav stari krs...'' i za koji se ljudi pitaju ''Sta toga jos ima po cestama...?''
    Ova izvedba koja je predstavljena na forumu je definitivno jedna od rijetkih oku ugodnih jer je sve radeno decentno i sa ukusom i vidi se smjer kojim je vlasnik htio ici. Vidi se da mu je auto drag, da ima smisla za detalje i da ga nije ''uarmio'' i ''u-vitlo-nakalemio'' samo da ima radni stroj za izvlacenje drva po sumi...
    Nadalje, one brutalne izvedbe sto ih Sawa stavlja u off road fazonu su isto mocne, samo se tamo isto vidi u kojem smjeru vlasnik ide - imam para, vozim Katru i znam da sam mogao kupiti dip, ali ja volim Katru...
    Bojim se da bi svako drugo ''izbacivanje'' rezervnog kotaca na haubu bilo samo neko malogradansko tuniranje auta, za koji opet ponavljam, vecina vozaca misli da si sirotek bez gaca na stapu i bogec sa pinklecom na ramenu jer vozis Katru...
    Nego jos nije otkriveno - ''A zaastooo bi ti prijane izbacio gumu na haubu?''
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  2. #12
    Baby Renault 4
    Član od
    12.10.2011.
    Aktivnost
    24.02.2013
    Godine
    48
    Poruke
    46

    Re: Rezervna na zadnjim vratima

    Rendza i za istog zakacena stara BRAKO prikolica.Naravno znatno olaksana jer njena stvarna tezina je 570 kg i mislim da je to grehota raditi Rendzi...Mislim da bi to izgledalo lijepo...I jos jedna stvar,ribolovac sam tako da...ama mora to biti dobro...

  3. #13
    Baby Renault 4
    Član od
    12.10.2011.
    Aktivnost
    24.02.2013
    Godine
    48
    Poruke
    46

    Re: Rezervna na zadnjim vratima

    A sto se tice tehnickog uradim atest i prst u uvce...Bar to nije problem.

Slične teme

  1. Niklovane rucke na vratima
    Autor Dzoni09 u forumu Kupujem
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.07.2014, 12:30
  2. hromirane rucice na vratima!
    Autor milosbeli u forumu Kupujem
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 09.02.2010, 12:47
  3. Problem sa vratima na renou
    Autor Ilija u forumu Šasija / Karoserija
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 19.05.2008, 18:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •