Renault 4 - glavna nagrada!
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1
    Renault 4 Alpine
    Član od
    05.02.2008.
    Lokacija
    Pula,Hrvatska
    Godine
    40
    Poruke
    917

    Renault 4 - glavna nagrada!

    nevjerovatno mi je da za glavnu nagradu daju Renault 4 GTL

    http://autoklub.jutarnji.hr/legendar...ault-4/983819/
    tri puta pilim. . . tri puta kratko. . .

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Renault 4 - glavna nagrada!

    Meni super, hvala na informaciji, ode mi 200 kuna na poruke ali se nadam da vrijedi...

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Renault 4 - glavna nagrada!

    Ne bi da bidnem bakzus, ali...
    Niti treba slati vise poruka jer te server registrira samo jednom ili na osnovi imena i prezimena, ili na osnovi adrese, ili na osnovi broja telefona... Slanjem vise poruka se ne postize efekt slanja vise nagradnih kupona za izvlacenje...
    Takoder... Nije potrebno uopce slati ista jer je po nekim pricama ''behind the curtains'' auto vec odaaaaavno dodijeljen novome vlasniku, odnosno ''novome'' jer je tu neka spika bila sa parama, sredivanjem auta, lovi za promociju i slicno... Po nekim mojim informacijama ''iznutra'' sve je samo igrokaz sa vec poznatim zavrsetkom...
    Mada, za svaki slucaj, da ne bi bilo zabune - ja sam poslao porukicu... Cisto zlu ne trebalo... Jednu, tek tako da mogu reci ''Eto... Jesam!'' da mi je duša mirna.
    Samo, sta...? Da ga i dobijes odmaaaaaaaah trosak od kojih 500-600 Evrovova... Treba to odmah farbati, a gde ćes na ovako skupoćoooo...
    A i ova hipikuša levo, so mrežnati grudnjak so košćato dupe sto gi je selo na haubno - ne more biti da zavrsi na dobroto - sekako je ostalo šuplivo odudobljenje od dupeta na haubna pa mora da se izvlači so spoter kot limar ili so gumo za odpuštovanje školka od tolilet. Aaaaa beeeee što sede na haubno, đaba, bez nogi da digne... Da je bar nogi digla da se videte dolna obleka so čipka... Ili bez dolne obleke bi bilo jos podobrije...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •