Klupski Co2 aparat?
Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
  1. #1
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Klupski Co2 aparat?

    Evo danas vidim da sasija mora van auta zbog varenja a svega mi necu opet dati pare nekom kretenu za varenje! Sve sto sam do sada vario je kostalo ko svetog petra kajgana a rezultati su umereno do potpuno losi!
    Kako sam cvrsto resio da sam odradim pomenutu operaciju zbog kvaliteta pre svega i kako necu da pozajmljujem aparat jer sam jednom to uradio pa me kostalo kao da sam pozajmio bubreg na jedan dan morace da se ide na kupovinu aparata.
    Cela operacija mu dodje 150-250 evra e sada kako ne bi bila skuplja dara nego mera a kako vecinu nas u skorijoj buducnosti ocekuje neko varenje i kako zelimo da to bude odradjeno kako treba da li mozda ima zainteresovanih za kupovinu zajednickog (klupskog) aparata? ako ima zainteresovanih upisite se pa da se prebrojimo ako ne morat cu da brojim novce sutra idem na bubanj pa mozda i zavrsim celu pricu do tada imam prostora za razmisljanje i kombinovanje a pozvacu i prijatelja koji radi sa alatima da vidim opcije za nove pa josh na ratice
    poz!
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  2. #2
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Klupski Co2 aparat?

    u medjuvremenu sam odlucio da ipak kupim sutra varstroj Co2 ali posto se situacija menja iz minuta u minut a u medjuvremenu sam zavrsio novu sasiju i sutra idem po nju kupovina aparata ce sacekati neke druge dane
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

Slične teme

  1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.03.2009, 23:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •