Sombor, Baračka 15. 10. 2011.
Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 75
  1. #1
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Sombor, Baračka 15. 10. 2011.

    Pozivam vas na okupljanje ljubitelja Renoa 4 u Somboru 15. 10. 2011. Sakupljanje učesnika biće u Somboru u 12h.(detalji o mestu - kasnije) Kad se skupimo idemo malo da se vozikamo, obiđemo Sombor i neke sitnice u okolini i na kraju parkiramo u nekoj vrsti ribolovačkog utočišta pored samog rukavca Dunava, odnosno Baračke. Mesto je udaljeno 25 km od Sombora Odmah da napomenem da će za razliku od većine okupljanja ovde biti uvedena kotizacija za sve učesnike. U kotizaciju je uključeno sledeće:

    1. Varijanta – sa noćenjem, 20 evra (2000 dinara)
    - Degustacija domaće rakije ili vina za dobrodošlicu
    - Ručak (riblji paprikaš)
    - Kafa
    - Večera (verovatno pečena riba, roštilj ili paprikaš, ali podložno je promenama)
    - Noćenje (krevet u drvenom bungalovu)
    - Doručak

    2. Varijanta – bez noćenja, 15 evra (1500 dinara)
    - Degustacija domaće rakije ili vina za dobrodošlicu
    - Ručak (riblji paprikaš)
    - Kafa
    - Večera (verovatno pečena riba, roštilj ili paprikaš, ali podložno je promenama)

    Za osobe koje ne jedu ribu ili su vegetarijanci postoji mogućnost posebnog menija (bez posebnih doplata.) Noćenje je u drvenim bungalovima/kabinama – elementarne stvari – zidovi, krov, krevet i posteljina, ali možete poneti i svoju vreću za spavanje. U principu može se spavati i u sopstvenim šatorima, mada će možda biti malo hladnjikavo, ali uz dobru vreću i ne bi trebalo da bude problema. Oni koji se odluče na ovo dobijaju čokanj rakije ekstra da ih greje noću. U bungalovima ima 14 kreveta pa vodite računa da se na vreme prijavite ako nameravate doći i prenoćiti. Neposredno pored bungalova na raspolaganju je kupatilo sa toaletima i tuš kabinama. Ako nas baš bude mnogo organizovaćemo se za spavanje u samom Somboru, o tom-po tom. Dakle smeštaj je sa elementarnim uslovima. Prostor gde će se boraviti preko dana i uveče je natkriven pa nema problema ako bude kiša, ali valjalo bi poneti topliju odeću za svaki slučaj jer je pored vode, a polovina je oktobra.
    Ideja je druženje u prirodi. Od dodatnih sadržaja na raspolaganju je nekoliko čamaca za pecanje ili samo vožnju po Dunavu. Ako budemo samo mi (a verovatno hoćemo) puštaćemo neku laganica mjuzu onako iz pozadine. Ovo napominjem kako ne biste očekivali "tuc-tuc" žurku ili narodnjake do panja – takav je običaj na tom mestu, a i nalazićemo se u rezervatu prirode "Gornje podunavlje". U sklopu pomenutog prostora postoji i kafanica pa ako ponestane "tečne baze" lako ćemo se snaći. Cene su za npr. beogradske standarde smešne. Kao i obično na okupljanjima nemoj da bi neko slučajno poneo neko pivo.
    Ako nas se ne skupi recimo trideset automobila nećemo paradirati gradom i slično – pravimo okupljanje da tako kažem "inkognito". Takođe nisu predviđene ni nagrade, majice itd.
    Jedna napomena. Poučen iskustvima sa nekih ranijih okupljanja, a pošto su nam smeštajni kapaciteti pomalo ograničeni zahtevaću da drugari koje ne poznajem lično, uplate kotizaciju nekoliko dana ranije. Nadam se da ćete razumeti.
    Molim da se prijave samo oni koji će sigurno doći. Varijanta "Ja plus ?" i "Možda, još ne znam" ne igra. Dakle, spisak će biti formiran od ljudi koji sigurno dolaze. Bilo bi dobro i da se upisujemo po "posadama" da vidimo koliko Četvorki će biti i da se naznači ko će noćiti i da li eventualno planira da noći u šatoru. Spisak zaključujemo u petak, 07.10.2011. uveče.

    E sad, pošto sam ispucao ove picajzla detalje i dao dovoljno materijala za zakeranja i kritike da pokušam da objasnim "šta me to spopalo" da u jesen organizujem skup. Priznajem – sebični razlozi pre svega.
    U poslednjih 4 godine koliko se (kako ko) družimo i viđamo, a ove godine pogotovo, bilo je sjajnih skupova. Po mom mišljenju ove godine smo dostigli neki vrhunac, plato, i teško da će se dalje linija kretati u vis. Ali meni to od okupljanja u Slavonskom Brodu (koje sam jedva dočekao posle Kišteleka , koji sam nestrpljivo iščekivao otkad je najavljen ) nedostaje i zato sam rešio da pokušam da organizujem kakav-takav skup kako bismo se još jednom sreli ove jubilarne godine.
    Dalje, bio sam gost (tačnije Nina i ja) na nekoliko okupljanja i osećam izvesnu potrebu da pokušam da se makar nekako revanširam, ako ne tako što ću vas ugostiti o svom trošku, onda bar da vam priuštim lep ugođaj. Na žalost moja materijalna situacija i raspoloživa infrastruktura ne dozvoljavaju da budem galantan kao "pojedinci" u našim raštrkanim redovima i častim vas sve, ali potrudiću se da se za skroman budžet lepo provedemo i družimo. Nije izvinjavanje – samo objašnjavam.
    Voleo bih da vi vidite Sombor, a i da Somborci vide vas. Makar ne paradiramo i makar je Sombor pun Četvorki, ali ipak kolona od 5, 10, 15 Četvorki se ne viđa svaki dan.
    Dakle neće biti ništa spektakularno – jednostavno druženje u prirodi. Mada... Nina je spominjala neke kolače...
    Dobrodošli!
    Tajni savetnik KV kru
      Vrh

  2. #2
    Renault 4 TL Avatar od  FreeLance
    Član od
    23.05.2011.
    Aktivnost
    21.02.2013
    Lokacija
    Subotica
    Godine
    58
    Poruke
    110
    Slike
    251

    Re: Sombor, Baračka 15. 10. 2011.



    Da se prijavim , kao jubilarni prvi . Najverovatnije jedno dnevni aranžman zbog posla , ali ako dođe
    do promene , javim !!!
    Kad je čovek siromah , barem nek` dobro živi !
      Vrh

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  San-Sale
    Član od
    06.04.2008.
    Aktivnost
    04.05.2014
    Lokacija
    Beograd/Srbija
    Godine
    38
    Poruke
    2,016
    Slike
    10

    Re: Sombor, Baračka 15. 10. 2011.

    Ja se prijavljujem za dvodnevni aranžman i nosim šator i vreću za spavanje u slučaju da bude gužva oko tih 14 mesta. Od posade računaj samo Garfild i JA i gajba piva
      Vrh

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992

    Re: Sombor, Baračka 15. 10. 2011.

    R2D2 and myself
      Vrh

  5. #5
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: Sombor, Baračka 15. 10. 2011.

    Evo i mi se ukljucujemo,standardna posada i Tweety
    ......we are the first to program your future......
      Vrh

  6. #6
    Renault 4 GTL
    Član od
    03.05.2008.
    Aktivnost
    11.03.2015
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    43
    Poruke
    318

    Re: Sombor, Baračka 15. 10. 2011.

    [quote=Serž]

    Spisak zaključujemo u petak, 07.11.2011. uveče.

    Mislim da si se malkice zeznuo. Mislio si na petak 07.10.2011., zar ne?

    p.s. Pasha nas je vec prijavio, pa da se ne ponavljamo.
      Vrh

  7. #7
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Sombor, Baračka 15. 10. 2011.

    [quote=dreamer_lady]
    Citat Serž kaže:

    Spisak zaključujemo u petak, 07.11.2011. uveče.

    Mislim da si se malkice zeznuo. Mislio si na petak 07.10.2011., zar ne?

    p.s. Pasha nas je vec prijavio, pa da se ne ponavljamo.
    Zapravo ne - ovo je bilo obaveštenje za putnike kroz vreme.
    Da, sad ću da popravim, hvala.

    Ali ne mogu da popravim početni post.
    Uglavnom... ISPRAVKA: SPISAK ZAKLJUČUJEMO U PETAK 07.10.2011. UVEČE
    Tajni savetnik KV kru
      Vrh

  8. #8
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Sombor, Baračka 15. 10. 2011.

    Prepravljeno i lepo nam se provedite...
      Vrh

  9. #9
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: Sombor, Baračka 15. 10. 2011.

    Bojim se da necu moci prisustvovati ovom dogadjaju, ne ide. Osim razloga licne prirode ima jos nesto, ovi moji se nakanili da organizuju nesto u BiH pa ako bude sta od toga valja to podrzati, naravno svi ste pozvani, ne znam da li se moze vidjeti ako niste registrovani:

    http://renault-klub.ba/forum/viewtopic.php?f=13&t=4721
    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D
      Vrh

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992

    Re: Sombor, Baračka 15. 10. 2011.

    Citat John Doe kaže:
    Bojim se da necu moci prisustvovati ovom dogadjaju, ne ide. Osim razloga licne prirode ima jos nesto, ovi moji se nakanili da organizuju nesto u BiH pa ako bude sta od toga valja to podrzati, naravno svi ste pozvani, ne znam da li se moze vidjeti ako niste registrovani:

    http://renault-klub.ba/forum/viewtopic.php?f=13&t=4721
    Sorry, ali nažalost i u Mađarskoj je u taj dan fešta:

    http://www.renaultclub.hu/forum/index.php?topic=2445.0

      Vrh

Slične teme

  1. 3. Sarajevski susret - 22. i 23. 10. 2011.
    Autor John Doe u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 15.11.2011, 17:08
  2. 4L international Thenay 2011
    Autor John Doe u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 01.09.2011, 20:46
  3. Hungaroring - 2011.jul 2-3
    Autor Attila u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 03.07.2011, 23:34
  4. R4 GTL , Daba Sombor
    Autor daba u forumu Garaža
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 05.08.2009, 23:22
  5. Daba R-4 Sombor
    Autor daba u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 18.03.2009, 17:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •