Mirko5 i San-Sale slave 18.-ti rođendan
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1
    Renault 4 Alpine Avatar od  San-Sale
    Član od
    06.04.2008.
    Aktivnost
    04.05.2014
    Lokacija
    Beograd/Srbija
    Godine
    38
    Poruke
    2,016
    Slike
    10

    Mirko5 i San-Sale slave 18.-ti rođendan

    Pošto je jedino Freelenser došao od članova koji žive van BG-a, dali smo sve da provod bude kao i uvek lud i nezaboravan. Ovde ima više od jedne slike tako da su reči nepotrebne, uživajte



    http://imageshack.us/g/197/1003629h.jpg/

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    47
    Poruke
    1,983

    Re: Mirko5 i San-Sale slave 18.-ti rođendan

    Snejk!!! 114 bodova!!! Pobjednik!!!!!
    A brate mili... pa ja mislio da su one fore sa škrtim židovima i našim Bodulima iznišljotine... Kao, ono... Jaja se vazu, ne broje na komad... Ako se i broje na komad - onda se kalibriraju sa prstenom na odredenu velicinu - ''prode - ne prode''... Ja sam mislio da je ona spika o skrtosti vrh vrhova kad Bodul prodaje svoju zemlju dok je oseka - pa dobije vecu kvadraturu... O Boze mili ja sam mislio da su nasi ljudi sa kamena škrtog malo čudni sa navadama i užancama (običajima...) Aaaliiii ovo me osupnulo... Zabezeknulo... Spičlesnulo...
    Pa kod nas, na ovome skrtom kamenu se znalo pucati u ljude koji su htjeli uzeti bocun vode vise nego ga slijeduje... Po obroncima Učke su redovito sačmarice radile kad bi neko nekome usao u šumu maruna...
    Ali nikada se nisu vagali gosti da se vidi koliko je tko popio i popio... Boo...
    ja sam cuo za ona natjecanja recimo ''Tko je najpijaniji na festi'' pa se ima neki alkometar...pa je pobjednik onaj tko se izriga u njega pušući, bez obzira na promile Aliii vagati goste... O Boze mili...
    Jeste li, kao u Ivici i Marici (ma znate onu bajku The Edge and Police Van...) davali prst kroz rupu da ga se opipa? Mada - ne zna se gdje je gore... Ovi dolje, juznije... U Lavogradu Isto guraju i turaju prst, ali...
    Ma glaaavno da ste se vi dooobrooo zabavili... Ono, zabavili smo se ''koliko smo god teski''... Koliko vidim... Snejk se, kao sto bi se i ja, pokidao os zabave...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992

    Re: Mirko5 i San-Sale slave 18.-ti rođendan

    Lepe slike
    Vidim da ste se dobro osećali

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  San-Sale
    Član od
    06.04.2008.
    Aktivnost
    04.05.2014
    Lokacija
    Beograd/Srbija
    Godine
    38
    Poruke
    2,016
    Slike
    10

    Re: Mirko5 i San-Sale slave 18.-ti rođendan

    Bilo je mnooggggoooo dobro, samo mi krivo što nema snimak kako Mirku pevamo serenadu pod prozorom.

Slične teme

  1. Čestitke za 5. rođendan foruma!
    Autor serz u forumu Forum o forumu
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 13.05.2012, 09:28
  2. Fr, 50. rođendan, jel idemo, drugari?
    Autor serz u forumu Café
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.01.2011, 15:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •