Moj reno 4 :D
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 19
  1. #1

    Moj reno 4 :D

    Evo da vam predstavim moj reno 4... :) Inace radi se o GTL-u '89 godiste, motor produvao, ali gura tako od decembra :) Cim sam ga kupio morao sam da sredjujem torzije kako je majstor zvao biksne jer je imalo lufta, pa kad dodjem na rupu mozak mi pomeri koliko tropa, drzac na kod menjaca... mnogo ima pa mi treba vremena da se setim :D Inace limarija je uzas, ima na slikama sto sam pokazao, a ostalo nisam mogo, ovo sto vidite u kakvom je stanju to je samo nalickano... :( Al to je kad si pocetnik pa nisam znao sta da gledam, a nisam poveo majstora, cak sto mi je majstor kum :(











  2. #2

    Re: Moj reno 4 :D

    ovaj reno bez tockova to je donator :D inace je kod njega dobar motor i menjac novi su trapovi stavljeni samo mu se limarija raspala :D On je 850ccm pa cu kompletno da prebacim motor i menjac na onaj drugi :D

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Moj reno 4 :D

    Ma samo ćeeraaajjj... jel produvao? ??? Jeste... Jel ide? ??? IDEEEE!!! Samo gledaj da ima ulja... U bunkeru uvijek neku čonjtru sa litricom i neka dimi... Osnovno odrzavanje... malo oko paljenja i malo oko karba neka ga pogleda neki znalac, ili ti sam, ako znas... Nemoj samo davati raznoraznim Indijancima i kemičarima da kemiju oko njega... Svi misle - to je stari Reno to se sve popravlja cekicem, pajserom i jos jednim pajserom...
    Znas kakve su ti mogucnosti... pruzi si noge koliko ti je jorgan dug... Skuplaj ljubav i gradi ono sto se sa Cetvorkom gradi - neki posebni odnos sa tim ljuljavim krsem... Jel duva? ??? Ma neka duva Svejedno s njim mozes jos dvaput nakraj svijeta... Samo nemojga zapustiti do te mjere da ti pukne remen od dve kinte ili crijevo od vode koje kosta tri kinte... Ili da curi voda i zakuha jer nisi stvio antifriz od pet kinti i zamijenio selnu na kojoj gubi vodu...
    Znaci - osnovne spike i ajmoooo.... Pa kad se skupi kinta - naletice ili neki novi ili poludis ko Djenka pa uradis ono sto ne bi ni luuuud covjek kad posve poludi napravio...
    Samo da znas... Ja ih vozikam vec eto preko deset godina... Imao oooodliiicnu - ovu sa avatara s kojom sam odrapio preko 250.000 neeema gdje nisam bio... Prosao Hrvatsku uzduz i poreko - od gradova i planina do makadama, bijelih planinaskih puteva i kozjih staza na kojima i divokoze sepaju i saplicu se... Bio s njom u Monte Carlu ... Imoli... na Balatonu... Müenchenu...
    Pa jednu koja me je skoro natjerala da pukne ljubav izmedu mene i tog ljuljavog sporeta... Ta se kvarila ko svinjetina na suncu... ma leeeglo gremlina... Toliko je bila kvarna da su se auti pokraj nje kvarli...
    Pa je dosao Pucko... I onda izaBELA... Kad sam se naaaajmanje nadao... I sad sam sretan ko malo dijete - iako vec godinu dana ne vozim ni jednu
    Sta ti zelim reci - ne ocajavaj... Pa sta ako je truljkava - na skup bome mozes doci... Tamo kad se parkiras medu skoro pa iste - nema ni srama ni icega... Mozes jos samo pokupiti ovacije i simpatije sto vozis auto koji se vozi... Takav kakav je...
    Aj ti zivio nama pa do Bog prilika da se druzimo... Ihaaaa...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  4. #4

    Re: Moj reno 4 :D

    Ovaj me je sa takvim motorom sluzio super od decembra do sad, iso je i relly i kako sve ne, i tovario sam ga i sta mu sve nisam radio, sam ga uglavnom odrzavam, a imam i kuma koji je profi limar, a zna i dobro mehaniku, pa mi dosta pomaze gde zapne... :D Inace je problem u tome sto je mnogo mnogo poceo ulje da guta, na svaki nedelju ipo, najvise dve ja moram ulje da dosipujem I opet zeza nema snagu, ali od kad sam sipao menjacko, dotle je doslo rendzer lepo vuce ne dimi mnogo, a i manje ide ulje :D Sad mi je istekla registracija pa cu da vidim onaj dobar motor da ubacim :D

  5. #5
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: Moj reno 4 :D

    Zanimljive felge
    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  San-Sale
    Član od
    06.04.2008.
    Aktivnost
    04.05.2014
    Lokacija
    Beograd/Srbija
    Godine
    38
    Poruke
    2,016
    Slike
    10

    Re: Moj reno 4 :D

    Prepakuj i spakuj sve i biće cool.

  7. #7

    Re: Moj reno 4 :D

    Malo ga sredi,i sigurno ce gurati jedno vreme !Nek te dugo sluzi,i puno srece sa njim

  8. #8
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Moj reno 4 :D

    ma samo napred, to je četvorka, francuz je to pravio za take ka mi.... Pozdrav do sledećeg skupa....

  9. #9

    Re: Moj reno 4 :D

    Fino renojce :osmeh sa jako zanimljivim felnama prisredi je malo i uzivaj

    Imas li sve cetiri iste felne ili ih imas samo tri ?
    Turbos make torque,and torque makes fun

  10. #10

    Re: Moj reno 4 :D

    Hvala na lepim zeljama Felne imam tri, mada hocu da stavim njegove originalne ove nisu bas dobre, pokusacu jos jednu takvu da nadjem pa na njih da budu zimske gume, na original letnje... Videcu nekako cu da ga iskombinujem

Slične teme

  1. reno 4 / reno 5 branici
    Autor reno 5 tl u forumu Prodajem
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 07.12.2011, 22:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •