Trazi se ''S'' cijev od auspuha - stanje nebitno
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Trazi se ''S'' cijev od auspuha - stanje nebitno

    Ojla gospodo... Evo mene... Šta'š' popit'...? Pivo? Evo.... Ti...? ??? Š'a nečeš...? ??? De, ajde... A? Niš'...? A dooobroo... Mada si mog'o... A? Ne, a? A dobroo, e...
    A niš'... Evo doš'o malo pitat' ako 'ko ima ''S'' cijev, odnosno da ne bude bilo da netko sad ne zna o cemu pricam - treba mi ''C'' cev Ona od auspuha, ona ''prva'' sto ide od motora, sa grane, pa kroz unutrasnji blatobran dolje prema kotacu...
    Eeeee... Taaaa... TA! Ma stanje nebitno, glavno da ima ''formu'' - dojadilo mi i krpanje i mijenjanje jer imaju onaj glupi šav na kojem protruli... Pa bi ja dao mome inox guru-u da mi smota jednu, ma nijeeee ljudi sto se bljesti, nego sto nece vise da trune... maaajkeee mi... Nije da ocu da se sjaji - samo mi mrsko vise mijenjati tu cijev... A sarafiii zapeeekliiiii... Svaki put
    Pa ako ima ne'ko da ima a stalno ju suta po garazi i smeta mu... Ajde prije nego slomijete vrat, polomite nos - dajte ju meni za saku dve kukuruzne svile... Eto, da ne bude bas BAS daba...
    Ucinite dobro djelo. Za uzvrat - dilam svima inox cevke... Nemojte da mi na otpadu to racunaju 50 evrova... Onda nece nitko nista dobiti
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  San-Sale
    Član od
    06.04.2008.
    Aktivnost
    04.05.2014
    Lokacija
    Beograd/Srbija
    Godine
    38
    Poruke
    2,016
    Slike
    10

    Re: Trazi se ''S'' cijev od auspuha - stanje nebitno

    Ja ću menjati komplet auspuh, ali tek na proleće, ako ti se isplati čekati onda deal.

  3. #3

    Re: Trazi se ''S'' cijev od auspuha - stanje nebitno

    Ja cu uskoro da imam jednu,a mozda i dve viska, samo jos uvek ne znam u kakvom su stanju, mislim da ce posluziti svrsi.
    Tako da ....
    Turbos make torque,and torque makes fun

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Trazi se ''S'' cijev od auspuha - stanje nebitno

    Saaamo salji busom... Bude dobra
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  5. #5

    Re: Trazi se ''S'' cijev od auspuha - stanje nebitno

    Dogovoreno

    P.S.
    Imas PM
    Turbos make torque,and torque makes fun

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Trazi se ''S'' cijev od auspuha - stanje nebitno

    Ja ću uskoro o5 put Rijeke da popijem ono pivce na rivi ili Korzu, svejedno, tako da ako je u dilu glava i ta c/s krivina računaj da ti je donosim...

  7. #7
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Trazi se ''S'' cijev od auspuha - stanje nebitno

    Mooozee, frende Neb_Eski... Moze... Aaaaaaliiiii ako opet budes dosao bez da se najavis, nego ono, onako drsko i bahato ''Evo ja cuclam pifce... Imaaaa curaaaa... Higijena je doobraaa u grad... Kako te vi?'' Jaaaoooo... Lose ti se pise
    Daj se javucni dan-dva ranije da se organiziram - znas i sam kakav mi je posao Aj nemoj da opet dodes pa da se ne nademo Mislim, glupo je da ti ta cevka zavrsi na jednom neugodnom mjestu do kojeg ne mogu doci ni najbolji svjetski proktolozi...
    Ne ozbiljno... Ako budes dolazio daj se javucni... Glava je i dalje aktualna, ''S'' cevka takoder... IzaBELA je slozena i spremno ceka registraciju - sad se vise ne srami i ne krije u grmlju... Otkako mi je Frma zaprijetio - izvadio sam ju iz grmlja
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

Slične teme

  1. Roudtrip leto 2010 izveštaj i stanje putova
    Autor sawoodean u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 25.08.2010, 02:43
  2. prednji deo auspuha
    Autor Italijan u forumu Motor / Menjač / Izduv
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 24.12.2007, 03:48
  3. lonac auspuha za rendzu...
    Autor rodni231 u forumu Motor / Menjač / Izduv
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 23.12.2007, 14:45
  4. nosaci auspuha
    Autor rele u forumu Motor / Menjač / Izduv
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 29.10.2007, 19:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •