Odlazim, i nedostajacete mi
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 30
  1. #1
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Odlazim, i nedostajacete mi

    Kao sto znate, tj bar neki od vas, idem na brod, pa me nece biti neko vreme.
    Nedostajacete mi puno, tj bar neki od vas a ostali
    Zao mi je sto necu biti sa Vama u Brodu, jer cu biti NA Brodu , ali kad se vratim, bice zuuurka

    Ko zeli da me vidi, neka svrati do mene na picence,

    Pozdrav, i stvarno cete mi nedostajati


    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  2. #2
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: Odlazim, i nedostajacete mi

    ......we are the first to program your future......

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Odlazim, i nedostajacete mi

    Ajde - dobar vetar i mirno more. I mogu da kažem da će odsustvom tvog prisustva naš skupovi znatno izgubiti na težini.
    I ne zaboravi:

    Magazin - Sve bi seke ljubile mornare spot

    Tajni savetnik KV kru

  4. #4
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    Re: Odlazim, i nedostajacete mi

    Oliver Mandic - Odlazim,a volim te

    Odlazi, a voli nas....shmrc

  5. #5
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469

    Re: Odlazim, i nedostajacete mi

    Srecan put i mirno more!!!
    @sawoodean
    za pesmu!!!
    Ma videte ljudi da je gay sa bermudama!!!
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: Odlazim, i nedostajacete mi

    Ajde ajde valjda ce neko odmotavati kabal sa broda
    Sretno prijatelji i da se brzo vrnes.
    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D

  7. #7
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Odlazim, i nedostajacete mi

    Tanker in big storm


    Aaa, eee lipi moj... Ća da ti povedan... A,e... Kad je škuro more, kad je nevera brod je va portu va sikureci, ma ni brod delan da biva va portu... Triba izić, ee...
    Ća, malo te zbanda zboka, zgorun, zdolu... Priliva, e... Zapriš se bokaporte i fineštrine ma sejno su ti vavik santine va makine i kanižele pune mora... Ma kako god pasarele i buškajine zarical, vavek ti rondaju po boku... Moreš ti šesnajs put se va gambuži konkordati sejno će ti se se šundrat... Ća god da delaš kogo će zijat na te: ''Miiiiićiiii!!! Ka de je fažol i kapula, vrrrraaaag te takovog zel... Ma vrag zel i tebe i sebe ća mi te je daaaaal... Pooorkaaa Madona... Santa trinita... Mižerija... Škifo... ''

    Ća da ti velin još...? Slušaj barbu aš on zna ća dela. Ako ti veli da samo po cili dan delaš sa radacom i bujolon, a ća sad... Delaj... Ako ti čif veli da po cili dan rašketaš i piketaš da ti rit otpadne od buškajine, ća sad... Delaj - šoldi su šoldi. Nimoreš zajno bit timunjer.
    Šoldi čuvaj pri sebi, aš sakakovi judi su na brodu. Znaš ća je nono vavik znal reć: ''Svašta z mone pride va ovaj svet ka ća sakakovi judi va brodu navigaju...'' Znaš ća san ti vavek ja povedal: ''Čuvaj se rošastih jud, aš znas da od sto rošastih nijedan dobar ni...'' Šoldi nimoj pred sakin vadit i nimoj da saki zna ća tij' va takuine i nimoj se va prvemu portu na kurbe zondulat. Ako i ideš na kurbe mićega prvo va ciradu pa va nju. Bog i Marija znaju ća je se va nju šlo...
    Ala sad... Hoj... Pazi na se i mirno more... I prinesi mi žileti iz Amerike kad se vrnjaš... Ala, kurijera samo ća ni... Ća mamu gjediš? Niiiimoj mi tu suze va očimi imet aš ti na moru mame ni... Ala, ala... Kurijera gre....


    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  8. #8
    Renault 4 Alpine Avatar od  Mocni Rendzer
    Član od
    09.05.2007.
    Aktivnost
    04.01.2016
    Lokacija
    Bajina Bašta
    Godine
    53
    Poruke
    982

    Re: Odlazim, i nedostajacete mi

    Putuj igumane i ne brini o manastiru!

    Srećno!!!



    Zumbuli su zumbuli, a ruža je ruža,
    pa da na kraj sveta iznikne.

  9. #9
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Odlazim, i nedostajacete mi

    Želim ti mirno more i siguran povratak kući....

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Odlazim, i nedostajacete mi

    Mada... Ti neces biti na tankeru, nego na putnickom, pa to ne izgleda tako grozno... To ti je ovako...

    Passenger Ship Smyril in bad weather


    Odnosno ovako... Lijepe zene... Komadi... Onaj tvoj zarazni osmjeh... Bakša samo kaplje... A curice, a bome i one starije udovice i svjeze rastavljene te naganjaju da se s tobom igraju popularne igre ''Cigo na venčanju'' pa da te stipaju za guzu i mjerkaju pišu preko šorca dok ti ljepe sarene novcanice po celu... Neke ih namirisu, jelte, svjezom i ... Ono... khm-khm... Uredenom i ono... Osisanom... Mačkicom, svjeze orosenom do te mjere da se broj telefona karminom napisanim razlije taman do nečitljivosti... Mada, nije to jer ne korise Meeeejbiiiiliiinnn, nego stari... Mašinice im vole turažu, a Boooog te pitaj kad su bile zadnji put na ikakvom servisu, a kamoooliii na prrrrravom temeljitom servisu... Tko zna kad im je netko malo šipku stavio i vadio da vidi ima li maziva odnosno da ga malo po prstima razmaze da vidi kakvo je...? Sta je...? Treba li sta...?
    Istina i Bog, steta da ti ne volis takve spike, nego vise volis ovako krsne Primorce, Liburne.... Burom i zimom kaljene... Cuj, vjerujem da ima i takav brod... I vjerujem da se zove gejbot...
    Mi, kako bi rekao Serz, Kvarnerijanci inace kad se more malo smiri zaigramo na briškulu i trešetu... Nesto kao ovo...

    SHIPS IN STORM - INCREDIBLE VIDEO

    Mada... To smo mi... Judi z Kvarnera... Neki za Kvarner vele da je i rasadnik čifova i kapoja... ma, ee, ni to od istine daleko...
    Ja kad san jenom, bil va timunjeri ž timunjerom i sekondom, bas je bilo vakovo vrime, ni baš za panulat na orade i šanpjera, ma ni bilo ni za beštimat. i ja san prišal i prnesal kafe da ih malo va gvardiji vidin, kad dohaja jedan kuvertin i zija...''kaaapooo, kaaapooo.... Judi su doli, strah ih je, ni im dobro... Si se boje, ča da in velin...?''
    A ja, onako, mišajuć cuker va kafe velin:'' A ća da in povedam... Su mogli doma bit'... Ća su tu šli ako se temeraju... ja tu moran bit, ka i vi aš nan je to delo i za to šoldi dobijemo... A oni... Oni daju šoldi da dojdu tu... Ća da in delan sad...? Ala, timunjer... Derivaj tri stupnja, ća ne vidiš kamo ti prova gre...''

    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

Slične teme

  1. Odlazim iz zemlje, pa je Rendza na prodaju
    Autor Italijan u forumu Prodajem
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 02.01.2011, 00:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •