Odlazim, i nedostajacete mi - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 30
  1. #11
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Odlazim, i nedostajacete mi

    Ukrcao se jednom pop na brod i sad oni plove... Plove... Plove... Svi mornari,k'o mornari, psuuujuuu... Boga... Svece... Krv isusovu... Kunu i proklinju... Pop sve slusa... Pop se zgraza... I pop ipak, po pozivu Boga, ne moze samo tako preko toga i ode do kapoja (kapo = kapetan, op.a.) i kaze:
    ''Kapetane, vasi mornari puno psuju... Da li bi se to moglo kako promijeniti jeeer... Uistinu nije lijepo u takvom kontekstu Oca naseg i sve svece spomijati...''
    Kapo ga gleda i kaze mu:
    ''Cuj, pope... Sad si na brodu i sad si medu pomorcima... Pomorci su takvi i o tome nema zbora. Na moru je tesko, daleko si od doma, svaki dan svaki cas mozes poginuti i to je tao... To utjece na covjeka i zato mornari toliko beštimaju (Beštimati = psovati, op.a.)''
    Popu nije to bas sjelo pa opet:
    ''Da ali, da li bi se moglo...? Vi ste kapetan... Vas slusaju... Dajte im recite... Bilo bi lijepo da se mole, da vise vremena uz molitvu provode...''
    Normalno kapetanu ni na kraj pameti nego samo rece:
    ''Moja posada je zakon... Svi daju sve od sebe... Kad zagusti ja imam potpuno povjerenje u njih i ... Amen...''
    Popu, naravno krivo k'o psu, ljut, razocaran... Ode svojim putem i vise bas i nije pricao sa kapetanom... Ne pase mu to i gotovo. Zeli da se mornari mole i gotovo...
    Kad nakon dan-dva-tri... Pocne neka oluja... Diglo se more, frka, strka... Ma cuuudooo od vremena... Valovi ljuljaju brod, more se preljeva... Brod sav skripi, brod sav stenje, brod se trese, uvija... Ma samo sto svaki cas ne potone... Svaki iduci tren je pravo cudo kako ostaju na povrsini... Pop se uplasio, samo se kriza... Samo se moli... Vidi da je vrag odnio salu i jeeedvaaa, jedva dode do kapetana i pita ga:
    ''Kapo... Ima li sanse da se izvucemo... Ja mislim da je ovo kraj... Sve je gore i gore... U Njegovoim smo rukama... Kape, recite iskreno... Hocemo li prezivjeti...?''
    kapo ga gleda i kaze:''Da je gadno - gadno je... Ali ja ne znam sta je dolje... Ako dolje sad prodire more - mi smo izgubljeni... Ako se posada bori - imamo sanse... Jedino ako posada radi svoj posao - mozemo prezivjeti... Odite dolje i vidite. Ako mornari beštimaju - sve je u redu... Ako se mole - onda je gotovo...''
    Ode pop nazad, jeeedva jedva se drzi na nogama kako ga valja... Dode do posade, pogleda ih i vrati se do kapetana... Pita kapo:
    ''I... Pope? Kako je posada...? Kako se drze mornari...?''
    A pop veeeseelll k'o malo dijete se raduje... Smije se, place od srece i kaze:

    ''Eno ih dolje.... Hvaaaalaaaa draaaagome Boguuu, beštimaju...''

    E... A kako se zna brod izvijati na ruznom vremenu - evo samo ovaj filmic... Mislim da se bas u ovom hodniku snimao Matrix...

    Heavy Sea
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  2. #12
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Re: Odlazim, i nedostajacete mi

    Samo da se javim da kazem daa sam ziv i zdrav, i da mi je jako tesko :-)

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  3. #13
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: Odlazim, i nedostajacete mi

    Hahahahhahahha majmuncinooooooooooooooooooooo
    ......we are the first to program your future......

  4. #14
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Odlazim, i nedostajacete mi

    Samo se ti glupiraj, ima Pašo da ti kresne Nevenu pa ti vidi...

  5. #15
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    Re: Odlazim, i nedostajacete mi

    Stvarno si majmuncina

  6. #16
    Renault 4 Alpine
    Član od
    18.04.2009.
    Aktivnost
    13.05.2012
    Lokacija
    Sombor
    Godine
    33
    Poruke
    1,201

    Re: Odlazim, i nedostajacete mi

    a ja se jos cudim otkud onolike poplave na Tajlandu, a ovaj mrsimud se baca po moru
    Druge automobile cenim i poštujem, a jedino RENAULT volim!!!
    Les autres voitures apprécier et à respecter, et la seule RENAULT préférence!!!

    Concentration, réflexion, action!

  7. #17
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Odlazim, i nedostajacete mi


    A jeee...PIIIP!!!...ate čo'ekaaaa, eeee... Em se baci i napravi tsunami, em onda skonda da mu i drugi kolege plove i navigaju, pa brze bolje otvori usta i pojede svaki tsunami, onako, sa lakocom i tekom... Pa gde su valovi i ono ''idem na brod'' sto sam ja mislio da ce biti pa sam ti stavio koji filmic...
    I tooooo mi je ''kruh sa sedam kora''... Ovo nit je kruh, niti sedam kora, nego ciiiiistaaaaaa baklava sa sedam kora i puno šerbeta... Teeeskoooo jeee, jeeeliii... A mi tu placemo i sazaljevamo te...
    Oooooo ziiivooo-teeeee ziivooteeee... Ako je to ''kruh sa sedam kora'' pa onda se lose pise mojim kapetanima sa Kvarnera... Jos malo pa ce i Filipinci postati kapetani...
    Majmunčino... JOJ DA SAM BLIZE PA DA SA BERMUDAMA MALO PARADIRAMO...
    Uzivaj samo i... Nemoj da se vratis... PA NISI LUD... Samo tu i tamo sa Sawom dodi po lubenicu i to je to...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  8. #18
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990
    Kretenu promeni idiotski avatar, licics na SanSaleta kad gledam na brzinu, a on makar vozi svoj narandzasti r4... Koliko si ti bolestan u glavu kada si stavio zuti reno za avatar, a imao si crveni u 28000 varijatni (i jos te bus klepio) pa si onda kao kupio oc Mitje svetlo braon boje tj bez boje i jos ga ne vozis, vec vozis crni BMW a za skup si pozajmio crveni reno...
    Kakve veze sa mozgom ima zuti reno?
    I ima alpina felne, a ti si na skupu zabo Amilke... Prestani da se gubis i kezis kao budala
    cheshire-cat-5.jpg

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  9. #19
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1
    Majmuncino - debilcino naduvas mi 00 na 2 atmosfere . Alpinke imam, amilke imam, mozga za razliku od tebe imam. Ne nego cu da stavim 13 dugih svetala na auto, i da nosim externi akumulator za njega, a plin necu da ugradim zato sto prevozim prasice u gepeku. A na auto bar ne stavljam fiJatove delove koje mi je dao onaj Sava debilcina kao sto ti radis, je*o te on :)

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  10. #20
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137
    Ali prethodni komentar, znači hebo statuse o palačinkama i o Havajima, ovo je prehebalo sve.....
    Externi akumulator... HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA..

Slične teme

  1. Odlazim iz zemlje, pa je Rendza na prodaju
    Autor Italijan u forumu Prodajem
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 02.01.2011, 00:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •