Prospekt o 50 godina Renaulta 4 - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 26
  1. #11
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Prospekt o 50 godina Renaulta 4

    Evo... Ja sutra idem u Renault servis i ako ih bude bilo uzmem ih nekoliko samo da ne bude bolja revolucija...

    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  2. #12

    Re: Prospekt o 50 godina Renaulta 4

    Slažem se sa Sonnom da bi trebala bolja rezolucija za potpuno uživanje i čitanje tekstova.Ovako se mogu vidjeti samo slike,pa sve to izgleda kao slikovnica za malu djecu .Imam loš skener .Sorry ekipa .
    MALI DIV UVIJEK ŽIV!

  3. #13
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Prospekt o 50 godina Renaulta 4

    Ma nije bed, dovoljno je i saznanje da tako nešto ima. I sorry što se nismo vidjeli, biće prilike slijedeće godine...

  4. #14
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Prospekt o 50 godina Renaulta 4

    EEEEEEEXTRAAAAAA!!!! EEEEEEXTRAAAA!!! Pedeeeset godinaaaa malogaaaa divaaaaa... EXTRAAAAA!!!! EXTRAAAAA!!!! Besplatni kataloziiiiiiii o Cetvorkaaamaaa... EEEEEXTRAAAAA!!! EXTRAAAAAAA!!!
    Evo, ja kao Bajo Patak, kupam se u njima i brojim ih... 1 ... 2 ... 3 ... 4 ... 5 ... 6 ... 7 ... Mnjaaaa... previse ih je... Ne da mi se...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  5. #15

    Re: Prospekt o 50 godina Renaulta 4

    Frik je sigurno pokupio sve prospekte u salonu u Rijeci.Da mi je to bilo samo vidjeti kako nosi van iz salona i pogled djelatnika .
    MALI DIV UVIJEK ŽIV!

  6. #16
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Prospekt o 50 godina Renaulta 4

    Sta...? Samo dodes i kazes: ''Ja bi uzeo... To... Sve...'' Paaaa-paaaa... Uistinu sam pokupio SVE!!! Sad ce kao dobiti novu posiljku pa cu probati klepiti i to... Na kraju krajeva? Kog ce davla to njima...? Baaas ce sad netko ici kupiti ono idiotariju od Fluencea ili necega drugog i takvog tipa baaaaasssss interesira Četvorka... Moš mislit... Kao sto mene interesira kako ce sad Italijan buljiti u ovoga tipa na podlozi... Dupe - pa sta? Nekome je to samo za sjediti - a nekome je to zabava... Ha, svakome svoje veselje.
    Mozda nije informacija za ovu temu, ali... Nedavno su narucili KOMPLETAN motor (SA AGREGATIMA!!!) za nekog njihovog ''starog pacijenta''... Po opisu mislim da cak i znam tko je taj tip. I makineta dode (bila je neka akcija, mada ne za CIJELI motor ) kojih 8000kn... To vam je kojih 1100 Eurokrema iz Takova... Znam da sam se zezao ''Euro po kubiku... Za TL je jos i jeftinije onda''.
    E sad... Sta im znaci ''nov'' motor pitanje je. Mada - sta god je da je... Iz servisa je majku mu... Kakav je da je - nov je i tvornicki je...
    E da... Evo i novina za potpalu... Kad nema zainteresiranih... A ja mislio vec da ce biti jagma... Ja to pokupio i dosao sa kombijem, ali... Nije mogo povuc... Jest da se taj navuk'o za svoga života, al š'o je prev'še je prev'še... Reko, dal da ostavim ili ne...?



    Uploaded with ImageShack.us

    Ma reko - necu im to ostaviti iovako ce to baciti... Iovako to koriste samo kao marketinski trik... Vraga se crnoga oni dive Malome divu... I o'š'o ja po kamijon. Onaj malo jaci, od hiljadu i nesto konja... VruuummmMmmm... čččsssss.... Uparkiro ja to, natovar'jo teret i krenijo... Druga, treca spora ... VrrrRRRmmm... tc-tc... Vrum-vruuUUuUU... tc-tcss... VrrRRruUUUUummm... Ošamarim ga pa dalje... Čcccssss... VRruuUuUummm...



    Uploaded with ImageShack.us

    Ima Bogme tereta, ali ima bogme i kooonjaaa... Samo gas... VrrRrrUuuUUUMmm čccsss-čsss... VrruuUUUUUUUUMmMMmm... Aufff, sto iđeee... Mečka je Mečka, nejma to... Š'o ga Švaba napravi...



    Uploaded with ImageShack.us

    I sjetijo se ja da je tamo ostao i kombi, onaj isto njemački... Folcika... Ajjaaajjj Š'a je taj prevez'o pa to nije za vjerovat... Svu sam kucu snjim saziđo... Sav mat'rijal dovuk'o i svu sutu odvuk'o... Zimi drva, ljeti lubenica... Za vr'jeme rata samo pošumi,kad sam, oviiii... Prebaciv'o izbjegl'ce... Ufff... Ne bi ga dao ni za sto novih...
    I sjetim se da me Neb_Mes bijo jedanred pit'o nesto... I ja rek'o... Sad il' nikad i nakrcam ga punog sa halvom... Pa nek si omasti brk... Nije Bajram svaki dan...



    Uploaded with ImageShack.us
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  7. #17
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Prospekt o 50 godina Renaulta 4

    a ako vam dinamo prodje u ligu sampiona mozes ici na stadion da prodajesh kikiriki, semenke zanimacije za zube i od kataloga da pravis fiseke
    i sto bi rekli u boljem zivotu "Danas samo potpun kreten ne kupuje alvu ćeten!"
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  8. #18
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Prospekt o 50 godina Renaulta 4

    Citat Sonne kaže:
    a ako vam dinamo prodje u ligu sampiona mozes ici na stadion da prodajesh kikiriki, semenke zanimacije za zube i od kataloga da pravis fiseke
    i sto bi rekli u boljem zivotu "Danas samo potpun kreten ne kupuje alvu ćeten!"
    Zbilja si gad!!! Predlazem BAN zbog provociranja na nacionalnoj bazi!!!
    Jooooj kad ovo Serz vidi... Srce ti milo - vristim od smijeha!!!

    ------------------------
    Edit Pjaf... Evo, proslo vec desetak minuta, a ja se i dalje smijem... Moram priznati da mi ga dugo nije nitko tako dobro zavukao... I sto je najbolje - niti boli, niti ista... Samo se nekako fuuul dobro osjecam...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  9. #19
    Renault 4 Alpine Avatar od  petak
    Član od
    24.08.2009.
    Aktivnost
    04.07.2017
    Lokacija
    Vodice (HR)
    Godine
    45
    Poruke
    654

    Re: Prospekt o 50 godina Renaulta 4

    Vidim, hvališ se da imaš toga na bacanje.......de dobaci meni jedan primjerak da imam u lajv rezoluciji.
    R4 GTL 1.1 25kW 1128 688D7/12 HA0-146
    R5 GTE 1.7i 69kW C409 F3N-702 JB3-033
    Laguna 1.6 16V 79kW KG0A K4M-710 JH3-005

  10. #20
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Prospekt o 50 godina Renaulta 4

    Aaaa, eee, moze lipi, e... Da mi motas slane srdele da se ne cuju, e...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

Slične teme

  1. KUPOVINA RENAULTA 4
    Autor gorchilo u forumu Kupujem
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 21.02.2014, 13:54
  2. Pozdrav svim ljubiteljima RENAULTA 4
    Autor Milos R4 u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.12.2012, 13:25
  3. pozdravljam sve ljubitelje RENAULTA 4
    Autor tomazi u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 30.04.2011, 07:07
  4. Šta vam se najviše a šta najmanje svidja kod renaulta 4?
    Autor Gavrilo u forumu Generalna diskusija
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 05.02.2011, 11:37
  5. Ima svega...pa i renaulta
    Autor bugs u forumu Prodajem
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.04.2009, 22:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •