Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 20
  1. #1
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike

    Ovako gospodo... Kao prvo, svima i ... Imam jedan prijedlog pa da vidimo sta ce biti od svega toga...
    Predlazem moderatorima,adminima i ostalim templarima ovoga foruma da se otvori tema o problemima koji su bili na putu za Francusku i sve sto se izdesavalo s tim u vezi...
    Takoder predlazem slijedece:
    1.) Da tema bude vidljiva samo LOGIRANIM clanovima... Znaci da gosti ne vide nase ''prljavo rublje'', odnosno ''prljavi veš'' odnosno ''šporke lancune''...
    2.) Da se u temi izjasne akteri, ali, ma kako god to sad od mene cudno zvucalo, bez nekih pompoznih izraza tipa Frenčkrburazije ovo-ono... Katras, ovime ne prozivam tebe, samo kazem. Ovo je u svrhu boljeg uvida u stanje stvari, odnosno da se ne rjesavaju rebusi i sudoku mozgalice u odgonetavanju pojmova.
    3.) Nakon toga, NAKON sto se izjasne akteri sa svojim videnjima, sa svojim dojmovima, svojim stavovima i misljenjima, NAKON sto se rekonstruira nemili dogadaj da se otvori debata i komentari, ali ono... Uistinu da kaze onaj tko ima sta pametno za reci... NIKAKVO pretenciozno sra...PIIIP!!!...e u stilu ''nek se vidi da sam sudjelovao na vaznoj sjednici''
    Sve ovo pisem iz nekoliko razloga...
    a) Nepojmljivo mi je da se raspadamo ko petit keks, ili bambi plazma u toplommlijeku...
    b) Ocito je da se desio nesporazum, bilo o videnju ozbiljnosti putovanja, bilo o neozbiljnosti i neshvacanju ''odgovornosti putovanja u krdu'' i slicno
    c) Sto ljudi - sto cudi... Bez drvlja i kamenja... Bez katrana i perja bez saslusanja druge strane...
    Ako tema zazivi - neka ostane ... Ako ne - neka se brise... Ajmo ljudi da to rijesimo.
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  2. #2

    Re: Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike

    Aha, da se reši. Ono što ja mesec dana prije kažem, kasnije se upotrebi kao izvorna ideja. Super.
    Mene ste se rešili.
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike

    Evo, ovo je primjer KAKO NE ODGOVARATI na ovu temu... Ne trebas biti Horatio iz CSI-a Miami da odgonetnes da je pisano u afektu (necu reci ''bezveze'' i necu reci ''sad se autor kaje'' da se razumijemo...) i sa puno ljutnje i razocaranja...
    Bez ljutnje, Charly... Ne mislim nista lose... Majke mi... Kros maj hart... casna pionirska i izvidacka zajedno.

    Evo, zato i jesam pokusao na ovakav nacin da pokusamo razumjeti ''sta'' , ''kako'' i ''gdje''... Mozda mi se sad netko tko zna vise - smije Mozda sad netko komentira ''Snimi ovu budalu... '' Iskreno - mene cisto interesira sta se desilo i volio bi sasvim realno i objektivno prosuditi o cemu se radi...
    Jos jednom Vas molim... Pokusajmo... Pokusajte... Aj nemojmo dopustiti da se raspemo ko rakova djeca... Ako se i raspemo, podvucimo crtu! Zbrojimo zrtve... Konsolidirajmo redove i naucimo za ubuduce, pa makar i na gresci... TO JE NAJSKUPLJA SKOLA, ali ako mora...
    Ja vec mogu neke stvari izvuci iz nastale situacije i na osnovi svojih iskustava... Krdo!!! Prokleto krdo!!! Pritom ne mislim nista posprdno ni lose... Nego na copor... Skupinu. Druzinu. Pas mater...
    I na planinarenju kad su duge ture pa netko zog razloga ''X'' ili ''Y'' zaostaje... Koci grupu... Grupa se rastegne ko penzija od prvog do prvog... Imaju se ciljevi koji se sad ne ostvaruju, bar ne u zadanom vremenu... Ovaj bi slikao svakih sedam koraka... Ovaj bi piskio ko trudna zena svakih sedam minuta... Ovoga zulja cipela... Ovaj nece iz principa ''marsirati'' jer on uziva u prirodi... Ovaj nema kondicije, jadan... I onda zivci, žuć... Kolci,motike, cepini sijevaju...
    A sve se moze rijesiti na slijedeci nacin:
    1.) slikaj brate kad stanemo i u pokretu... Drugi put dodi sam pa rokaj koliko zelis... Stavis aparat na rafalno i slik-slik-slik-slik...
    2.)Kad piske svi - pisaj i ti... Ako ne ide... Onda nema... Ne's umrijet ako ne stanes.
    3.)Drugi put se pripremi ozbiljnije... Osam sati hoda znaci, ma gle cuda - osam sati hodanja...
    4.)Ako si Gavrilo Princip... Brate, znas sta ti je ciniti... (ovo se ne odnosi na naseg gavru... )
    5.)Manje Nuttele i bombona frende... Ajde, kad je tako kako je... Daj ruksak... I kekse... Sve, sve... I te u depu...
    6.) Najbitnije!!! Voda krda mora nauciti iz iskustva za drugi put... Izabrati ekipu i na startu upozoriti... Slabije cemo pojesti... Ili ako je penzić-šihta... Brzi ce biti pojedeni...
    Ende... Basta... Iskustvo za drugi put... Ako je dur-mars... Onda je dur mars... Ako ti je suludo - ne pokusavaj...
    (namjerno ne spominjem jos, jer nemam cojones i sve komadice mozaika, onaj famozan slogan ''ne ostavljaju se clanovi krda'') Zao mi je sto nisam procitao Johnov post... Ako je i bio uopce...
    Ja bi volio da se ovo locka i stavi ''for members only''...
    Hvala.
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike

    Podrzavam temu, sve crno na belo

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  5. #5
    Renault 4 Alpine Avatar od  San-Sale
    Član od
    06.04.2008.
    Aktivnost
    04.05.2014
    Lokacija
    Beograd/Srbija
    Godine
    38
    Poruke
    2,016
    Slike
    10

    Re: Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike

    Pozdravljam Frikovu ideju. Da jednom za svagda raščistimo.

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike

    Katras je rekao svoje... John je rekao svoje... Ako moze, molio bi i Doktora i Denioba da iznesu svoje misljenje i stavove...
    San_Sale... Nadam se da onaj tvoj komentar na Johnovu repliku ''Dobro si mu rekao!!!'' nije 100%-tna ljutnja sto ti se nije dalo da ides (koliko sam i to shvatio... Nisam bio tamo pa ne znam) sa Opelom na skup Četvorki gdje ce biti preko 1000 Četvorki...
    Ne shvati me krivo, ali... Ako se slika kolona Četvorki, na skupu Četvorki gdje ljubitelji i vlasnici Četvorki dolaze na druzenje sa drugim ljubiteljima i vlasnicima Četvorki... Ako se radi skupna fotografija Četvorki, iz bilo kojega razloga - ne shvati me krivo... Onda tu Opelu nije mjesto.
    Također, ako na skupu vlasnika i ljubitelja Četvorki koji su prevalili put od milijardu kilometara boreci se sa svim mogucim aždajama, gremlinima i ostalim kerefekama kao sto je nedostatak klime i slicno javno izjavis da neces kupiti Četvorku i da ti ne treba jer si sa svojim Opelom full zadovoljan... Ne shvati me krivo, ali... Ima li to smisla?
    Nije ovdje sad rijec o ekskluzivnom druzenju samo Četvorkasa... Ali...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  7. #7
    Renault 4 Alpine Avatar od  San-Sale
    Član od
    06.04.2008.
    Aktivnost
    04.05.2014
    Lokacija
    Beograd/Srbija
    Godine
    38
    Poruke
    2,016
    Slike
    10

    Re: Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike

    1. Nisam ni mislio da idem sa Opelom na 50 god. R4, već je bilo u planu da idem sa Mihom, a kao što si i sam rekao "ljubiteljima i vlasnicima", što znači da ne moraš posedovati R4 da bih ga voleo?
    2. Nisam rekao da nemam nameru da kupim R4, već da nemam para za isti, i po 1001 put da kažem da NEMAM KLIMU U OPELU.
    3. Frik koliko sam video i ti si na skup došao sa Toyotom pa ti nisu rekli što nisi došao sa R4, zar ne?
    4. Ovde je reč o tome da mislim da je dosta zajebancije i prozivki, vozajte vaše Katre i srećno vam bilo, sada možete slobodno uživati u fotkama bez Opela i njegovog vlasnika.
    5. Doktoru, John-u i Deniob-u svaka čast i želim im puno miliona pređenih kilometara sa njihovim R4.

  8. #8
    SUPER ALTERNATOR Avatar od  IDIBREACAJE
    Član od
    07.05.2008.
    Aktivnost
    27.03.2014
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    1,209

    Re: Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike

    PRESTANITE JESTI ONO ŠTO NIJE NA MENIJU......
    Ovo se pretvorilo u običnu glupost......

    Da nije mesto Opelu na skupu i nije ...!!!
    Da se Renopel pokazao kao i više od nekih članova ...jeste...!!!!!
    Prema tome...Kraj glupostima.....
    Da sam ja vlast na ovom forumu Banovo bi ceo forum dok se ne ohlade USIJANE GLAVE........
    Mi puo dare carta igienica !!!!

    Kv Crew Rules everywhere!!!!!

    Jedini koji ima tajnog savetnika i NEDA MU PLATU

  9. #9
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike

    Evo ga... Konstruktivna spika... Izlazi na vidjelo tko bi htio biti moderator...
    San_Sale... Ne ljuti se nije poanta u prozivkama, bas obrnuto. Ja Yotu nisam ni gurao niti cu je gurati na neku ''sluzbenu'' forumsku fotku. Ne kazem pritom da ti jesi ''posto-poto'' gurao.
    Da, poanta je da se ovdje nalaze i spikaju vlasnici i ljubitelji, tj ljubitelji i vlasnici (da ne bi bilo da su ovi ''jaci'' od onih ). Poanta ovoga je da se pokusa stvar sagledati, rijesiti i zakljuciti na neki normalni, ljudima svojstven nacin.
    Nije poanta ''cistoce'' pomesti ''pod tepih''... Ako me razumijete. Znaci, da na oko bude lijepo, a mi se kefamo k'o kojoti.
    Sto se tice San_Saleta... Svaka njemu cast i za trud i za sve. Koliko sam skontao i sam kontakt sa Renaultom Srbija je njegovih ruku djelo.
    Tako da... Kao sto kaze IDIBRE... Vratimo se na tanjur... Ako se moze... Ako se hoce... Ako se zeli... Bilo bi dobro.
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  10. #10
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Re: Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike

    Citat San-Sale kaže:
    1. Nisam ni mislio da idem sa Opelom na 50 god. R4, već je bilo u planu da idem sa Mihom, a kao što si i sam rekao "ljubiteljima i vlasnicima", što znači da ne moraš posedovati R4 da bih ga voleo?
    Nisi mislio da ides na 50 god R4 Opelom, ali si na brdo okupljanja dosao istim, jer nisi hteo da sednes kod nekog od gomile ljudi koji su sami isli, kao sto je bio i slucaj sad sa Zuzemberk

    Citat San-Sale kaže:
    2. Nisam rekao da nemam nameru da kupim R4, već da nemam para za isti, i po 1001 put da kažem da NEMAM KLIMU U OPELU.
    Rekao si da neces da kupis reno 4, i da nisi lud, jer imas opel, ima i covek koji te je cuo da to pricas

    Citat San-Sale kaže:
    3. Frik koliko sam video i ti si na skup došao sa Toyotom pa ti nisu rekli što nisi došao sa R4, zar ne?
    Frik je fakticki nije dosao na okupljanje, nego je dosao da nas ispostuje i vidi i da se upozna sa nekima koje nije poznavao do tad, svakako se ne bi vozio u koloni sa nama kao ti

    Citat San-Sale kaže:
    4. Ovde je reč o tome da mislim da je dosta zajebancije i prozivki, vozajte vaše Katre i srećno vam bilo, sada možete slobodno uživati u fotkama bez Opela i njegovog vlasnika.
    Nema potrebe za ljutnjom, ja sam ti i u Zuzemberku kad smo pricali rekao da si mogao da sednes sa nekim, podelite gorivo, potrosio bi i ti i taj neko manje para, a ne bi ste se dvojica samih smarali u kolima.

    Poenta nije da tebe neko ovde mrzi, ili te ne voli ( ne podnosimo te ) , vec da se uklopis u drustvo u full-u... i ja ne vozim cetvorku skoro godinu dana, jer mi stoji pa se uvalim nekom cetvorkasu, i zagorcam mu zivot do odredista. Poenta je, da sam ja u jednom postu koji mi je preuredjen napisao, a to mod moze i da potvrdi, da se tebi desi nekad negde, ne daj boze neki kvar, niko od nas ( mislim na NAS ) ne bi ostavio, nego bi ili popravili, ili bi te vukli, tako da iako si smarac mi te svi volimo. I prestani da se drndas, nego nabavi cetvorku, a do tad kod nekog u kola

    Aj u zdravlje

    I probaj da shvatis ovaj post onako kako treba, a ne da izvuces najgore

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

Slične teme

  1. thenay 50 godina reno 4
    Autor katrca u forumu Okupljanja, putovanja, izleti...
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 11.01.2015, 20:08
  2. Renault 5 - problemi sa karburatorom
    Autor PedjaZ u forumu Ostala Reno vozila
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 06.12.2011, 22:14
  3. 4L international Thenay 2011
    Autor John Doe u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 01.09.2011, 20:46
  4. fotke i problemi matore petice
    Autor chavez u forumu Ostala Reno vozila
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 08.03.2010, 15:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •