Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 20
  1. #11
    Renault 4 Alpine Avatar od  San-Sale
    Član od
    06.04.2008.
    Aktivnost
    04.05.2014
    Lokacija
    Beograd/Srbija
    Godine
    38
    Poruke
    2,016
    Slike
    10

    Re: Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike

    1. Istina je da sam na okupljanja dolazio Opelom (u ŽMBK sam morao jer sam išao dalje za Istru, to znaš jer smo do Rijeke zajedno sa Frikom išli u koloni) jer nemam čime drugim, ali ipak dođem.
    2. Možda sam i rekao onako u afektu posle priče sa Katrašem, ali da imam para sigurno bih sebi sredio jedan R4.
    3. Ja ću vas takođe ispoštovati tako što se neću više voziti u koloni sa vama, misliš da 70km/h mora da se vozi na auto putu gde je ograničenje 130km/h, kada vam je pao brisač koliko se sećam ja sam stao, šta bih bilo da je ne daj bože nešto više bilo.
    4. Što se tiče ostavljanja na putu, ja mislim da oni koji su bili na prethodnim okupljanjima znaju da sam uvek za to da pomognem.

  2. #12
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike

    Podrzavam sve sto je rekao Italijan, i Sale, mislim da ne bi trebao da se odmah ljutis i nadmudrujes, mi da te mrzimo, rekli bi ti odavno, na skupove si dolazio i ficom i opelom, al nikako sa r4 koji kosta kao 4gume za opela. Ne moras imati r4 da bi bio ljubitelj, ali bi bilo najbolje da NebMes krene Kalosom, Sava Mikrom, Pasha Kanguom, Atila Toyotom itd... i bas bi bila lepa kolona a?
    Goran iz TTDa je dosao Lagunom da bi dovukao poklone, a u Arandjelovac je isao sa F6 koji je upalio posle 5god...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  3. #13
    Renault 4 Alpine Avatar od  San-Sale
    Član od
    06.04.2008.
    Aktivnost
    04.05.2014
    Lokacija
    Beograd/Srbija
    Godine
    38
    Poruke
    2,016
    Slike
    10

    Re: Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike

    OK, Shvatio sam.

  4. #14
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Re: Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike

    Citat San-Sale kaže:
    kada vam je pao brisač koliko se sećam ja sam stao, šta bih bilo da je ne daj bože nešto više bilo.
    Za to hvala, i o tome pricam, ali kad je pao brisac, mi smo pokazali ostalima svima da pice... Za to skidam kapu, i kazem ti opet, procitaj moj post skroz, i probaj da shvatis onako najbolje, kako treba...

    P.S. Ko ti kriv sto si kupio Korsu bez klime

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  5. #15
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike

    Cini mi se da je sve receno... Ne onako kako sam htio, ali... tako da... Sto e mene tice - moze brisanje...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  6. #16
    Renault 4 Alpine Avatar od  San-Sale
    Član od
    06.04.2008.
    Aktivnost
    04.05.2014
    Lokacija
    Beograd/Srbija
    Godine
    38
    Poruke
    2,016
    Slike
    10

    Re: Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike

    Ja nisam za to da se briše, treba ostaviti kao neku belešku, da se zna šta se tačno dešavalo i da nam svima to bude škola za u buduće.

  7. #17
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike

    .
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  8. #18
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike

    Ipak, da nastavimo temu:

    Ovo prenosim u originalu, svidelo se to nekome ili ne!

    Na jednom forumu je jedan član tog foruma napisao sledeće textove:

    1- Objavljeno: 19 Jul 2011, 10:49 Naslov sporočila:
    Ojla, evo Miha je prvi napisal kako je bilo na kratko, glede slik: Švicarji naj si kar obesijo fotko Katrc na zid, švabi pa ne bodo pošiljali nič. Nikoli niso, tudi ko sem bil z drugim avtom, ne Carico.
    Glede defektov<. meni je italijanski nervosso s tem, ko me je prehitel, vrgel kamenček v steklo prednje leve luči in sem z luknjo peljal do Thenay-a, kjer sem dobil obe novi luči vključno z žmigavci, pa še nekaj modelčkov sva z Orangeom kupila...
    Aja...a si bil ti tisti norc, ki me je malo po 23.uri prehitel na avtocesti malo pred izvozom LJ-Brod?????
    Tudi z moje strani sledijo fotke.

    Sedaj pa res: zahvaljujem se obema, ki sta prišla na Ljubelj. Najprej sem mislil, da je hec, pa ste me izreno lepo presenetili. Vse od Renault kluba Slovenija (kar je ostalo, oziroma, kar nisem potalal našim) so dobili organizatorji, saj sem se jim moral nekako zahvaliti za vse kar so storili za nas (med drugim, vsem članom SLO ekipe sem uredil brezplačno vse za ves čas srečanja).

    In, ja: prišloje do male napake, katere sem kriv sam. Namreč v želji da bi poudaril sodelovanje s srbskim klubom, je prišlo do medijske napake, da so oni organizatorji. Ker se to vrti nonstop (oziroma se je vrtelo) naj popravim:

    ideja je stara leto dni, zrasla je na mojem zeljniku, srbski forum in klub pa je edini, ki goji nekaj do Katrc, pri nas, žal ne.

    Sedaj sem dal predlog, naj se odpre posebna rubrika Katrca na Renault-Slovenija forumu, upam, da bo narejeno.

    Na poti pa so se dogajale reči, ki niso dostojne sodelovanja in mi bedaki slovenski smo jih čakali in modelovali, kje so, ker so šli po svoje.
    Niti jih ni bilo na uradnem sprejmu (kot so sprejeli nas) niti na uradnem delu kampinga. (kjer smo bili mi), tako da, kar pozabite na njih.

    Osebno mislim, da so me izkoristili za brezplačno promocijo.


    2- Objavljeno: 05 Avg 2011, 13:57 Naslov sporočila:
    Pregledal malo o delovanju kluba...fino, fino... samo, nihče se ne spotakne v R4, prababico in pradedka vseh današnjih Renault automobilov.

    Ko ne bi bilo nje, ali njega, verjemite - niti pod črko R ne bi bilo od Renault-a, kar je danes.

    Če ne veste - Renault-a so za spremembo, glede na ostale francoske izdelovalce avtomobilov, po koncu II.SV - nacionalizirali zaradi sodelovanja Louisa Renaulta z okupatorjem - to je bilo takrat z Nemci.

    In ravno koncept, ki ga ne bi smeli uporabljati je že predhodnik Dreyfus-a, gospod s prašniki Lefaucheux, lepo skrivaj uporabil (kaj neki le) koncept KdF od - ironija - Nemcev.

    Ah, ja.....ni vse samo v blišču današnjih vozil, obstaja tudi zgodovina razvoja.

    No, ne mislim soliti pameti, samo res ni lepo, da nas malce zanemarjate.

    Pa tudi če nas - saj nismo jezni, smo pač v manjšini in s tem v vrhu ponudbe. Raritete

    No, ko dobim uradno vabilo za srečanje v SB s strani HR-RC, bom obvestil vse o tem.

    Vsi dobrodošli - več nas bo, več nagrad jim bomo pobrali
    !
    Ne glede s kakšnim Renault-ekom pridemo!!!!!


    Objavljeno: 22 Jul 2011, 12:17 Naslov sporočila:
    Če odštejem živčnost ob čakanju na odgovor neresnih kolegov iz južnih republik (konkretno iz BiH) je bio res zelo fajn. Ma, kaj fajn, super...


    Posebno obratite pozor na "resnice" koje su podvučene...

    A ako se neko od vas ne ukvarja po slovenski slobodno vprašajte pak vam bum prevel.
    I ovo još uvek nije gotovo, naravno čekam još neka izjašnjavanja i osobna viđenja svega ovoga kako bi se konačno utvrdilo sve oko dvogodišnjih troškova ishrane, stanarina i stipendija.
    Nisam bio, nisam video, ali sam dobio isuviše PP-a da odreagujem na ovu situaciju pa evo baš to i radim...

    Reno 4 Srbija rules!!!!!

  9. #19
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike

    Na jednom forumu je jedan član tog foruma napisao da mu je bilo divno u Igalu i da mu je banja baš godila.

    I sad šta? Ni ko ni kad ni gde. Ajte deco na gugl pa srčite. Pa nađite da je Katraš na forumu Reno kluba Slovenija pisao navedeno. Sve to je kome manje, a kome više važno, ali GOSPODO ovo je pederizam. PEDERIZAM je napadati čoveka koji ne može da se brani. Prvo je banovan a sad ga se rajca kad ne može da odgovori.
    Svako ima pravo na sopstvenu odbranu!!! Ako je već problem da se odbanuje onda mu napravite drugi nalog, recimo Katraš II i dozvolite da odgovori na napade. To je ljudski.
    Dixi!
    Tajni savetnik KV kru

  10. #20
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike

    Ovo ovde nije napad, a ono tamo je prozivanje bez povoda. I sve se svodi da je napad najbolja odbrana samo ne znamo zašto se nenapadnuti brani napadom kad već svi znamo da je on prvi počeo. I to ničim izazvan...

Slične teme

  1. thenay 50 godina reno 4
    Autor katrca u forumu Okupljanja, putovanja, izleti...
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 11.01.2015, 20:08
  2. Renault 5 - problemi sa karburatorom
    Autor PedjaZ u forumu Ostala Reno vozila
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 06.12.2011, 22:14
  3. 4L international Thenay 2011
    Autor John Doe u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 01.09.2011, 20:46
  4. fotke i problemi matore petice
    Autor chavez u forumu Ostala Reno vozila
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 08.03.2010, 15:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •