Sta mi se desilo neverujem.....
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 11
  1. #1

    Sta mi se desilo neverujem.....

    Za pocetak ja se izvinjavam ako sam pogresio kategoriju,ali ja moram ovo da kazem. STA MI SE DESILO DANAS JA NEEVEERUJEM. Slusajte me sad,krenem ja sa devojcicom u usce,i usput smo trebali da pokupimo jos jednu drugaricu na sredini rute.Jedno 2 kilometra posle polaska,(u kolima je i moja devojcica),slusamo muziku,idemo i samo cujemo grmljavinu u kolima.Odmah sam znao da je pukla guma,stanem ja,hvala bogu pa je bio takav put da to nije bio problem,promenim je u zurbi za 3 minuta,posto smo vec kasnili,kao da to nije bio dovoljan blam,pokupimo drugaricu,i SAD PAZITE SAD..... jedno 100 metara nakon sto je ona usla u kola MENI ISPADNE TOCAK KOJI SAM IZMENIO ILITI TOCAK SA BUSNOM GUMOM IZ DRZACA ZA REZERVNU,pogledam u retrovizor vidim auti trube i guma bleji na putu. Brzo stanem potrcim uzmem je,uzmem drzac za nosac koji NISAM ponavljam NISAM ZAVRNUO KAKO TREBA,tj sraf za drzanje nije pogodio maticu i sve otislo u kur**,tad vec nisam smeo da ih pogledam,one me tesile i sve kao rekle bio si u zurbi,desilo se,ali ipak me je uhvatio toliki blam da je to neverovtano i tako nista odosmo do usca,ostatak dana je prosao kako treba,ali ja I DALJE NEVERUJEM DA SE TO DESILO

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Sta mi se desilo neverujem.....

    A šta tačno ne veruješ?
    Tajni savetnik KV kru

  3. #3

    Re: Sta mi se desilo neverujem.....

    da je auto,kome sad nista ne fali i koga volim je sad u njihovim ocima krsh,sto mi se uopste ne svidja,iz razloga sto je poceo da se raspada, zasto mi se ovo nije desilo kad sam sam bio,a ne dok mi je riba i drugarica u kolima :(

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Sta mi se desilo neverujem.....

    Murphy...??
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  5. #5
    Renault 4 Alpine Avatar od  petak
    Član od
    24.08.2009.
    Aktivnost
    04.07.2017
    Lokacija
    Vodice (HR)
    Godine
    45
    Poruke
    654

    Re: Sta mi se desilo neverujem.....

    Gledaj to ovako!
    Prebaciš to na šalu i zajebanciju!

    I slijedeći put kad se negdje skupite vastroje i još koje veće društvo, ti fino prvi udri priču. Kako, koja avantura, šta nam se desilo, pazi mene smotana, itd....

    Ma i ti i R će te ispasti takve face da će se svi htjeti voziti u R-u
    R4 GTL 1.1 25kW 1128 688D7/12 HA0-146
    R5 GTE 1.7i 69kW C409 F3N-702 JB3-033
    Laguna 1.6 16V 79kW KG0A K4M-710 JH3-005

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992

    Re: Sta mi se desilo neverujem.....

    Murphy, nego šta...

  7. #7
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469

    Re: Sta mi se desilo neverujem.....

    Gledaj na to kao na sve super autice koji u filmovima izbacuju svasta iz i ispod gepeka,kao npr batmobil!
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

  8. #8

    Re: Sta mi se desilo neverujem.....

    Ma daj, šta se sve meni desilo sa Caricom.....okreni lepo na šalu. Desi se, šta ćeš
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  9. #9

    Re: Sta mi se desilo neverujem.....

    Hahah batmobil , da znas da ste upravu,realno,ja sam u zurbi napravio glupost,i desilo se,ispala je fora,zezacemo se SIGURNO zbog celog redosleda dogadjaja,a inace Marfi,moj dobar drugar

  10. #10
    Baby Renault 4
    Član od
    04.11.2007.
    Lokacija
    Slo- Sezana
    Godine
    46
    Poruke
    33

    Re: Sta mi se desilo neverujem.....

    bolje tako, bar si znao sta je i kako to da resis... kod novijih kola se samo upale sva svetla na tabli i jedno veliko crveno STOP pa ti gledaj sta ces.. nema druge nego u serivs i ode pola plate ili vise....

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •