Winner!
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 24

Tema: Winner!

  1. #1
    Renault 4 TL Avatar od  Rendzerica
    Član od
    08.11.2007.
    Aktivnost
    17.09.2023
    Lokacija
    Ulcinj-Podgorica
    Godine
    46
    Poruke
    112
    Slike
    3

    Winner!

    Evo ukratko price
    Pobjednik je vaskrsnuo 4. juna, na njemu se radilo 5 nedelja, varijanta odprilike ka Atili, malo se raducka na njega pa u cosak cim doje neki pasat ( inace majstor je obecao da ce bit gotov za 3 sedmice jer su mu samo pred oci bile 600e, 300 je trazio unaprijed ).
    Odma da vam kazem jad me ubio dok sam izgura ovu rabotu , ti majstori znaju sa limom, umiju da smirglaju, kituju i farbaju al su nikakve estete, nisu meraklije i prije svega su lazovi, prevaranti, bahati su, sve u svemu totalni idioti. Prinudjen sam bio da radim kod njih jer niko nije htio da prihvati posa a ja sam rjesio da po svaku cijenu "napravim" Rendzera (sprdali su se ostali majstori kad sam dovodio Rendzulu, takva je psiha u CG, nema tripova, samo sminka i pasati ), ovi prihvatise i saga je pocela.
    Da rezemiram, 600e njima za ruke i materijal (boja je Roso Monca 159, akril), 100 za djelove (hauba, zadnje krilo,gepek i jos neke sitnice).
    Generalno Pobjednik nije ispao lose, lim je kao staklo i dobra je boja, zakrpljen je i zasticen odozdo, skoljka nije odvajana od sasije - nazalost, ali su masu fuserisali kod sklapanja (gepek kriv, veliki razmak izmedju haube i krila, grubo izkitovan zadnji vezni, vrata suvozaca trebalo podignut...)
    Vi cete me sad' vjerovatno pitat "pa sto nisi insistirao da se odradi kako treba, nisi treba davat pare itd..." ali nije se moglo civilizovano, a opcija da likvidiram covjeka mi je bila neprihvatljiva jer sam jos htio da izmedju ostalog vozim R4...nisu mogli da ga gledaju vise.
    Ima neki dobrih stvari kao hauba npr. koja je dobro napravljena, totalni custom, pojacana je, presvucena limom i odozdo zavarene neke sipkice kao ojacanje, 4kom...teza je jedno 20 kila od standarden i jaka kao na Tamica, ladno mogu dvoje da $ednu na nju!
    Al dobro, izguralo se i zivi se san....

  2. #2
    Renault 4 TL Avatar od  Rendzerica
    Član od
    08.11.2007.
    Aktivnost
    17.09.2023
    Lokacija
    Ulcinj-Podgorica
    Godine
    46
    Poruke
    112
    Slike
    3

    Re: Winner!

    Pokusavam da atachujem slike al kaze:

    An Error Has Occurred!
    The upload folder is full. Please try a smaller file and/or contact an administrator.


  3. #3
    Renault 4 TL
    Član od
    09.06.2008.
    Aktivnost
    21.11.2023
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    37
    Poruke
    187

    Re: Winner!

    Svaka čast na radovima

    A za slike, probaj neki od sajtova gde sa stavljaju slike, tipa imageshack ili tako nešto...

    Pozdrav

  4. #4

  5. #5
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: Winner!

    uH ODLICNO,SVAKA CAST PA AKO BOG DA DA SE VIDIMO NA LETO JA SAM TU OKO 20 JULA,TJ. BECICIMA
    ......we are the first to program your future......

  6. #6
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Winner!

    uuu dobro je ispao lepa boja
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  7. #7

  8. #8
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469

    Re: Winner!

    Zadnja vrata mozes sam nastelovati)zvezdasti nastavci),takodje i peta(gedora 17 malo popustis sarke i povuces nadole da legne bolje)!
    Lep autic!!!
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

  9. #9
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992

    Re: Winner!

    E svaka ti čast
    Već odavno nisam video da neko stavi fotografije kako je bilo pre i posle farbanja.
    Ne znam šta ti je, po meni (bar po fotografijama) izvrsno izgleda, super napravljen posao
    TL - mislim iz zadnjih godina, bar po masci napred za vazduh kabine je plastičan - , prava bonbona.
    Da, da.....već sam i zaboravio što si pisao...

    "na njemu se radilo 5 nedelja, varijanta odprilike ka Atili, malo se raducka na njega pa u cosak cim doje neki pasat "



    Zaboravićeš i to, ostaće ti samo u negde sećanju kada vozaš svog R4, i novi doživljalji će ti ostati.

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Winner!

    Svaka čast, odavno nisam video lepšeg renoa u crvenoj boji....

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •