Otpadi
Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 86

Tema: Otpadi

  1. #1
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Otpadi

    Evo jedne teme gde bi bilo lepo da svako ko zna neki povoljan otpad, moze i da nema cetvorki (da ja odem tamo gledam pa skinem nesto sa nekog sta bih stavio na cetvorku )....
    I koga ne mrzi da ucrta na neku mapu ako moze, ako ne onda da objasni koliko moze detaljno...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  2. #2

    Re: Otpadi

    Ima jedan otpad iskljucivo za R-4,na kraju Tosinog Bunara,skrenes desno i krenes putem za Surcin.Dodjes do naselja Ledine(benzinska pumpa i okretnica 71),sa leve strane.Posle toga gledas desno,otprilike 100m,nisam siguran,ali ces videti u dvoristu gomilu cetvorki u jadnom stanju .Taj lik je je ranije imao otpad u T. Bunaru,pa se premestio tu,ocigledno da mu dobro ide posao.Ranije su mu cene bile povoljne ali otkada je na ovoj lokaciji,dosta je bezobrazan.Par puta sam nesto trazio i iznenadio me je,neprijatno.Lik je mozda i na nekim lekovima jer sam ranije mogao i da komuniciram sa njim a sad je kao retardiran .Ima motor u dobrom stanju ali se zacudio sto ga pitam ima li papire za njega jer bih hteo i da registrujem tako sklopljen auto.A kada sam ga pitao koliko bi mi platio moj bivsi auto,on mi je rekao da ne kupuje neispravne(?????),pa se malo zamislio kada sam mu obratio paznju da vecina onoga sto mu je na placu nije stiglo sopstvenim pogonom.Trebalo mu je vremena da shvati i da mi kaze da sam u pravu.Tu kupujte ako bas ima nesto sto nigde niste mogli da nadjete.
    Samo jos vetrobran,limariju,generalnu,krila....

  3. #3
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    29.09.2014
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    3,438

    Re: Otpadi

    e taj na ledinama je opak otpad.Pre neki dan zovem mladjeg lika,i kaze mi 10eura komplet za oba tocka opruge i tako nesto jos za kocnice .5eura za jedan tocak.Odlazim na otpad,tamo mu cale.Kod caleta 600 din.I lik kaze ma sin mi nejma pojma

  4. #4

    eto

    Kazem ja,tu lud stig`o zbunjenog
    Samo jos vetrobran,limariju,generalnu,krila....

  5. #5

    Re: Otpadi

    Kupio par stvari od matorog,sad moze da se prica sa njim.Uzimao neke sitnice,pa su i cene bile normalne.Inace,matori je odgovoran za r-4 rubriku,sin se bas nesto i ne interesuje.Imate i 2 komplet cetvorke na prodaju,jedna je sa KG tablicom,trazi 400 jura .Pitao sam ga da se nije malo precenio,jer je auto vise za delove nego za voznju.Drugi je Bg,spolja gladac a dalje nisam gledao,trazi 700 jeur-a.Za papire i prenos nisam pitao.
    Samo jos vetrobran,limariju,generalnu,krila....

  6. #6
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Lokacija
    Beograd-Belgrade
    Poruke
    1,901

    Re: Otpadi

    Citat cavka kaže:
    Kupio par stvari od matorog,sad moze da se prica sa njim.Uzimao neke sitnice,pa su i cene bile normalne.Inace,matori je odgovoran za r-4 rubriku,sin se bas nesto i ne interesuje.Imate i 2 komplet cetvorke na prodaju,jedna je sa KG tablicom,trazi 400 jura .Pitao sam ga da se nije malo precenio,jer je auto vise za delove nego za voznju.Drugi je Bg,spolja gladac a dalje nisam gledao,trazi 700 jeur-a.Za papire i prenos nisam pitao.
    Hvala na na obavestavki ce vidimo. Pozdrav
    Mr.4

  7. #7
    Baby Renault 4
    Član od
    01.07.2007.
    Aktivnost
    03.07.2012
    Lokacija
    Zaječar
    Godine
    53
    Poruke
    53

    Re: Otpadi

    Sve se teze nabavljaju delovi!!!!! Ako matori nije bas total, mozda moze i da se nadje nesto, pa i na njegovu stetu.

  8. #8
    Renault 4 TL
    Član od
    15.10.2007.
    Aktivnost
    27.08.2018
    Lokacija
    Bgd
    Godine
    39
    Poruke
    210
    Slike
    1

    Re: Otpadi

    Da li neko moze da preporuci jos neki otpad?
    :)

  9. #9

    Re: Otpadi

    Ima u blizini ns-a na putu za Veternik sa desne strane oprilike preko puta Zepter Cityja jedan samo reno odpad,ima hauba ispred kao reklama...Bio sam jednom tamo,ono lik mi trazio za dva niklovana branika nekih 20e... Vredi otici i videti...

  10. #10
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Lokacija
    Beograd-Belgrade
    Poruke
    1,901

    Re: Otpadi

    Ima otpad samo 4-ke na Surcinskom putu od N.Beograda uzbrdo, otprilike 3-4km., sa desne strane
    Mr.4

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •