Otpadi - Strana 2
Strana 2 od 9 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 86

Tema: Otpadi

  1. #11
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Re: Otpadi

    ima i renom 18 na otpadu...ima dosta renoa...ali preferira 4ke....e sad otici cu da vidim...mada svi kazu da je beozbrazan i da siba po usima

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  2. #12
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Lokacija
    Beograd-Belgrade
    Poruke
    1,901

    Re: Otpadi

    Ako nisi otisao jos ajde da odemo zajedno kad hoces javni se
    Mr.4

  3. #13
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Re: Otpadi

    ja bio pre nedelju i po dnaa...i matori je cirke i siba po usima...al mozemo da odemo u sredu ako nemas nikakva posla...i to pre podne dok matori ne stigne da se usika....tad je najbolje....
    ako si za javni se ...Djole ima moj br pa da se dog nesto .... mozda ima nesto i za FICU

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  4. #14
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Otpadi

    Bio danas na otpadu na ledinama. Gazda (matori) bio u upotrebljivom stanju – uzeo sam tapacirung za 300 din. To je bilo pre podne (malo posle 11h) pa pretpostavljam da ima veze sa promilima dotičnog gazde. Predlažem da se nađemo nas što više sa tačnim spiskovima šta nam treba pa kad ih ukrstimo i skontamo šta nam sve treba prepadnemo otpad jedno prepodne i pokušamo da isposlujemo neki popust na količinu. Zamislite gazdinu facu da se odjednom pojavi konvoj od 10-ak cokula (sviđa mi se nešto ovaj naziv u poslednje vreme) u fazonu "dobar dan, mi došli, šta imate?" . Moglo bi da bude praktično.
    Tajni savetnik KV kru

  5. #15
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Re: Otpadi

    Pa ja lepo kazem...Ujutru jos ne stigne da se šibne...A moze garant neki popust na količinu...Ili da ga maltretiramo tipa kupimo 5,dobijemo 6

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  6. #16
    Renault 4 TL
    Član od
    04.05.2008.
    Lokacija
    Sremska Mitrovica (Lacarak)
    Godine
    38
    Poruke
    175

    Re: Otpadi

    To kad bude neki skup pa svi direkno na otpad
    0642562844

  7. #17
    Boba-No1
    Guest

    Odg: Otpadi

    Citat Sloba87 kaže:
    Ima u blizini ns-a na putu za Veternik sa desne strane oprilike preko puta Zepter Cityja jedan samo reno odpad,ima hauba ispred kao reklama...Bio sam jednom tamo,ono lik mi trazio za dva niklovana branika nekih 20e... Vredi otici i videti...
    Prolazio sam pre neki dan tuda ali je bio zatvoren, tel. mu je 064/180-99-60

  8. #18
    Renault 4 TL
    Član od
    04.05.2008.
    Lokacija
    Sremska Mitrovica (Lacarak)
    Godine
    38
    Poruke
    175

    Re: Otpadi

    Jel zna neko za neki otpad blizu S.Mitrovice? Moram da nadjem negde hromirane branike
    0642562844

  9. #19

    Re: Otpadi

    Људи, данас сам био код овог чиче на Лединама. Да ли је нормалан или није, не знам, али за полован анласер ми тражи 4000 динара. Мени је то некако много. Зна ли неко где може да се нађе за ГТЛ анласер? Јавите! Мада ми тај чича рече да има 8 врста... Не знам шта да радим!

  10. #20
    Renault 4 Alpine Avatar od  LaQuatrelle
    Član od
    01.02.2009.
    Aktivnost
    15.08.2015
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    40
    Poruke
    504

    Re: Otpadi

    Koju god cenu da ti kaže ti je možeš spustiti na razne načine. Kreni sa ja ti nudim toliko i toliko i nema da omaneš pa ćete se naći na nekoj sredini. Ipak je u pitanju otpad, a ne prodavnica sa fixnim cenama. Znam kako je to kada ti nešto treba pa bi platio koliko treba samo da se rešiš tog problema ali malo baci spiku Ja eto imam odlična iskustva sa čičom sa otpada iz NSa i uvek me časti sa nečim, a do sada sam kupio već jedno 6-7 stvari.
    Gari :)))

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •