Duboko sam razocaran
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 33
  1. #1

    Duboko sam razocaran

    O cemu se radi,posle par meseci stajanja u garazi,vise puta sam ga palio da se uverim da je sve uredu,zadnji put pre desetak dana izvezem ga ja da podesim zadnje paknove da ne bi bilo problema na tehnickom,ok vratim ga,sve kako treba,upalio je bez problema svaki put. Danas ja konacno skupim sve papire i pare za tehnicki i registraciju,sav srecan odem u garazu,kad ono vergla vergla,ali nece da upali,skinem kabl sa bobine i stavim na svecicu vidim ima varnice,pomislim da nema benzina,odem kupim,natocim,nista,nakapam par kapi u grlo karburatora nista,mrtav,sveukupno sam ga par minuta verglao i nijednom mi nije opalio,stvarno ne znam sta da radim,sumnjam na razvodnik,ali u ovom trenutku bih ga samo ostavio da istruli u toj garazi.... Eto to sam hteo da podelim s vama,pozdrav

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Duboko sam razocaran

    Da nije platina?!

  3. #3

    Re: Duboko sam razocaran

    Citat Neb_Mes_Ur_Mau kaže:
    Da nije platina?!
    mislim zapravo da jeste,ali stvar je u tome sto kad je namestim ona se posle ne dugog vremena pomeri,ali sad kad sam pogledao davao je varnicu,tako da je mogla samo da pomeri trenutak paljenja,video sam malo dima u grlu karburatora posle verglanja,ali nisam ni srafciger imao,ali u svakom slucaju gde bas danas covece da mi ne upali,kad sam trebao na tehnicki da ga vozim....

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Duboko sam razocaran

    Citat Aleksa809 kaže:
    e jel neko razmisljao da se sipa etanol (ovaj alkohol za ciscenje sto ima da se kupi po litar u prodavnicama) mesto benzina? Osecam da bi radio,ali da bi emisija gasova bila dooosta smanjena, npr kad covek mora na tehnicki? E,da,a u pravom svetu,cuo sam da je vec dokazano da se sa bezolovnim prolaze emisije bez problema? samo ideja,vi mi kazite da li imate iskustva sa tim i sta mislite o tome...
    A da nisi ti, lutko, sipao etanol, a? Ajde priznaj.
    Tajni savetnik KV kru

  5. #5
    SUPER ALTERNATOR Avatar od  IDIBREACAJE
    Član od
    07.05.2008.
    Aktivnost
    27.03.2014
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    1,209

    Re: Duboko sam razocaran

    Izvadi te gremline.....
    To je Reno možda nije bio raspoložen da danas izađe iz garaže.....
    Mi puo dare carta igienica !!!!

    Kv Crew Rules everywhere!!!!!

    Jedini koji ima tajnog savetnika i NEDA MU PLATU

  6. #6

    Re: Duboko sam razocaran

    Citat Serž kaže:
    Citat Aleksa809 kaže:
    e jel neko razmisljao da se sipa etanol (ovaj alkohol za ciscenje sto ima da se kupi po litar u prodavnicama) mesto benzina? Osecam da bi radio,ali da bi emisija gasova bila dooosta smanjena, npr kad covek mora na tehnicki? E,da,a u pravom svetu,cuo sam da je vec dokazano da se sa bezolovnim prolaze emisije bez problema? samo ideja,vi mi kazite da li imate iskustva sa tim i sta mislite o tome...
    A da nisi ti, lutko, sipao etanol, a? Ajde priznaj.
    hahah nisam bre,nego mi su se platine verovatno pomerile,posto su se ranije pomerale,sa etanolom cu tek mozda da se igram,ali sad ocu da registrujem,ovo je ljudi moji marfijev zakon ''bas kad mi trebaju,ne rade''

  7. #7

    Re: Duboko sam razocaran

    E da li biste mi preporucili da uzmem novi ducelier razvodnik ? Ova femsa mi se na k popela

  8. #8
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Duboko sam razocaran

    Uzmi, ali pazi da na njemu bude oznaka r244d61

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  9. #9

    Re: Duboko sam razocaran

    Cimno sam pre neko vreme onu radnju ttd se valjda zove,tamo na bulevaru,kazu nov ducilier 5000,e pljunucu te pare samo da me vishe ne siluje femsa raspala....

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Duboko sam razocaran

    To je od Dacije, ne valja taj na r4, radice, al nije to to

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •