Duboko sam razocaran - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 33
  1. #21
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Duboko sam razocaran

    SKini tranzistorsko i vrati na obicno i probaj, upalice, imao sam isti problem, uprkos zeljama samograditelja tranzistori su loseg kvaliteta, pa crkne pobudni pa baca mnogo slabiju varnicu x3, iskusio i to.

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  2. #22

    Re: Duboko sam razocaran

    pa ajde probacu i to,ali stvar je u tome cak i da je tranzistor izdahnuo,sto cisto sumnjam,kondenzator je i dalje povezan na plocicu tranzistorskog paljenja,i onda sam samo doveo zicu sa minusa bobine na platine,dok je tranzistorsko bilo prikljuceno,da bi kondenzator bio u finkciji,i opet nista,mislim,probacu da vratim na staro,sa kondenzatorom za platine,ali mislim da nigde necu napredovati...

  3. #23
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Duboko sam razocaran

    A jel ti ispravan kondenzator?

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  4. #24

    Re: Duboko sam razocaran

    e pa predpostaljam da jedna od stvari koje su mogle da se dese je da je kondenzator probio,ako ne skroz,onda delimicno,probacu onaj klasican buric sto se kaci na razvodnik,isprobacu to veceras,molim boga da je to...

  5. #25
    Renault 4 Alpine
    Član od
    01.09.2007.
    Aktivnost
    21.10.2018
    Lokacija
    Vranje
    Godine
    41
    Poruke
    555

    Re: Duboko sam razocaran

    I jesi resio problem? Meni se je ista situacija desila kada mi je crklo tranzistorsko.

  6. #26

    Re: Duboko sam razocaran

    RADIIII,mstavio sam drugi kondenzator,mozda je crko onaj u tranzistorskom,mozda je srklo celo tranzistorsko,ne znam pogledacu,ali kad sam zamenio kondenzator ja da ga upalim iz prve upali,skinem kablove sa cilindra 1 i 2 da zategnem razvodnik,posto sam ga vrteo levo desno,sad je kako terba i ja da ga upalim,bez gasa i sauga i on se upali,ali radi jako lose i shvatim da je upalio na 2 cilindra ,sad sam se vratio pre 10 minuta i jako sam srecan,u toku sledece nedelje na tehnicki

  7. #27
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Duboko sam razocaran

    Dobro je tranzistorsko samo treba navatati original Bosch eto vidis da radi

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  8. #28

    Re: Duboko sam razocaran

    meni se mnogo svidja pojam tranzistorskog,ali ovo moje nije bog zna koliko staro,a izdalo me..... ne znam,izvadicu ga videcu sta mu je,ako mogu popravicu,ali cu na njega staviti neki override za slucaj da se desi ista stvar pa da odma mogu da prebacim na staro....

  9. #29
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Duboko sam razocaran

    Ulazni mali tranzistor zameni i stavi m uveci hladnjak, i zavojnicu zameni, kosta 3din

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  10. #30

    Re: Duboko sam razocaran

    Citat Whitesnake kaže:
    Ulazni mali tranzistor zameni i stavi m uveci hladnjak, i zavojnicu zameni, kosta 3din
    Ako treba zamenicu sve,mali ulazni tranzistor vec ima hladnjak i plus je ceo sklop hladio kuler 5 cm,kad sam ga pravio bio sam sumnjicav na kondenzator koji su mi dali,ali je radio pa nisam vise obracao paznju,zabavicu se s time kasnije,plus cu napraviti neko cvrsto kuciste

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •