Zvučna izolacija? - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 41
  1. #31

    Re: Zvučna izolacija?



    Pur-pena za 300 dindži može da napuni 6 vrata. Deo oko brave se zaštiti da do njega ne stigne pena pa posle tu muneš parče sundjera...Ja to, iskreno, nisam pokušavao jer mi buka i ne smeta previše(nagluv sam, s'godinama ) mada mislim da ako neko voli nek izvoli. 100 mišljenja pa se opredeli.

  2. #32
    Renault 4 TL
    Član od
    04.05.2008.
    Lokacija
    Sremska Mitrovica (Lacarak)
    Godine
    38
    Poruke
    175

    Re: Zvučna izolacija?

    Nemojte samo da preterate sa pur penom pa kad nabubri da vam ne ispupci lim na vratima.
    0642562844

  3. #33

    Re: Zvučna izolacija?


    @BRANISLAV

    Pažljivo, pažljivo...

  4. #34

    Re: Zvučna izolacija?

    jeste li videli nekad tervol to je staklena vuna koristi se i kao toplotna izolacija ona ne gori komotno moze da se stavi pored motora i na haubi u vrate i na krova i patosa i sto je najvaznie jeftina je i vrlo efikasna

  5. #35

    Re: Zvučna izolacija?



    @Slavče

    Sve si u pravu ali ako dospe pod košulju ume da svrbi strašno a ima i alergičnih. Naročito klinci...

  6. #36

    Re: Zvučna izolacija?

    IMA I IOBICNU ONA NE SVRBI TAKVU MI SVI IMAMO U SPORETU PORED INSTALACIJE I U RELNU IZMEGU PLEKOVA ISTO SE PRODAJE PO PO CIGLANAMA I STOVARISTIMA JEDAM 1M KUBN KOD NAS JE 7 EVRA

  7. #37
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Zvučna izolacija?

    Citat sawoodean kaže:
    Ok hvala svima na savetima za pocetak cu da ubacim ovaj armaflex posto ga dobijam za dz ,a za posle cemo da vidimo.
    za koliko love bi prodao taj armafleks da izoliram svog r-a

  8. #38
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    Re: Zvučna izolacija?

    Ma poklonio bi ti da imam ak jbg bila neka mala kolicina drugar maznuo sa posla pravio kao neke stitnike za kik-boks.Otislo sve ni ja nista nisam uradio, videcemo posle praznika da sredimo nesto

  9. #39

    Re: Zvučna izolacija?

    Fantastična termo izolacija, samolepiva na sve površine, debelina 3 milimetra, trebamo samo makaze. Za jednu Četvorku dovoljno je jedna rola, duljina 2 metra, širina pola metra, cena role kod nas oko 20 eura u svim trgovinama sa građevinskim materialom (Bauhaus, Imo, Baumax, TopDom, Mak, itd itd).


    Vanjska strana je od alufolije, znači i dekorativni izgled nije za odbaciti. Za krov, unutranji dio vrata, vrata gepeka, motornog prostora. Obstojna na ulje, benzin, vodu, površina na koju se stavlja mora biti samo čista (bez masnoča) i suva. Ja sam je u Caricu stavio u gornji unutranji dio na haubi motora, ali samo po sredini, zbog večeg hlađenja motora. Ako nema kod vas, ima je kod nas, pa se može to nabaviti i poslati. Na susretu aprila imat ću sa sobom barem jednu rolnu

    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  10. #40
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Zvučna izolacija?

    Ma ima je i u Srbiji ali samo Bg i slično, inače se prodaje samo u veleprodajama, sad sam imao priliku na Kopaoniku da je vidim uživo ali nije imala taj al. sloj, marke/tip Armacel.
    Kolika bi bila poštarina iz Slo u Srb?
    Ah da, ova je bila tamno sive boje, na lepljivoj strani ima neku mrežicu kao rabic pletivo i debljine oko 1cm.

Slične teme

  1. Termo izolacija
    Autor bogdan u forumu Šasija / Karoserija
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 26.09.2008, 21:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •