imate li ideju
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1
    Renault 4 Alpine
    Član od
    05.02.2008.
    Lokacija
    Pula,Hrvatska
    Godine
    40
    Poruke
    917
    tri puta pilim. . . tri puta kratko. . .

  2. #2
    Renault 4 Alpine
    Član od
    11.01.2011.
    Aktivnost
    17.06.2015
    Lokacija
    Шабац
    Godine
    52
    Poruke
    533

    Re: imate li ideju

    Sta da se menja?Da ubace onu silnu elektroniku i kompljutere pa kad treba manjati ulje ajde u servis a tamo dobar dan a oni 50 evra, mozs misliti oce oni novi model oce nase par ,nek pocnu ponovo praviti R 4 onakva kakva je bila i tacka.
    HASTA LA VICTORIA SIEMPRE

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  San-Sale
    Član od
    06.04.2008.
    Aktivnost
    04.05.2014
    Lokacija
    Beograd/Srbija
    Godine
    38
    Poruke
    2,016
    Slike
    10

    Re: imate li ideju

    Slažem se sa Duletom, ne treba im davati ideje, nego ih naterati da ponovo počnu proizvodnju starog dobrog R4, onakvog kakv je sada.

  4. #4
    Renault 4 Alpine
    Član od
    11.01.2011.
    Aktivnost
    17.06.2015
    Lokacija
    Шабац
    Godine
    52
    Poruke
    533

    Re: imate li ideju

    Oni bi da izmisljaju toplu vodu a ona ovde u Macvi curi na sve strane i to za badava ocemo jednostavno ponovo nas R 4 onakav kakav je bolji nam ne treba
    HASTA LA VICTORIA SIEMPRE

  5. #5
    Renault 4 Alpine
    Član od
    05.02.2008.
    Lokacija
    Pula,Hrvatska
    Godine
    40
    Poruke
    917

    Re: imate li ideju

    točnije sam mislio na ovo
    http://pogledaj.to/oblikovanje/svida...ovi-renault-4/

    nije to to koliko god se oni trudili
    tri puta pilim. . . tri puta kratko. . .

  6. #6

    Re: imate li ideju

    Meni svi ovi prijedlozi o dizajnu nove četvorke izgledaju kao da su ih djeca dizajnirarala.Moje mišljenje je da je najbolje da uopće ne dolazi do proizvodnje nove četvorke,jer će ona ako se bude ikada proizvedena neće biti dostupna kao nekad radničkoj klasi,nego samo onima koji će htjeti iskeširati opaku lovu tj.čitaj šminkeri .Primjeri toga su nova buba,mini i Fiat 500.Mislim da je suludo da takav auto u prodaji košta 15 000 eura .Makar gledajući sa strane nas vlasnika četvorke ovakve kakve imamo,sigurno bi i njima porasla tržišna vrijednost.Primjeri su opet ova 3 modela koja sam gore nabrojio.
    MALI DIV UVIJEK ŽIV!

  7. #7
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: imate li ideju

    Citat renault 4 tl 1981 kaže:
    Meni svi ovi prijedlozi o dizajnu nove četvorke izgledaju kao da su ih djeca dizajnirarala.Moje mišljenje je da je najbolje da uopće ne dolazi do proizvodnje nove četvorke,jer će ona ako se bude ikada proizvedena neće biti dostupna kao nekad radničkoj klasi,nego samo onima koji će htjeti iskeširati opaku lovu tj.čitaj šminkeri .Primjeri toga su nova buba,mini i Fiat 500.Mislim da je suludo da takav auto u prodaji košta 15 000 eura .Makar gledajući sa strane nas vlasnika četvorke ovakve kakve imamo,sigurno bi i njima porasla tržišna vrijednost.Primjeri su opet ova 3 modela koja sam gore nabrojio.

    I s tog aspekta to uopšte ne bi bilo loše... Ipak bi mi ostali ono što jesmo, vozači autentične četvorke, pa kad bi se na nekom skupu pojavili šminkeri sa tim novim modelom odmah bi videli da tu, jednostavno, ne pripadaju i da sa svojom silom "teško" stečenih para ne mogu da kupe dušu jednog vlasnika, poštovaoca i imaoca renoa 4 Mk1...

  8. #8
    Renault 4 Alpine
    Član od
    05.02.2008.
    Lokacija
    Pula,Hrvatska
    Godine
    40
    Poruke
    917

    Re: imate li ideju

    Citat Neb_Mes_Ur_Mau kaže:
    Citat renault 4 tl 1981 kaže:
    Meni svi ovi prijedlozi o dizajnu nove četvorke izgledaju kao da su ih djeca dizajnirarala.Moje mišljenje je da je najbolje da uopće ne dolazi do proizvodnje nove četvorke,jer će ona ako se bude ikada proizvedena neće biti dostupna kao nekad radničkoj klasi,nego samo onima koji će htjeti iskeširati opaku lovu tj.čitaj šminkeri .Primjeri toga su nova buba,mini i Fiat 500.Mislim da je suludo da takav auto u prodaji košta 15 000 eura .Makar gledajući sa strane nas vlasnika četvorke ovakve kakve imamo,sigurno bi i njima porasla tržišna vrijednost.Primjeri su opet ova 3 modela koja sam gore nabrojio.

    I s tog aspekta to uopšte ne bi bilo loše... Ipak bi mi ostali ono što jesmo, vozači autentične četvorke, pa kad bi se na nekom skupu pojavili šminkeri sa tim novim modelom odmah bi videli da tu, jednostavno, ne pripadaju i da sa svojom silom "teško" stečenih para ne mogu da kupe dušu jednog vlasnika, poštovaoca i imaoca renoa 4 Mk1...
    potpisujem!
    tri puta pilim. . . tri puta kratko. . .

  9. #9
    Renault 4 Alpine
    Član od
    11.01.2011.
    Aktivnost
    17.06.2015
    Lokacija
    Шабац
    Godine
    52
    Poruke
    533

    Re: imate li ideju

    HASTA LA VICTORIA SIEMPRE

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •